AVENGERS: KONIEC GRY – ruszyła przedsprzedaż biletów

AVENGERS: KONIEC GRY – ruszyła przedsprzedaż biletów

Najbardziej wyczekiwana produkcja tego roku, "Avengers: Koniec gry", to bezprecedensowa filmowa podróż będąca punktem kulminacyjnym budowanego od dekady filmowego uniwersum Marvela. Film na ekranach CKF Stylowy od 24 kwietnia 2019. Kup bilety w przedsprzedaży już dziś i zobacz film jako pierwszy.

 • premiera

  AVENGERS: KONIEC GRY

  Avengers: Endgame

  USA 2019 / fantasy/akcja / 181 min. / od 12 lat

  premiera: 2019-04-25 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2019-04-24

  rezyseria: Anthony Russo, Joe Russo

  scenariusz: Christopher Markus, Stephen McFeely

  obsada: Brie Larson, Karen Gillan, Chris Hemsworth

  Po wymazaniu połowy życia we Wszechświecie przez Thanosa, Avengersi starają się zrobić wszystko co konieczne, aby pokonać szalonego tytana.

  Więcej informacji

Najbliższe wydarzenia

 • Bajkowe Lato w Stylowym

  Bajkowe Lato w Stylowym

  CKF Stylowy serdecznie zaprasza najmłodszych kinomanów na wakacyjne seanse filmowe, którym towarzyszyć będą konkursy z nagrodami i niespodzianki. Na dużym ekranie zobaczycie najnowsze i najbardziej oczekiwane animacje. Bajkowe Lato w Stylowym od 2 lipca do 20 sierpnia 2019, w każdy wtorek o godz. 10:30. Bilety: 14 zł.

  więcej

 • 7. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”

  7. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”

  CKF Stylowy Miasto Zamość oraz TVP Historia serdecznie zapraszają na 7. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w Zamościu w dniach 14-17 sierpnia 2019. W programie zaplanowano projekcje filmów o tematyce historycznej oraz liczne wydarzenia towarzyszące: plenerowe pokazy filmów, dyskoteka z muzyką z lat ’80, Lista Przebojów Programu 3 na żywo z Zamościa prowadzona przez Marka Niedźwieckiego, master class Pawła Woldana, wystawy - fotograficzna i muzealna, Wirtualny Teatr Historii „Niepodległa”. W finale, 17 sierpnia o godz. 20:00, gala na Rynku Wielkim w Zamościu, wręczenie nagród Zamojskiego Festiwalu Filmowego oraz koncert Opole ’80.

  więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds