Najradośniejszy film jesieni – Trolle 2 – pokazy przedpremierowe

Najradośniejszy film jesieni – Trolle 2 – pokazy przedpremierowe

Czy pamiętacie sympatyczną Poppy, Mruka i inne trolle z wioski? CKF "Stylowy" serdecznie zaprasza na pokazy przedpremierowe najradośniejszej animacji jesieni. „Trolle 2” to wielka muzyczna wyprawa, pełna kolorów, humoru i przygód. Na ekranach CKF Stylowy przedpremierowo 26-27 września 2020 o godz. 12:00 i 14:00. Premiera filmu: 2 października 2020.

Trolle żyły sobie spokojnie i szczęśliwie aż do teraz. Bo teraz odkryły, że nie są jedynymi trollami na świecie. Tak naprawdę jest aż sześć gatunków trolli, a każdy z nich kocha inny rodzaj muzyki. Świat Poppy i Mruka stał się nagle większy i o wiele głośniejszy. Ale nie to burzy spokój wioski – grozi im wielkie niebezpieczeństwo z innej strony… Królowa Barb, władająca krainą rocka, z pomocą swojego taty, króla Trasha, chce zniszczyć wszystkie inne rodzaje muzyki. Nie będzie już popu ani muzyki klasycznej! Poppy i Mruk z pomocą Dużego, pana Liszki i innych przyjaciół wyruszają więc w podróż po muzycznych krainach, by wraz z innym trollami popsuć plany królowej Barb, która chce ich wszystkich zmienić w fanatycznych wielbicieli rocka.

Bilety: 20 zł (normalne), 18 zł (ulgowe)

 • premiera

  TROLLE 2

  Trolls World Tour

  USA 2020 / animowany/przygodowy/komedia / 90 min. / od b.o. lat

  premiera: 2020-10-02 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2020-09-19

  rezyseria: Walt Dohrn, David P. Smith

  scenariusz: Jonathan Aibel, Glenn Berger, Maya Forbes, Wallace Wolodarsky, Elizabeth Tippet

  obsada:

  Królowa Poppy i Mruk odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkane przez Trolle, z którymi - by tak rzec - jakoś im nie po drodze. Kiedy niespodziewane niebezpieczeństwo zagrozi całej populacji Trolli, Poppy i Mruk oraz ich przyjaciele wyruszą w wielką podróż przez nowe - niebezpieczne - lądy, by dokonać niemożliwego: pogodzić ze sobą wszystkie Trolle i połączyć...

  Więcej informacji

Najbliższe wydarzenia

 • 9. Przegląd Filmowy ALCHEMIA KINA - Promocja Polskiego Filmu

  9. Przegląd Filmowy ALCHEMIA KINA - Promocja Polskiego Filmu

  Spotkanie online z Agnieszką Holland a także znakomici goście: Tomasz Włosok i Łukasz Maciejewski oraz projekcja filmów: „Polot” i „Szarlatan” w programie 9. Przeglądu Filmowego „Alchemia Kina” - Promocja Polskiego Filmu. Na wydarzenie zaprasza Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu w dniach 23-24.11.2020.

  więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds