INDUSTRIAL - wystawa zdjęć Rafała Kalinowskiego

INDUSTRIAL - wystawa zdjęć Rafała Kalinowskiego

Galeria Fotografii STYLOWY oraz autor Rafał Kalinowski zapraszają na wystawę fotografii „Industrial”. Wystawa dostępna jest w okresie październik – listopad 2021 / hol przed wejściem do sal kinowych. Wstęp wolny.

Żorzanin, specjalizuje się w fotografii architektury, zwłaszcza wnętrz klatek schodowych, które są jego głównym tematem - realizuje projekt „Przejście”. Fotografując odwiedza różne miasta min. Toruń, Szczecin, Wrocław, Katowice, ale tematem jego prac są także ulubione Żory.

Uczestnik wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych. Wśród przyjaciół znany jako „Klatunia Man”, pod taką nazwą prowadzi swoją stronę. Organizator wielu spacerów fotograficznych w Żorach, Katowicach, Brzegu, Bielsku Białej, także w Czechach. Zajmuje się też fotografią industrialną, sportową i reporterską współpracując z portalem zory24.pl. Jego zdjęcia zostały nagrodzone przez portal National Geographic, oraz zostały wykorzystane w książce „Historyzm Toruński XIX i XX w. architektura miejska i codzienność.

Zdjęcia do obecnej wystawy “ Industrial “ powstały w różnych zakładach przemysłowych: Huta Vitkovice Ostrawa, Skansen kolei wąskotorowej w Rudach Raciborskich, Złomowisko w Radostowicach, Huta Buczek, Bytomskie zakłady kolei wąskotorowej, Skansen kolei wąskotorowej w Janowie Lubelskim.

Najbliższe wydarzenia

  • FERIE W KINIE

    FERIE W KINIE

    CKF Stylowy zaprasza na Ferie w kinie. W czasie zimowego wypoczynku, najmłodsi kinomani, w repertuarze znajdą znakomite animacje i filmy familijne, a w nich humor, akcję i przygody! W ferie (14-18 i 21-25 lutego 2022) na wszystkie seanse do godziny 12:00 obowiązują bilety w promocyjnej cenie 18 zł.

    więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds