AVENGERS: KONIEC GRY – ruszyła przedsprzedaż biletów

AVENGERS: KONIEC GRY – ruszyła przedsprzedaż biletów

Najbardziej wyczekiwana produkcja tego roku, "Avengers: Koniec gry", to bezprecedensowa filmowa podróż będąca punktem kulminacyjnym budowanego od dekady filmowego uniwersum Marvela. Film na ekranach CKF Stylowy od 24 kwietnia 2019. Kup bilety w przedsprzedaży już dziś i zobacz film jako pierwszy.

 • premiera

  AVENGERS: KONIEC GRY

  Avengers: Endgame

  USA 2019 / fantasy/akcja / 181 min. / od 12 lat

  premiera: 2019-04-25 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2019-04-24

  rezyseria: Anthony Russo, Joe Russo

  scenariusz: Christopher Markus, Stephen McFeely

  obsada: Brie Larson, Karen Gillan, Chris Hemsworth

  Po wymazaniu połowy życia we Wszechświecie przez Thanosa, Avengersi starają się zrobić wszystko co konieczne, aby pokonać szalonego tytana.

  Więcej informacji

Najbliższe wydarzenia

 • Wielka miłość i wielka polityka… ANTONIUSZ I KLEOPATRA | retransmisja spektaklu

  Wielka miłość i wielka polityka… ANTONIUSZ I KLEOPATRA | retransmisja spektaklu

  CKF Stylowy zaprasza na retransmisję spektaklu z cyklu „National Theatre Live”. 19 czerwca 2019 o godz. 19:00 na kinowym ekranie wielka miłość i wielka polityka czyli „Antoniusz i Kleopatra” Williama Szekspira. Spektakl wyreżyserował Simon Godwin, który w poprzednich latach stworzył niezwykle popularne inscenizacje transmitowane do kin w cyklu „NT Live”. W rolach tytułowych kochanków widzowie zobaczą Ralpha Fiennesa i Sophie Okonedo. Retransmisja spektaklu „Antoniusz i Kleopatra” odbędzie się w ramach 44. Zamojskiego Lata Teatralnego.

  więcej

 • Bajkowe Lato w Stylowym

  Bajkowe Lato w Stylowym

  CKF Stylowy serdecznie zaprasza najmłodszych kinomanów na wakacyjne seanse filmowe, którym towarzyszyć będą konkursy z nagrodami i niespodzianki. Na dużym ekranie zobaczycie najnowsze i najbardziej oczekiwane animacje. Bajkowe Lato w Stylowym od 2 lipca do 20 sierpnia 2019, w każdy wtorek o godz. 10:30. Bilety: 14 zł.

  więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds