WIKING I MAGICZNY MIECZ - KONKURS

WIKING I MAGICZNY MIECZ - KONKURS

Od piątku 24 lipca w repertuarze CKF Stylowy – WIKING I MAGICZNY MIECZ – pełna niezwykłych perypetii i szalonego humoru opowieść o tym, że nie musisz być wielki jak niedźwiedź i mieć bicepsów ze stali, żeby zostać prawdziwym bohaterem.

UWAGA KONKURS! Do wygrania fantastyczne plecaki promujące film „Wiking i magiczny miecz". Otrzymają je osoby, które obejrzą zwiastun filmu i poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe: W co zmieniła się mama Wigiego? Odpowiedzi należy przesłać na adres: konkurs@stylowy.net do 27 lipca 2020. Wygrywają 2 pierwsze osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi.

Zwycięzcy konkursu:

M. Kościk

J. Przykaza  

 

 

Pliki do pobrania

 • WIKING I MAGICZNY MIECZ

  Vic the Viking and the Magic Sword

  Niemcy/Francja/Belgia 2019 / animowany/komedia / 77 min. / od b.o. lat

  premiera: 2020-07-10 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2020-07-24

  rezyseria: Eric Cazes

  scenariusz: Eric Cazes, Sophie Decroisette, Oliver Huzly, Frederic Lenoir

  obsada:

  Wigi jest synem wodza wikingów, mocarnego Halvara. Jego tatko ma złote serce, ale działa szybciej niż myśli, co niestety jest źródłem problemów całego plemienia. Wigi może nie ma ojcowskiej siły i postury mamuta , dysponuje za to odwagą i nie lada sprytem. Obie te cnoty okażą się kluczowe, gdy na skutek złowrogiej klątwy, mama Wigiego zmieni się w złoty posąg. Dzielny chłopak...

  Więcej informacji

Najbliższe wydarzenia

 • BAJKOWE LATO W KINIE

  BAJKOWE LATO W KINIE

  CKF Stylowy serdecznie zaprasza na wakacyjne seanse filmowe. Od 10 lipca do 27 sierpnia 2020, codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 10:30 w zamojskim kinie na najmłodszych widzów czekają znakomite animacje oraz filmowe hity pełne przygód i humoru. Bilety: 14 zł.

  więcej

 • 8. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”

  8. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”

  Co ma wspólnego Koziołek Matołek z 1 Dywizją Pancerną gen. Stanisława Maczka? O czym mogą nam opowiedzieć rodzinne skarby? Kto zaprojektował najwyższy w czasach przedwojennych obiekt w Polsce? Co się działo nad Odrą i Wisłą zanim powstało państwo Piastów? Czy wiecie, że gdyby nie wywiad Armii Krajowej II wojna światowa prawdopodobnie potrwałaby o kilka lat dłużej i nie wiadomo, jakby się zakończyła?

  więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds