Oderwij się od codzienności i przeżyj niezapomniane emocje filmowe!

Oderwij się od codzienności i przeżyj niezapomniane emocje filmowe!

Zapraszamy na seanse filmowe! Jest kameralnie, komfortowo i bezpiecznie! Oderwij się od codzienności i przeżyj niezapomniane emocje filmowe. Maksymalna liczba osób na seansie jest zgodna z wytycznymi. W kinie są ściśle przestrzegane zasady bezpieczeństwa. W repertuarze znakomite tytuły:

 • BANKSTERZY to film, którego boją się banki. Każdy z nas mógł paść ofiarą tego systemu. To trzeba zobaczyć!

W ofercie dla najmłodszych:

 • TAJEMNICZY OGRÓD - jedna z najpiękniejszych baśni wszech czasów w zupełnie nowej, wizjonerskiej filmowej odsłonie. Oscarowa obsada, niezwykła oprawa wizualna i scenariusz wierny książce. 
 • TROLLE 2 – wielka muzyczna wyprawa, pełna kolorów, humoru i przygód. To najradośniejsza animacja jesieni! 
 • PINOKIO – imponująca wizualnie opowieść, pełna przygód i humoru. To piękny i mądry film! 

A ponadto w repertuarze:

 • 25 LAT NIEWINNOŚCI. SPRAWA TOMKA KOMENDY - rewelacyjnie przyjęty i szeroko dyskutowany film na podstawie prawdziwej historii młodego mężczyzny niesłusznie skazanego za zbrodnię, której nie popełnił... 
 • SZARLATAN – najnowszy film Agnieszki Holland. Znakomicie zrealizowana, nieszablonowa i niesłychanie zmysłowa opowieść o mężczyźnie, który zapragnął okiełznać naturę. To film, który na długo pozostaje w pamięci! 
 • GNIAZDO – znakomity thriller o małżeństwie, którego pozornie idealne życie zamienia się w spiralę sekretów i kłamstw. W rolach głównych Jude Law i Carrie Coon. 

W repertuarze studyjnym:

 • SEKRET BOGINI FORTUNY - najnowszy film mistrza włoskiego kina Ferzana Özpetka. Ta niezwykła historia miłości dwóch mężczyzn łączy w sobie elementy komedii romantycznej, kina społecznego i przejmującego dramatu. Wszystko to w imponującym entourage’u który, wzorem innych filmów reżysera, podkreśla włoską elegancję.

 

Najbliższe wydarzenia

 • MARATON FILMOWY

  MARATON FILMOWY

  CKF "Stylowy" zaprasza na Maraton Filmowy pełen mocnych wrażeń. W programie dwa horrory: COME PLAY i BRAHMS THE BOY II. Maraton odbędzie się w sobotę 31 października 2020 o godz. 19:00. Bilety: 30 zł.

  więcej

 • 9. Przegląd Filmowy ALCHEMIA KINA - Promocja Polskiego Filmu

  9. Przegląd Filmowy ALCHEMIA KINA - Promocja Polskiego Filmu

  Spotkanie online z Agnieszką Holland a także znakomici goście: Tomasz Włosok i Łukasz Maciejewski oraz projekcja filmów: „Polot” i „Szarlatan” w programie 9. Przeglądu Filmowego „Alchemia Kina” - Promocja Polskiego Filmu. Na wydarzenie zaprasza Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu w dniach 23-24.11.2020.

  więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds