Decyzją rządu RP od 7 listopada kino jest nieczynne.
Do zobaczenia wkrótce!

Oderwij się od codzienności i przeżyj niezapomniane emocje filmowe!

Oderwij się od codzienności i przeżyj niezapomniane emocje filmowe!

Zapraszamy na seanse filmowe! Jest kameralnie, komfortowo i bezpiecznie! Oderwij się od codzienności i przeżyj niezapomniane emocje filmowe. Maksymalna liczba osób na seansie jest zgodna z wytycznymi. W kinie są ściśle przestrzegane zasady bezpieczeństwa. W repertuarze znakomite tytuły:

  • BANKSTERZY to film, którego boją się banki. Każdy z nas mógł paść ofiarą tego systemu. To trzeba zobaczyć!

W ofercie dla najmłodszych:

  • TAJEMNICZY OGRÓD - jedna z najpiękniejszych baśni wszech czasów w zupełnie nowej, wizjonerskiej filmowej odsłonie. Oscarowa obsada, niezwykła oprawa wizualna i scenariusz wierny książce. 
  • TROLLE 2 – wielka muzyczna wyprawa, pełna kolorów, humoru i przygód. To najradośniejsza animacja jesieni! 
  • PINOKIO – imponująca wizualnie opowieść, pełna przygód i humoru. To piękny i mądry film! 

A ponadto w repertuarze:

  • 25 LAT NIEWINNOŚCI. SPRAWA TOMKA KOMENDY - rewelacyjnie przyjęty i szeroko dyskutowany film na podstawie prawdziwej historii młodego mężczyzny niesłusznie skazanego za zbrodnię, której nie popełnił... 
  • SZARLATAN – najnowszy film Agnieszki Holland. Znakomicie zrealizowana, nieszablonowa i niesłychanie zmysłowa opowieść o mężczyźnie, który zapragnął okiełznać naturę. To film, który na długo pozostaje w pamięci! 
  • GNIAZDO – znakomity thriller o małżeństwie, którego pozornie idealne życie zamienia się w spiralę sekretów i kłamstw. W rolach głównych Jude Law i Carrie Coon. 

W repertuarze studyjnym:

  • SEKRET BOGINI FORTUNY - najnowszy film mistrza włoskiego kina Ferzana Özpetka. Ta niezwykła historia miłości dwóch mężczyzn łączy w sobie elementy komedii romantycznej, kina społecznego i przejmującego dramatu. Wszystko to w imponującym entourage’u który, wzorem innych filmów reżysera, podkreśla włoską elegancję.

 

Najbliższe wydarzenia

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds