Decyzją rządu RP od 7 listopada kino jest nieczynne.
Do zobaczenia wkrótce!

Aktualności

Ks. Marek Lis otrzymał tytuł profesora nauk teologicznych

2021-01-22

Ksiądz Marek Lis, wieloletni współpracownik Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu, współtwórca Międzynarodowych Dni Filmu Religijnego „Sacrofilm”, prelegent Przeglądu Filmowego „Alchemia Kina” oraz Ambasador Kultury Zamościa, decyzją Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, otrzymał tytuł profesora nauk teologicznych.

więcej
Nowa wystawa fotografii w Galerii Fotografii STYLOWY

2020-11-05

Galeria Fotografii STYLOWY oraz autorka Diana Berdak, zapraszają na wystawę fotografii „Między słowami”. Wystawę można oglądać w Galerii Stylowy (hol przed wejściem do sal kinowych) do końca listopada 2020. Wstęp wolny.

więcej
BikeTheWorld - Rowerami Dookoła Świata

2020-10-26

Adela Tarkowska i Krzysztof Józefowski - pierwsza polska para, która objechała świat na rowerach. W drodze byli nieprzerwanie 9,5 roku, przejechali 60 państw na 6 kontynentach, pokonując 87 700 kilometrów. Jest to najdłuższa polska wyprawa rowerowa w historii.

więcej
Oderwij się od codzienności i przeżyj niezapomniane emocje filmowe!

2020-10-16

Zapraszamy na seanse filmowe! Jest kameralnie, komfortowo i bezpiecznie! Oderwij się od codzienności i przeżyj niezapomniane emocje filmowe. Maksymalna liczba osób na seansie jest zgodna z wytycznymi. W kinie są ściśle przestrzegane zasady bezpieczeństwa. W repertuarze znakomite tytuły:

więcej
WYPRZEDAŻ UŻYWANYCH FOTELI KINOWYCH

2020-10-28

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu ogłasza sprzedaż używanych foteli kinowych w cenie 30 zł brutto za sztukę.

więcej
Śp. Marek Wielgos (1950-2020)

2020-10-19

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 17 października 2020 r. zmarł Marek Wielgos, wieloletni pracownik Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. Był cenionym kinooperatorem i życzliwym kolegą; zawsze sumienny i oddany pracy. Pogrzeb odbędzie się 21 października 2020 o godz. 9.30 w Kościele Św. Jana Bożego w Zamościu.

więcej
„25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” - seanse z audiodeskrypcją i napisami

2020-10-12

CKF Stylowy serdecznie zaprasza na projekcje filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” w wersji z audiodeskrypcją oraz napisami. Seanse dedykowane są osobom niewidomym i niedowidzącym oraz widzom z dysfunkcją słuchu, ale na pokazy może przyjść każdy. Dzięki zapewnianym udogodnieniom możliwe jest wspólne oglądanie filmu. Na seanse z audiodeskrypcją i napisami zapraszamy od 16 do 22 października 2020 o godz. 18:00.

więcej
Kino Seniora dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku

2020-10-10

CKF "Stylowy" serdecznie zaprasza studentów Zamojskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku na dedykowane im seanse filmowe. W repertuarze cyklu Kino Seniora znajdą się najnowsze produkcje filmowe, poprzedzone prelekcją.

więcej
„Sekret bogini Fortuny” w Kinie Konesera

2020-10-14

CKF Stylowy oraz DKF „Senso” serdecznie zapraszają na seans z cyklu Kino Konesera. 22 października 2020 o godz. 19:00 w repertuarze dla miłośników dziesiątej muzy „Sekret bogini Fortuny”. To najnowszy film mistrza włoskiego kina Ferzana Özpetka. Ta niezwykła historia miłości dwóch mężczyzn łączy w sobie elementy komedii romantycznej, kina społecznego i przejmującego dramatu. Wszystko to w imponującym entourage’u który, wzorem innych filmów reżysera, podkreśla włoską elegancję.

więcej
Kobiecy wieczór w Stylowym

2020-10-07

CKF Stylowy zaprasza na spotkanie filmowe w kobiecym gronie. 15 października 2020 o godz. 17:30 w repertuarze dla Pań „Jak zostać gwiazdą”. To pełen przebojów film z udziałem m.in. Katarzyny Sawczuk, Macieja Zakościelnego, Anity Sokołowskiej, Julii Kamińskiej, Tomasza Karolaka i Urszuli Dudziak. Przed seansem niespodzianki dla Pań.

więcej
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds