Aktualności

DIUNA: CZĘŚĆ DRUGA – przedsprzedaż biletów

2024-02-14

Nie jesteś przygotowany na to, co nastąpi… Już 29 lutego na ekranach wyczekiwana kontynuacja nagrodzonej sześcioma Oscarami Diuny z 2021. Część druga to imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć. Kup bilety już dziś!

więcej
Zakończyły się 28. Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego „Sacrofilm”

2024-02-23

Kolejne 28. Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego Sacrofilm za nami. Był to cenny czas oglądania filmów z przesłaniem oraz rozmów i spotkań, które pomagają odnaleźć wartości, łączące ludzi, niezależnie od wyznawanej wiary, środowiska czy kraju, w którym się żyje. Myślą przewodnią 28. edycji Sacrofilmu było poszukiwanie piękna, dobra i prawdy w drodze do Jednego Ojca. Przegląd odbył się w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu w dniach 18-22.02.2024.

więcej
Kino Konesera

2024-02-08

CKF Stylowy oraz Klub Filmowy „Senso” zapraszają na spotkanie filmowe z cyklu Kino Konesera. 15 lutego 2024 o godz. 19:00 na ekranie OPADAJĄCE LIŚCIE. To dzieło fińskiego reżysera Aki Kaurismäki, który wraca do kin ze słodko-gorzką opowieścią o życiowych outsiderach, którzy poszukują szczęścia. W filmie, będącym celebracją małych chwil i niepozornych gestów, jest miejsce na humor, wzruszenie, głęboki humanizm, ale i komentarz do aktualnych wydarzeń społeczno-politycznych.

więcej
Kino przyjazne sensorycznie

2024-02-06

CKF Stylowy we współpracy z Fundacją Pomoc Autyzm ma przyjemność zaprosić widzów ze spektrum autyzmu i ich opiekunów na dedykowane im projekcje kinowe. Seanse przyjazne sensorycznie są dla wszystkich, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu lub są wrażliwi wzrokowo.

więcej
Kobiecy wieczór z filmem „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5”

2024-02-01

CKF Stylowy zaprasza Panie na spotkanie w kobiecym gronie oraz komedię „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5”. To kolejny rozdział kultowej serii i ciąg dalszy przygód wyjątkowej, patchworkowej rodziny: Wolańskich oraz Zawadów. Jedna rodzina - tysiąc skandali! Kobiecy wieczór w Stylowym odbędzie się 8 lutego 2024 o godz. 18:00. Przed seansem niespodzianki dla Pań.

więcej
Komedia taka jak dawniej

2024-01-27

Jedna rodzina - tysiąc skandali! Zapraszamy na „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5”, czyli kolejny rozdział kultowej, komediowej serii i ciąg dalszy przygód wyjątkowej, patchworkowej rodziny: Wolańskich oraz Zawadów. Film na ekranach CKF Stylowy od 26 stycznia.

więcej
Kobiecy wieczór w Stylowym

2024-01-16

CKF Stylowy zaprasza na spotkanie filmowe w kobiecymi gronie. 25 stycznia o godz. 18:30 na ekranie „Fuks 2” - pełna zaskoczeń i zwrotów akcji komedia gangsterska, która łączy pokolenia. Z jednej strony nawiązuje do kultowego filmu sprzed lat. Z drugiej – jest zupełnie nową historią dziejącą się we współczesnych realiach. Legenda powraca. I to w gwiazdorskiej obsadzie! Na wielkim ekranie zobaczymy aktorów dobrze znanych z kultowej produkcji sprzed 25 lat – Janusza Gajosa i Macieja Stuhra, a także największe gwiazdy młodego pokolenia – Macieja Musiała, Katarzynę Sawczuk oraz Paulinę Gałązkę.

więcej
„Biedne istoty” w Kinie Konesera

2024-01-15

CKF Stylowy oraz Klub Filmowy „Senso’ zapraszają na spotkanie filmowe z cyklu Kino Konesera. 25 stycznia 2024 o godz. 19:30 na ekranie BIEDNE ISTOTY - najnowszy film twórcy „Faworyty”. To jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów rozpoczynającego się roku! Na koncie ma już Złotego Lwa w Wenecji i dwa Złote Globy. W roli głównej zobaczymy znakomitą Emmę Stone.

więcej
Spektakularny, niezwykle aktualny i świetnie obsadzony „Powstaniec 1863”

2024-01-14

Powstaniec 1863” to pierwszy film o legendarnym księdzu Stanisławie Brzósce – polskim duchownym, kapelanie i generale z czasów powstania styczniowego. Superprodukcja z doborową obsadą jest pierwszą od ponad 30 lat fabułą opowiadającą o najdłuższym w naszej historii zrywie niepodległościowym. Premiera filmu wpisuje się w obchody 160-tej rocznicy powstania styczniowego. „Powstaniec 1863” na ekranach CKF Stylowy od 12 stycznia. Zapraszamy!

więcej
Kleks powraca

2023-12-20

Budząca zachwyt scenografia, stworzone z dbałością o każdy detal kostiumy, wybitni aktorzy i dziesiątki utalentowanych dzieci. Tak w skrócie można opisać plan zdjęciowy filmu „Akademia Pana Kleksa”. Aby najlepiej oddać klimat magicznej opowieści, na której wychowały się całe pokolenia Polaków, i zainspirować nowych widzów, twórcy odwiedzili najróżniejsze zakątki Europy: od Norwegii po Bułgarię. "Akademia Pana Kleksa" na ekranach CKF Stylowy od 5 stycznia 2024.

więcej
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość logo stowarzyszenie kin studyjnych logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds