Zgodnie z decyzją rządu RP do 25 kwietnia kino jest nieczynne.

Aktualności

Wesołych Świąt!

2021-03-30

Pełnych spokoju i nadziei świąt Zmartwychwstania Pańskiego, dużo zdrowia, pomyślności i wiosennego nastroju życzą Dyrektor i Pracownicy Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu.

więcej
„Chiaroscuro infinito” w Galerii Stylowy

2021-03-18

CKF Stylowy oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne serdecznie zapraszają na wystawę fotografii Łukasza Resiaka „Chiaroscuro infinito”. Wystawę można oglądać w Galerii Stylowy (hol przed wejściem do sal kinowych). Wstęp wolny.

więcej
„Nocny konwój” i „Nomadland” – pokazy przedpremierowe

2021-03-17

Zapraszamy na przedpremierowe pokazy dwóch znakomitych filmów: ”Nocny konwój” i „Nomadland”. Filmy w repertuarze CKF Stylowy w piątek 19 marca 2021.

więcej
„Każdy ma swoje lato” w Kinie Konesera

2021-03-07

CKF Stylowy oraz DKF Senso serdecznie zapraszają na spotkanie filmowe z cyklu Kino Konesera. 18 marca 2021 o godz.19:00 na ekranie „Każdy ma swoje lato” - kameralna opowieść o młodzieńczym buncie, pierwszej miłości i głęboko skrywanych rodzinnych tajemnicach. To wyróżniony na Festiwalu w Gdyni 2020, debiut fabularny Tomasza Jurkiewicza.

więcej
MAŁE RZECZY - pokazy przedpremierowe

2021-03-11

Zapraszamy na przedpremierowe pokazy thrillera kryminalnego MAŁE RZECZY. W rolach głównych: Denzel Washigton i Rami Malek. Projekcje filmu 13 i 14 marca 2021 o godz. 20:30.

więcej
TEN FILM PODNIESIE WAS NA DUCHU!

2021-03-01

Zastanawiałeś się kiedyś co sprawia, że Ty, to Ty…? CO W DUSZY GRA - najnowsza animacja studia Disney/Pixar na ekranach CKF Stylowy już od 5 marca 2021. Ten film podniesie Was na duchu! To historia o tym dlaczego życie jest wspaniałe i jak odnaleźć odpowiedzi na niektóre spośród najważniejszych życiowych pytań. Film dostępny w formacie: 2D, 3D oraz 2D Dolby Atmos®. Zapraszamy!

więcej
DZIEŃ KOBIET W KINIE

2021-03-01

CKF Stylowy zaprasza Panie na Dzień Kobiet w Kinie! 8 marca 2021 w repertuarze dla Pań: OBIECUJĄCA. MŁODA. KOBIETA - film, który zelektryzował publiczność na festiwalu Sundance. Prowokacyjny i buntowniczy. Określany jako „arcydzieło” i „jeden z najlepszych filmów roku”.

więcej
JAK ZOSTAĆ GWIAZDĄ

2021-02-25

Maciej Zakościelny, Julia Kamińska i Urszula Dudziak jako bezwzględni jurorzy muzycznego talent show! Film „Jak zostać gwiazdą” pokazuje kulisy programu, w którym sława równie mocno zależy od głosu i kunsztu muzycznego, co rozpętanych skandali i zakulisowych intryg. Po raz pierwszy w głównej roli wystąpi uzdolniona wokalistka młodego pokolenia – Katarzyna Sawczuk, w ścieżce dźwiękowej usłyszymy zaś największe przeboje ostatnich lat. Film na ekranach CKF Stylowy od 26 lutego. Zapraszamy!

więcej
TROLLE 2 - wielka muzyczna wyprawa, pełna kolorów, humoru i przygód

2021-02-25

Czy pamiętacie sympatyczną Poppy, Mruka i inne trolle z wioski? CKF "Stylowy" serdecznie zaprasza na przezabawną animację „Trolle 2”. To wielka muzyczna wyprawa, pełna kolorów, humoru i przygód. „Trolle 2” na ekranach CKF Stylowy od 26 lutego 2021. Zapraszamy!

więcej
Wystawa "Między słowami" w Galerii Fotografii STYLOWY

2020-11-05

Galeria Fotografii STYLOWY, Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne oraz autorka Diana Berdak, zapraszają na wystawę fotografii „Między słowami”. Wystawę można oglądać w Galerii Stylowy (hol przed wejściem do sal kinowych). Wstęp wolny.

więcej
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds