Aktualności

KINO PRZYJAZNE SENSORYCZNIE

2020-03-07

CKF Stylowy oraz Fundacja Pomoc Autyzm ma przyjemność zaprosić młodych widzów ze spektrum autyzmu i ich opiekunów na dedykowane im projekcje kinowe. Seanse przyjazne sensorycznie są dla wszystkich, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu lub są wrażliwi wzrokowo.

więcej
FRANCUSKA UCZTA FILMOWA

2020-07-08

Już 10 lipca 2020 w CKF Stylowy rozpocznie się 11. Przegląd Nowego Kina Francuskiego. To dobra okazja aby obejrzeć osiem najciekawszych produkcji francuskich ostatnich lat. W zestawie filmów nie zabraknie wakacyjnych komedii, gwiazdorskiej obsady oraz pozytywnych historii, które wprawią widza w dobry nastrój. Francuska uczta filmowa w CKF Stylowy potrwa przez cały tydzień, do 16 lipca 2020.

więcej
Wakacyjne hity w Stylowym

2020-06-26

CKF Stylowy serdecznie zaprasza na wakacyjne hity filmowe. Na ekranach zamojskiego kina, filmy idealne na letnie dni i wieczory, które pozwolą oderwać się od codzienności.

więcej
Przebojowy początek wakacji w CKF Stylowy

2020-06-24

Przed nami początek wakacji i mnóstwo przebojowych filmów w repertuarze CKF „Stylowy”. Od 26 czerwca 2020 dla najmłodszych zamojskie kino przygotowało aż 4 propozycje filmowe: niezapomniany ZWIERZOGRÓD, przezabawny GANG ZWIERZAKÓW, dla trochę starszych dzieci - szalony ALADYN oraz ZABIJAM GIGANTÓW – kino familijne z przesłaniem.

więcej
Nowa wystawa fotografii w Galerii Stylowy

2020-06-26

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne oraz CKF Stylowy serdecznie zapraszają na wystawę fotografii pt. "Niespiesznie". Martwe natury autorstwa Kingi Magryty oglądać można w Galerii Fotografii "Stylowy" (hol przed wejściem do sal kinowych) do końca lipca 2020. Wernisaż wystawy odbędzie się w poniedziałek 29 czerwca 2020 o godz. 16.30. Wstęp wolny.

więcej
Pętla indukcyjna dla osób niedosłyszących

2020-06-10

CKF Stylowy wprowadziło na sali nr 2 pętlę indukcyjną dla widzów słabosłyszących, używających aparatów słuchowych. Udogodnienie to poprawi komfort oglądania filmów osobom z niepełnosprawnością słuchu.

więcej
Czerwcowe premiery

2020-06-17

CKF Stylowy zaprasza na premierowe pokazy filmów. Od piątku 19 czerwca 2020 na ekranach zamojskiego kina: NASZ CZAS – zmysłowy i drapieżny dramat, najnowsze dzieło ikony meksykańskiego kina, Carlosa Reygadasa oraz 30 GRAMÓW - poruszający thriller, zdobywca Nagrody Publiczności Festiwalu w Teheranie oraz odkrycie Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W roli głównej, gwiazdor „Rozstania” Asghara Farhadiego - Peyman Moaadi.

więcej
WRACAMY DO KINA!

2020-06-12

Zapraszamy na projekcje filmowe! Od piątku 12 czerwca w repertuarze CKF Stylowy: WIERZĘ W CIEBIE - wzruszająca i inspirująca historia wielkiej miłości i nadziei, którą w najtrudniejszych chwilach niesie wiara, SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER - elektryzujący cyber-thriller, nowy, porażająco aktualny manifest młodego pokolenia. Zobacz, jak bawi się, kocha i nienawidzi współczesna polska młodzież.

więcej
Wznawiamy działalność - powrót filmów na duży ekran!

2020-06-03

Cieszymy się, że już od 6 czerwca (sobota) 2020 będziemy mogli ponownie powitać Państwa w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. Otwieramy się w nowej odsłonie – ze zmodernizowaną i odświeżoną salą oraz nowoczesnym nagłośnieniem Dolby Atmos®, które zapewni porywające wrażenia dźwiękowe i wprowadzi widza w sam środek akcji.

więcej
Zamojskie kino z nagłośnieniem Dolby Atmos

2020-03-11

Już w czerwcu w Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu powstanie pierwsza w regionie sala kinowa z nowoczesnym nagłośnieniem Dolby Atmos. W tym celu zostanie gruntownie zmodernizowana sala 2. Prace zaplanowane są w kwietniu i maju bieżącego roku.

więcej
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds