Aktualności

Najradośniejszy film jesieni – Trolle 2 – pokazy przedpremierowe

2020-09-10

Czy pamiętacie sympatyczną Poppy, Mruka i inne trolle z wioski? CKF "Stylowy" serdecznie zaprasza na pokazy przedpremierowe najradośniejszej animacji jesieni. „Trolle 2” to wielka muzyczna wyprawa, pełna kolorów, humoru i przygód. Na ekranach CKF Stylowy przedpremierowo 26-27 września 2020 o godz. 12:00 i 14:00. Premiera filmu: 2 października 2020.

więcej
Kino przyjazne sensorycznie – Trolle 2

2020-09-10

CKF Stylowy we współpracy z Fundacją Pomoc Autyzm ma przyjemność zaprosić widzów ze spektrum autyzmu i ich opiekunów na dedykowane im projekcje kinowe. Seanse przyjazne sensorycznie są dla wszystkich, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu lub są wrażliwi wzrokowo.

więcej
Strefa Cross Anny Kwiatkowskiej - nowa wystawa w Galerii "Stylowy"

2020-09-14

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne, Galeria Fotografii Stylowy oraz autorka Anna Kwiatkowska serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy fotografii pt. "Strefa Cross", które odbędzie się 14 września 2020 roku o godzinie 17:00 w CKF Stylowy.

więcej
Kobiecy wieczór w Stylowym

2020-09-15

CKF "Stylowy" serdecznie zaprasza na spotkanie filmowe z cyklu Kobiece wieczory w Stylowym. 24 września 2020 o godz. 18:00 w repertuarze dla Pań „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. To prawdziwa historia niesłusznie skazanego człowieka, który przez osiemnaście lat czekał na wolność i sprawiedliwość... W fabularnej opowieści Jana Holoubka o historii, którą żyła cała Polska, zobaczymy m.in. Piotra Trojana, Agatę Kuleszę, Jana Frycza, Andrzeja Konopkę, Magdalenę Różczkę i Dariusza Chojnackiego. Tego nie można przegapić! Przed seansem niespodzianki dla Pań.

więcej
„Interior” w Kinie Konesera

2020-09-12

CKF „Stylowy” oraz DKF „Senso” serdecznie zapraszają na projekcje filmowe z cyklu Kino Konesera. Nowy sezon spotkań klubowych rozpocznie 24 września 2020 o godz. 19:00 INTERIOR - najnowsze dzieło Marka Lechkiego, twórcy wielokrotnie nagradzanego, kultowego „Erratum”. Film przedstawia poruszającą historię dwojga bohaterów, którzy aby znaleźć szczęście, muszą zburzyć wszystko to, o co do tej pory walczyli. W porywających, głównych rolach wystąpili Magdalena Popławska („Atak paniki”) i Piotr Żurawski („Kamper”).

więcej
After 2 - konkurs

2020-09-18

Kto nie może się doczekać spotkania z Tessą i Hardinem? „After 2” - na ekranach CKF Stylowy. Zapraszamy! Uwaga Konkurs! Do wygrania książka Anny Todd „After. Już nie wiem, kim bez ciebie jestem”.

więcej
„Mulan” powraca w fabularnej odsłonie i zachwyca dźwiękiem Dolby Atmos®

2020-09-08

CKF "Stylowy" serdecznie zaprasza na projekcje filmu „Mulan”. Kultowa animacja powraca w fabularnej odsłonie. Widowiskową produkcję Disneya w zamojskim kinie można obejrzeć w wersji dźwiękowej Dolby Atmos®.

więcej
„A WIĘC WOJNA! NIEZAPOMNIANE KADRY”

2020-08-21

CKF „Stylowy” zaprasza na pokaz przejmującego dokumentu „A więc wojna! Niezapomniane kadry”, w którym naoczni świadkowie opowiadają o osobistych przeżyciach z sierpnia i września 1939 roku, czyli przełomu pokoju i wojny w Polsce, a tłem historii są niepokazywane wcześniej szerszej publiczności archiwalne materiały filmowe. Projekcja filmu odbędzie się 10 września 2020 o godz. 17:30.

więcej
PĘTLA Patryka Vegi od 4 września w CKF Stylowy! Mocne kino pokroju „Pitbulla” i „Służb specjalnych”

2020-09-02

Patryk Vega wraca do mocnego kina pokroju „Pitbulla” i „Służb specjalnych”. PĘTLA w CKF Stylowy już 4 września!

więcej
ZIEJA - konkurs

2020-09-02

Kim był Jan Zieja i dlaczego warto poznać jego historię? Zapraszamy na projekcję filmu „Zieja” w reżyserii Roberta Glińskiego oraz do udziału w konkursie. Do wygrania książki „Życie Ewangelią” czyli zapis rozmów przeprowadzonych z ks. Janem Zieją. "To ważna, cenna i potrzebna książka, pokazująca niezwykły żywot i sylwetkę człowieka-kapłana." Nagrody dodatkowo zawierają autograf reżysera filmu.

więcej
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds