Decyzją rządu RP od 7 listopada kino jest nieczynne.
Do zobaczenia wkrótce!

Przebojowy początek wakacji w CKF Stylowy

Przebojowy początek wakacji w CKF Stylowy

Przed nami początek wakacji i mnóstwo przebojowych filmów w repertuarze CKF „Stylowy”. Od 26 czerwca 2020 dla najmłodszych zamojskie kino przygotowało aż 4 propozycje filmowe: niezapomniany ZWIERZOGRÓD, przezabawny GANG ZWIERZAKÓW, dla trochę starszych dzieci - szalony ALADYN oraz ZABIJAM GIGANTÓW – kino familijne z przesłaniem.

Starsi widzowie także będą mieli w czym wybierać. Już od piątku 26 czerwca 2020 na ekranach KŁAMSTEWKO - pełna wdzięku, serca, humoru i wzruszeń opowieść o rodzinie, która decyduje się ukryć przed ukochaną babcią informację o jej stanie zdrowia i tłumnie odwiedzić ją pod pretekstem absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. Film podbił serca publiczności na całym świecie! TYLKO SPRAWIEDLIWOŚĆ - historia, która chwyci za serce. To przejmujący i skłaniający do refleksji dramat oparty na faktach. Śledzi losy młodego prawnika Bryana Stevensona i jego walkę o sprawiedliwość, która przejdzie do historii.

Dla miłośników produkcji Marvel Studios – CZARNA PANTERA – z nowatorskim podejściem do tematu superbohaterów i fabułą osadzoną w afrykańskim miasteczku.

A ponadto w repertuarze: NASZ CZAS – zmysłowy i drapieżny dramat, najnowsze dzieło ikony meksykańskiego kina, Carlosa Reygadasa, 30 GRAMÓW - poruszający thriller, zdobywca Nagrody Publiczności Festiwalu w Teheranie oraz odkrycie Warszawskiego Festiwalu Filmowego, DŻENTELMENI - kryminał z klasą, brytyjska odpowiedź na „PULP FICTION” na miarę XXI wieku, BRAHMS: THE BOY II – horror, przerażający nowy rozdział opowieści o tym, że prawdziwe zło ma niewinne oblicze.

W repertuarze studyjnym CKF Stylowy: ŻEGNAJ, MÓJ SYNU - rodzinna saga rozgrywająca się na przestrzeni trzech dekad chińskiej transformacji. To nowy film jednego z najważniejszych chińskich reżyserów, Wanga Xiaoshuai. Ozdobą filmu są znakomite role, za które Yong Mei oraz Wang Jingchun odebrali w Berlinie Srebrne Niedźwiedzie. Film zdobył ponad 20 nagród oraz 40 nominacji na światowych festiwalach filmowych.

Najbliższe wydarzenia

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds