„Kino bawi, uczy i wychowuje” – nabór uczestników projektu

„Kino bawi, uczy i wychowuje” – nabór uczestników projektu

CKF Stylowy zaprasza na wakacyjne spotkania filmowe w ramach projektu „Kino uczy, bawi i wychowuje". W repertuarze najnowsze filmy i animacje. Każde spotkanie obejmie pokaz specjalnie dobranego filmu oraz krótką prelekcję psychologa, wprowadzającą uczestników w tematy podejmowane w filmie i rozwijającą kompetencje społeczno-emocjonalne widzów. W projekcie mogą brać udział dzieci w wieku szkolnym (szkoła podstawowa) wraz z opiekunami, zamieszkujące lub uczące się na terenie miasta Zamościa. Bilety na seans są sfinansowane ze środków otrzymanych z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązania Problemów Alkoholowych na 2021 rok.

Najbliższe spotkanie już 15 lipca 2021. Dzieci w wieku wczesnoszkolnym (I-III klasa, szkoła podstawowa) o godz. 10:30 zapraszamy na kolejny rozdział ukochanej przez wszystkich historii ze studia Dreamworks „Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności” – to opowieść o uroczej dziewczynce, Lucky, której przygoda życia zaczyna się, kiedy poznaje mustanga o imieniu Wolny Duch. Starszym dzieciom (klasy IV-VIII, szkoła podstawowa) zaprezentujemy porywające widowisko fantasy „Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów”, w którym pierwsze skrzypce gra laureatka Oscara – Angelina Jolie, a wspierają ją: David Oyelowo, Anna Chancellor, Clarke Peters i Michael Caine. Początek spotkania o godz. 10:45.

Obowiązują zapisy w kasach CKF Stylowy, ul. Odrodzenia 9, tel. 84 639 23 13. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o kwalifikacji do projektu decyduje kolejność zgłoszeń. W projekcie mogą brać udział dzieci w wieku szkolnym (szkoła podstawowa) wraz z opiekunami, zamieszkujące lub uczące się na terenie miasta Zamościa. 

Celem programu jest zwiększenie oferty form spędzenia czasu wolnego, wzrost świadomości na temat zagrożeń, wzmocnienie postawy prospołecznej, prozdrowotnej i prorodzinnej, przeciwdziałanie uzależnieniom. Projekt został dofinansowany przez Miasto Zamość ze środków otrzymanych z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązania Problemów Alkoholowych na 2021 rok.

 • premiera dla dzieci

  MUSTANG Z DZIKIEJ DOLINY: DROGA DO WOLNOŚCI

  Spirit Untamed

  USA 2021 / animowany/przygodowy / 90 min. / od b.o. lat

  premiera: 2021-07-02 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2021-07-02

  rezyseria: Elaine Bogan, Ennio Torresan

  scenariusz: Aury Wallington, Kristin Hahn, Katherine Nolfi

  obsada:

  Lucky Prescott nigdy nie poznała swojej zmarłej matki - Milagro Navarro, która była nieustraszoną kaskaderką jeździecką w małym miasteczku Miradero. Lucky dorastała w mieście pod czujnym okiem ciotki, Cory. Podobnie jak jej matka, Lucky nie jest skłonna do przestrzegania zasad i ograniczeń, co przyprawia ciotkę Corę o ból głowy. Kiedy dziewczynka coraz częściej organizuje ryzykowne...

  Więcej informacji

 • premiera

  PIOTRUŚ PAN I ALICJA W KRAINIE CZARÓW

  Come Away

  Wlk. Brytania/USA 2020 / fantasy/przygodowy/dramat / 94 min. / od 10 lat

  premiera: 2021-07-09 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2021-07-09

  rezyseria: Brenda Chapman

  scenariusz: Marissa Kate Goodhill

  obsada: Angelina Jolie, Gugu Mbatha-Raw, Carter Thomas

  Ośmioletnia Alicja (Keira Chansa) i jej psotny brat Piotruś (Jordan A. Nash) spędzają błogie lato na angielskiej wsi. Zachęcani przez rodziców – Jacka i Rose (David Oyelowo i Angelina Jolie) dają upust wyobraźni – organizując herbaciane przyjęcia, walki na drewniane miecze i wymyślone przygody na statkach pirackich. Chwile szczęścia kończą się jednak, gdy ich rodzice popadają...

  Więcej informacji

Najbliższe wydarzenia

 • Dzień Dziecka w kinie

  Dzień Dziecka w kinie

  Wyjątkowe filmy dla dzieci w każdym wieku! W tym roku Dzień Dziecka w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu będzie bardzo długi. Od 27 maja 2022 w repertuarze zamojskiego kina najnowsze filmy i animacje, pełne akcji, przygód i humoru. 1 czerwca 2022 przed wybranymi seansami konkursy z nagrodami.

  więcej

 • Nieprzemijający urok kina francuskiego

  Nieprzemijający urok kina francuskiego

  CKF "Stylowy” w Zamościu zaprasza na 13. edycję Przeglądu Nowego Kina Francuskiego. W programie komedie, melodramaty, filmy akcji i thrillery, a w nich duża dawka humoru, naturalność, niebanalne historie i intrygująca akcja. Najlepsze filmy francuskie ostatnich lat w repertuarze zamojskiego kina w dniach 10-17 czerwca 2022.

  więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds