Przebojowy początek wakacji w CKF Stylowy

Przebojowy początek wakacji w CKF Stylowy

Przed nami początek wakacji i mnóstwo przebojowych filmów w repertuarze CKF „Stylowy”. Od 26 czerwca 2020 dla najmłodszych zamojskie kino przygotowało aż 4 propozycje filmowe: niezapomniany ZWIERZOGRÓD, przezabawny GANG ZWIERZAKÓW, dla trochę starszych dzieci - szalony ALADYN oraz ZABIJAM GIGANTÓW – kino familijne z przesłaniem.

Starsi widzowie także będą mieli w czym wybierać. Już od piątku 26 czerwca 2020 na ekranach KŁAMSTEWKO - pełna wdzięku, serca, humoru i wzruszeń opowieść o rodzinie, która decyduje się ukryć przed ukochaną babcią informację o jej stanie zdrowia i tłumnie odwiedzić ją pod pretekstem absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. Film podbił serca publiczności na całym świecie! TYLKO SPRAWIEDLIWOŚĆ - historia, która chwyci za serce. To przejmujący i skłaniający do refleksji dramat oparty na faktach. Śledzi losy młodego prawnika Bryana Stevensona i jego walkę o sprawiedliwość, która przejdzie do historii.

Dla miłośników produkcji Marvel Studios – CZARNA PANTERA – z nowatorskim podejściem do tematu superbohaterów i fabułą osadzoną w afrykańskim miasteczku.

A ponadto w repertuarze: NASZ CZAS – zmysłowy i drapieżny dramat, najnowsze dzieło ikony meksykańskiego kina, Carlosa Reygadasa, 30 GRAMÓW - poruszający thriller, zdobywca Nagrody Publiczności Festiwalu w Teheranie oraz odkrycie Warszawskiego Festiwalu Filmowego, DŻENTELMENI - kryminał z klasą, brytyjska odpowiedź na „PULP FICTION” na miarę XXI wieku, BRAHMS: THE BOY II – horror, przerażający nowy rozdział opowieści o tym, że prawdziwe zło ma niewinne oblicze.

W repertuarze studyjnym CKF Stylowy: ŻEGNAJ, MÓJ SYNU - rodzinna saga rozgrywająca się na przestrzeni trzech dekad chińskiej transformacji. To nowy film jednego z najważniejszych chińskich reżyserów, Wanga Xiaoshuai. Ozdobą filmu są znakomite role, za które Yong Mei oraz Wang Jingchun odebrali w Berlinie Srebrne Niedźwiedzie. Film zdobył ponad 20 nagród oraz 40 nominacji na światowych festiwalach filmowych.

Najbliższe wydarzenia

 • 11. Przegląd Nowego Kina Francuskiego

  11. Przegląd Nowego Kina Francuskiego

  Wakacyjne komedie, znakomite kreacje aktorskie, zaskakujące tematy i wiele pozytywnych emocji - Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na 11. Przegląd Nowego Kina Francuskiego. Najciekawsze filmy francuskie ostatnich lat będzie można obejrzeć w zamojskim kinie w dniach 10-16 lipca 2020.

  więcej

 • BAJKOWE LATO W KINIE

  BAJKOWE LATO W KINIE

  CKF Stylowy serdecznie zaprasza na wakacyjne seanse filmowe. Od 10 lipca do 27 sierpnia 2020, codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 10:30 w zamojskim kinie na najmłodszych widzów czekają znakomite animacje oraz filmowe hity pełne przygód i humoru. Bilety: 14 zł.

  więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds