Aktualności

ŁOWCA ANDROIDÓW – wielki powrót ponadczasowego arcydzieła Ridleya Scotta

2019-11-01

CKF Stylowy oraz DKF Senso zapraszają na seans z cyklu Kino Konesera. 21 listopada 2019 o godz. 19:00 na ekranie klasyka, ŁOWCA ANDROIDÓW Ridleya Scotta, który wraca na ekrany z zremasterowaną wersją reżyserską obrazu, który dziś określany jest przez kinomanów jako kultowy. Akcja filmu rozgrywa się ... w listopadzie 2019 roku. Oglądanie postapokaliptycznej wizji teraźniejszości, jaką miał Scott 37 lat temu, to prawdziwa uczta. Pytania o istotę człowieczeństwa, jakie zadaje ten film, są obecnie chyba jeszcze bardziej aktualne niż w czasie jego premiery.

więcej
Kino przyjazne sensorycznie – Kraina Lodu 2

2019-11-07

CKF „Stylowy” oraz Fundacja Pomoc Autyzm ma przyjemność zaprosić młodych widzów ze spektrum autyzmu i ich opiekunów na dedykowane im projekcje kinowe. Seanse przyjazne sensorycznie są dla wszystkich, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu lub są wrażliwi wzrokowo.

więcej
GWIEZDNE WOJNY: SKYWALKER. ODRODZENIE - przedsprzedaż biletów

2019-11-08

Lucasfilm i reżyser J.J. Abrams łączą siły po raz kolejny, aby zabrać Was w podróż do odległej galaktyki. Film "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" to finał sagi o Skywalkerach. Narodzą się nowe legendy, a ostateczna bitwa o wolność ma się dopiero rozegrać. Film na ekranach CKF Stylowy od 18 grudnia. Ruszyła przedsprzedaż biletów. Kup bilet już dziś i zobacz film jako pierwszy.

więcej
Kraina Lodu 2 - przedsprzedaż biletów

2019-11-08

Mam tę moc, mam tę moc - śpiewała całkiem niedawno cała Polska. Któż nie pokochał bałwanka Olafa i kogo inne uwiodła fenomenalna ścieżka dźwiękowa jednej z najbardziej kultowych animacji wszech czasów? Twórcy nagrodzonej Oscarem Krainy Lodu prezentują filmu – Krainę Lodu 2. Wielbiciele Elsy i jej przyjaciół już 22 listopada poznają nowe przygody swoich ulubionych bohaterów. Ruszyła przedsprzedaż biletów. Kup bilety już dziś i zobacz film jako pierwszy!

więcej
"Niewidoczne życie sióstr Gusmao" - konkurs

2019-11-09

W repertuarze studyjnym CKF Stylowy – "Niewidoczne życie sióstr Gusmao" – brazylijski kandydat do OSCARA, tropikalny dramat w najlepszym wydaniu. UWAGA KONKURS! Do wygrania książka Marthy Batalha „Niewidzialne życie” na podstawie której powstał film. Otrzymają je osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe: Jakie imiona noszą siostry Gusmao? Odpowiedzi należy przesłać na adres: konkurs@stylowy.net do 11 listopada 2019. Wygrywa 5 pierwszych osób.

więcej
Nowa wystawa w Galerii "Stylowy"

2019-11-01

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne oraz CKF "Stylowy" serdecznie zapraszają na wystawę fotografii Stanisława Kliszcza zatytułowaną "Brak paliwa”. Wernisaż odbędzie się 4 listopada 2019 roku o godzinie 16:00. Wstęp wolny.

więcej
„Bóg istnieje, a jej imię to Petrunia” w Kinie Konesera

2019-10-19

CKF Stylowy oraz DKF Senso serdecznie zapraszają na Kino Konesera. 31 października 2019 o godz. 19:00 dla miłośników dziesiątej muzy film czołowej macedońskiej reżyserki Teony Strugar Mitevskiej - „Bóg istnieje, a jej imię to Petrunia” - inspirowany wydarzeniami z 2014 roku, które wywołały falę dyskusji o roli kobiet we współczesnym świecie i kościele. Obraz zdobył m.in. Nagrodę Jury Ekumenicznego oraz Nagrodę Gildii Filmowców na ostatnim festiwalu Berlinale.

więcej
Kobiecy wieczór w Stylowym

2019-10-17

CKF Stylowy zaprasza Panie na spotkanie filmowe w kobiecym gronie. 24 października 2019 o godz. 18:00 w repertuarze dla Pań - ŚLICZNOTKI - film inspirowany prawdziwą historią opisaną przez „New York Timesa”. Na ekranie zobaczymy Jennifer Lopez jako striptizerkę, która staje na czele najbardziej powabnego gangu w historii przestępczości. Przed seansem niespodzianki dla kobiet.

więcej
Kino przyjazne sensorycznie – O Yeti!

2019-10-05

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu oraz Fundacja Pomoc Autyzm ma przyjemność zaprosić młodych widzów ze spektrum autyzmu i ich opiekunów na dedykowane im projekcje kinowe. Seanse przyjazne sensorycznie są dla wszystkich, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu lub są wrażliwi wzrokowo.

więcej
„Mowa ptaków” w Kinie Konesera

2019-10-09

CKF Stylowy oraz DKF Senso zapraszają na projekcję filmu w ramach cyklu Kino Konesera. 17 października 2019 o godz. 19:00 na ekranie „Mowa ptaków” - ekranizacja ostatniego scenariusza zmarłego w 2016 roku Andrzeja Żuławskiego. To niezwykła opowieść o wykluczeniu i alienacji we współczesnej Polsce i szukaniu swojego miejsca w świecie, w którym każdą odmienność próbuje się zepchnąć na margines. Mowa ptaków jest niepokorna, anarchistyczna i szalona. Nie pozwoli o sobie zapomnieć przez długie miesiące.

więcej
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds