Wakacyjne hity w Stylowym

Wakacyjne hity w Stylowym

CKF Stylowy serdecznie zaprasza na wakacyjne hity filmowe. Na ekranach zamojskiego kina, filmy idealne na letnie dni i wieczory, które pozwolą oderwać się od codzienności.

Od 3 lipca 2020 w repertuarze CKF Stylowy najgorętszy romans tego lata COŚ SIĘ KOŃCZY, COŚ ZACZYNA - współczesna historia miłosna z kapitalną Shailene Woodley, której towarzyszą Jamie Dornan i Sebastian Stan. Dla miłośników mocniejszych wrażeń niejednoznaczny, trzymający w napięciu, spektakularny ZDRAJCA. To film o mafii, jakiego jeszcze nie było. Historia opowiadana z perspektywy bossa, który nieoczekiwanie staje po stronie sprawiedliwości. Film nie tylko fenomenalnie rekonstruuje najmroczniejszy czas w dziejach walk z mafią; ale też stawia pytania o znaczenie lojalności, honoru i zdrady - pytania, które nigdy nie przestały być aktualne.

Dla najmłodszych kinomanów: CZWORO DZIECI I COŚ - pełna przygód ekranizacja powieści Jacqueline Wilson o współczesnej rodzinie i dziecięcych marzeniach, które od zawsze pozostają takie same. Zapowiada się szalona przygoda, bo życzenia dzieci bywają bardzo zwariowane i wpędzają je w niezłe tarapaty. ALADYN - aktorska adaptacja klasycznej animacji Disneya. Gdy Guy Ritchie staje za kamerą, nie może być miejsca na nudę! Mistrz kina łotrzykowskiego wziął na warsztat historię ulicznego rozrabiaki Aladyna! ZWIERZOGRÓDu - nie można pomylić z żadnym innym miastem. Jest to jedyna w swoim rodzaju współczesna metropolia zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta. W Zwierzogrodzie nie jest ważne, jakim stworzeniem jesteś – czy to największym z lwów.., czy może malutką ryjówką. Możesz tam zostać kimkolwiek chcesz...

A ponadto w repertuarze: TYLKO SPRAWIEDLIWOŚĆ - historia, która chwyci za serce. To przejmujący i skłaniający do refleksji dramat oparty na faktach. Śledzi losy młodego prawnika Bryana Stevensona i jego walkę o sprawiedliwość, która przejdzie do historii. Dla miłośników produkcji Marvel Studios – CZARNA PANTERA – z nowatorskim podejściem do tematu superbohaterów i fabułą osadzoną w afrykańskim miasteczku.

W repertuarze studyjnym ZAGINIONA DZIEWCZYNA - nowy film jednego z ciekawszych japońskich reżyserów Kōjiego Fukady to trzymająca w napięciu opowieść o osaczeniu oraz walce o własną godność i dobre imię. Misternie skonstruowana fabuła wiele mówi o dzisiejszym społeczeństwie Kraju Kwitnącej Wiśni, ale jest też interesującą refleksją nad kondycją współczesnych mediów.

10 lipca 2020 w CKF Stylowy rozpoczyna się 11. Przegląd Nowego Kina Francuskiego (10-16.07.2020). W programie 8 znakomitych filmów francuskich z ostatnich lat. 

Najbliższe wydarzenia

 • BAJKOWE LATO W KINIE

  BAJKOWE LATO W KINIE

  CKF Stylowy serdecznie zaprasza na wakacyjne seanse filmowe. Od 10 lipca do 27 sierpnia 2020, codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 10:30 w zamojskim kinie na najmłodszych widzów czekają znakomite animacje oraz filmowe hity pełne przygód i humoru. Bilety: 14 zł.

  więcej

 • 8. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”

  8. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”

  Co ma wspólnego Koziołek Matołek z 1 Dywizją Pancerną gen. Stanisława Maczka? O czym mogą nam opowiedzieć rodzinne skarby? Kto zaprojektował najwyższy w czasach przedwojennych obiekt w Polsce? Co się działo nad Odrą i Wisłą zanim powstało państwo Piastów? Czy wiecie, że gdyby nie wywiad Armii Krajowej II wojna światowa prawdopodobnie potrwałaby o kilka lat dłużej i nie wiadomo, jakby się zakończyła?

  więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds