Najradośniejszy film jesieni – Trolle 2 – pokazy przedpremierowe

Najradośniejszy film jesieni – Trolle 2 – pokazy przedpremierowe

Czy pamiętacie sympatyczną Poppy, Mruka i inne trolle z wioski? CKF "Stylowy" serdecznie zaprasza na pokazy przedpremierowe najradośniejszej animacji jesieni. „Trolle 2” to wielka muzyczna wyprawa, pełna kolorów, humoru i przygód. Na ekranach CKF Stylowy przedpremierowo 26-27 września 2020 o godz. 12:00 i 14:00. Premiera filmu: 2 października 2020.

Trolle żyły sobie spokojnie i szczęśliwie aż do teraz. Bo teraz odkryły, że nie są jedynymi trollami na świecie. Tak naprawdę jest aż sześć gatunków trolli, a każdy z nich kocha inny rodzaj muzyki. Świat Poppy i Mruka stał się nagle większy i o wiele głośniejszy. Ale nie to burzy spokój wioski – grozi im wielkie niebezpieczeństwo z innej strony… Królowa Barb, władająca krainą rocka, z pomocą swojego taty, króla Trasha, chce zniszczyć wszystkie inne rodzaje muzyki. Nie będzie już popu ani muzyki klasycznej! Poppy i Mruk z pomocą Dużego, pana Liszki i innych przyjaciół wyruszają więc w podróż po muzycznych krainach, by wraz z innym trollami popsuć plany królowej Barb, która chce ich wszystkich zmienić w fanatycznych wielbicieli rocka.

Bilety: 20 zł (normalne), 18 zł (ulgowe)

 • TROLLE 2

  Trolls World Tour

  USA 2020 / animowany/przygodowy/komedia / 90 min. / od b.o. lat

  premiera: 2020-10-02 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2021-02-26

  rezyseria: Walt Dohrn, David P. Smith

  scenariusz: Jonathan Aibel, Glenn Berger, Maya Forbes, Wallace Wolodarsky, Elizabeth Tippet

  obsada:

  Królowa Poppy i Mruk odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkane przez Trolle, z którymi - by tak rzec - jakoś im nie po drodze. Kiedy niespodziewane niebezpieczeństwo zagrozi całej populacji Trolli, Poppy i Mruk oraz ich przyjaciele wyruszą w wielką podróż przez nowe - niebezpieczne - lądy, by dokonać niemożliwego: pogodzić ze sobą wszystkie Trolle i połączyć...

  Więcej informacji

Najbliższe wydarzenia

 • 7. Zamojski Festiwal Podróży ''Eskapady Kresowe''

  7. Zamojski Festiwal Podróży ''Eskapady Kresowe''

  Ryszard Pawłowski – legenda polskiego himalaizmu, Tomasz Owsiany – specjalista od Gujany Francuskiej oraz Piotr Trybalski – fotograf i biografista, autor książki, której brakowało w polskiej literaturze górskiej – biografii Andrzeja Zawady, a także lokalni podróżnicy i organizatorzy turystyki wezmą udział w 7. Zamojskim Festiwalu Podróży „Eskapady Kresowe”. Na wydarzenie zaprasza Zamojskie Towarzystwo Turystyczne oraz Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu w dniach 24-26 września 2021.

  więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds