Aktualności

Kino przyjazne sensorycznie

2021-11-20

CKF Stylowy we współpracy z Fundacją Pomoc Autyzm ma przyjemność zaprosić widzów ze spektrum autyzmu i ich opiekunów na dedykowane im projekcje kinowe. Seanse przyjazne sensorycznie są dla wszystkich, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu lub są wrażliwi wzrokowo.

więcej
SACROFILM wyróżniony w Terni

2021-11-18

Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego „Sacrofilm” otrzymały nagrodę ANGELO ALLA CARRIERA Festiwalu Filmowego „Popoli e Religioni” w Terni we Włoszech. Wyróżnienie za organizację 25. edycji wydarzenia odebrali: Andrzej Bubeła – dyrektor Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu oraz ks. Wiesław Mokrzycki – dyrektor artystyczny „Sacrofilmu”. Nagroda została wręczona 10 listopada 2021 podczas dnia polskiego, który co roku obecny jest w programie włoskiego festiwalu.

więcej
"Moje wspaniałe życie" - konkurs

2021-11-20

Zapraszamy na 9. Przegląd Filmowy ALCHEMIA KINA z udziałem aktorki Małgorzaty Zajączkowskiej oraz aktora Łukasza Simlata. W programie: przedpremierowy pokaz filmu SONATA (22.11 | godz. 18:30) oraz MOJE WSPANIAŁE ŻYCIE (23.11.2021, godz. 18:30). Wydarzenie poprowadzi Łukasz Maciejewski.

więcej
Kobiecy wieczór w Stylowym

2021-11-10

CKF Stylowy serdecznie zaprasza Panie na spotkanie filmowe w kobiecym gronie 18 listopada 2021 o godz. 18:30. Na ekranie „To musi być miłość” – świąteczna komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie. To także uniwersalna opowieść o sile więzów rodzinnych i niesamowitej mocy prawdziwej przyjaźni. Przed seansem atrakcje dla Pań, m.in. komputerowe badanie skóry 3D, porady kosmetyczne, a także konkursy z nagrodami.

więcej
Sonata - konkurs

2021-11-18

W najbliższy poniedziałek i wtorek 22-23 listopada zapraszamy na 9. Przegląd Filmowy ALCHEMIA KINA - Promocja Polskiego Filmu. W programie: przedpremierowy pokaz filmu „Sonata” (22.11 | godz. 18:30) oraz spotkanie z aktorem Łukaszem SIMLATEM, 23 listopada o godz. 18:30 pokaz filmu MOJE WSPANIAŁE ŻYCIE i spotkanie z aktorką MAŁGORZATĄ ZAJĄCZKOWSKĄ. Wydarzenie poprowadzi Łukasz Maciejewski.

więcej
Europejski Dzień Kina Artystycznego - pokaz filmu „Poufne lekcje perskiego”

2021-10-27

CKF Stylowy zaprasza na specjalny pokaz najnowszego filmu Vadima Perelmana „Poufne lekcje perskiego”. Projekcja filmu odbędzie się w niedzielę 14 listopada 2021 o godz. 17:00 w ramach Europejskiego Dnia Kina Artystycznego. „Poufne lekcje perskiego” to mistrzowsko zrealizowana, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, historia młodego belgijskiego Żyda, który sprytem kupił sobie życie. Ciekawie przedstawiona relacja Niemiec - Żyd nie powtarza schematu filmów wojennych, a wręcz przeciwnie, buduje nowy rodzaj napięcia.

więcej
Nowa wystawa zdjęć w Galerii Stylowy

2021-11-09

Grupa Twórcza PHOTO INDUSTRIAL TEAM oraz Galeria Fotografii STYLOWY zapraszają na wystawę fotografii „Mosty zamiast murów – epizod pierwszy”. Wystawę można oglądać w Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu ul. Odrodzenia 9 /hol przed wejściem do sal kinowych/ do końca listopada 2021r.

więcej
Pszczółka Maja: Mały Wielki Skarb – pokazy przedpremierowe

2021-11-02

Najsłynniejsza pszczółka na świecie i jej najnowsze przygody w animacji „Pszczółka Maja: Mały Wielki Skarb” przedpremierowo na ekranach CKF Stylowy. Na seanse zapraszamy w najbliższą sobotę i niedzielę (6-7 listopada 2021) o godz. 12:45 i 14:45. Premiera filmu 11 listopada!

więcej
Kino Seniora

2021-10-16

CKF Stylowy serdecznie zaprasza Seniorów na dedykowane im seanse filmowe. W repertuarze najnowsze produkcje filmowe, poprzedzone prelekcją. Najbliższy seans z cyklu Kino Seniora odbędzie się 5 listopada 2021 o godz. 12:00. Na ekranie francuska komedia „Usłane różami - urzekająca i pełna wzruszeń opowieść o tym, że warto kochać życie, sukces odnieść można na wiele sposobów, a każdy triumf jest bezcenną nagrodą. Malarsko sfilmowany obraz Pierre’a Pinauda skrzy się kwiecistą mozaiką kolorów a obezwładniający zmysły różany aromat, zdaje się przekraczać granicę kinowego ekranu.

więcej
NARCYZ I ZŁOTOUSTY - konkurs

2021-10-21

Zapraszamy na pierwszą w historii ekranizację głośnej powieści niemieckiego noblisty Hermanna Hessego, w której konfrontuje on dwie życiowe postawy. Duchowość zestawia z rozumem, ascezę – z ciekawością świata i pędem do życia pełnego wrażeń. To wartości, którymi na co dzień kierują się dwaj tytułowi bohaterowie – „Narcyz i Złotousty”. Stefan Ruzowitzky, reżyser filmu, wykorzystując historyczny kostium, nakręcił humanistyczną baśń, która ma w sobie rozmach kina przygodowego, ale jest też interesującą refleksją na temat poszukiwania własnej drogi do szczęścia. Film w repertuarze studyjnym CKF Stylowy od 22 października.

więcej
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds