Aktualności

ДЕТЕКТИВ БРУНО - Фільм для дітей з українським перекладом

2022-05-23

Сповнена пригод, гумору та емоцій стрічка про несподівані повороти дружби популярного кіноактора і його найвідданішого, хоча й надто юного прихильника. Іноді гра у пошуки скарбів може привести до неочікуваного, але безцінного відкриття: немає більшого скарбу, ніж справжній друг.

więcej
Maverick powraca w wielkim stylu - przedsprzedaż biletów na Top Gun: Maverick!

2022-05-05

Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarce wojennej, Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny. Staje na czele spec-grupy pilotów szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było... „Top Gun: Maverick” na ekranach CKF Stylowy przedpremierowo od 26 maja. Trwa przedsprzedaż biletów!

więcej
Kobiecy wieczór w Stylowym

2022-05-10

CKF Stylowy zaprasza Panie na Kobiecy wieczór w Stylowym. 19 maja 2022 o godz. 18:15 na ekranie „Boscy” - błyskotliwa i ostra jak brzytwa komedia o świecie filmu i wszystkich grzeszkach show-biznesu. W rolach głównych: Penélope Cruz i Antonio Banderas! Film znalazł się w Konkursie Głównym 78. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji i z miejsca przyciągnął uwagę dystrybutorów z całego globu. Przed sensem atrakcje dla Pań.

więcej
Rzeczywistość symetryczna – nowa wystawa w Galerii Stylowy

2022-05-14

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne oraz CKF Stylowy zapraszają na wystawę zdjęć Romana Timofiejuka zatytułowaną „Rzeczywistość symetryczna”. Fotografie można oglądać w Galerii Stylowy, ul. Odrodzenia 9 / hol przed wejściem do sal kinowych do końca czerwca 2022. Wstęp wolny.

więcej
Doktor Strange w multiwersum obłędu

2022-05-04

Wyrusz w nieznane z doktorem Strangem, który z pomocą starych i nowych nadnaturalnych sojuszników, przemierza zaskakujące i niebezpieczne alternatywne światy tocząc walkę z tajemniczym wrogiem. "Doktor Strange w multiwersum obłędu" na ekranach CKF Stylowy od 6 maja 2022. Zapraszamy!

więcej
Premiery filmowe w nadchodzącym tygodniu

2022-05-05

Gooorące majowe premiery! W nadchodzącym tygodniu repertuarowym (6-12 maja) na ekranach CKF Stylowy:

więcej
Majówka w kinie

2022-04-28

A może majówkowy seans w zamojskim kinie??? W nadchodzącym tygodniu repertuarowym (29 kwietnia-5 maja) na ekranach CKF Stylowy:

więcej
Kino przyjazne sensorycznie

2022-04-08

CKF Stylowy we współpracy z Fundacją Pomoc Autyzm ma przyjemność zaprosić widzów ze spektrum autyzmu i ich opiekunów na dedykowane im projekcje kinowe. Seanse przyjazne sensorycznie są dla wszystkich, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu lub są wrażliwi wzrokowo.

więcej
„Lingui” w Kinie Konesera

2022-04-12

CKF Stylowy zaprasza na spotkanie filmowe z cyklu Kino Konesera. 28 kwietnia 2022 o godz. 19:00 na ekranie „Lingui” - dzieło wybitnego reżysera, pochodzącego z Czadu Mahamata-Saleha Harouna, które wzbudziło zachwyt krytyków. Jeden z nielicznych filmów z Afryki, który trafił do konkursu festiwalu w Cannes. To niezwykłej urody kino nasycone poezją i prawdziwy obraz części świata, którą dotąd oglądaliśmy oczami zachodnich twórców czy podróżników.

więcej
Wesołych Świąt!

2022-04-12

Pełnych spokoju i nadziei świąt Zmartwychwstania Pańskiego, dużo zdrowia, pomyślności i wiosennego nastroju życzą Dyrektor i Pracownicy Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu.

więcej
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds