AVENGERS: KONIEC GRY – ruszyła przedsprzedaż biletów

AVENGERS: KONIEC GRY – ruszyła przedsprzedaż biletów

Najbardziej wyczekiwana produkcja tego roku, "Avengers: Koniec gry", to bezprecedensowa filmowa podróż będąca punktem kulminacyjnym budowanego od dekady filmowego uniwersum Marvela. Film na ekranach CKF Stylowy od 24 kwietnia 2019. Kup bilety w przedsprzedaży już dziś i zobacz film jako pierwszy.

 • premiera

  AVENGERS: KONIEC GRY

  Avengers: Endgame

  USA 2019 / fantasy/akcja / 181 min. / od 12 lat

  premiera: 2019-04-25 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2019-04-24

  rezyseria: Anthony Russo, Joe Russo

  scenariusz: Christopher Markus, Stephen McFeely

  obsada: Brie Larson, Karen Gillan, Chris Hemsworth

  Po wymazaniu połowy życia we Wszechświecie przez Thanosa, Avengersi starają się zrobić wszystko co konieczne, aby pokonać szalonego tytana.

  Więcej informacji

Najbliższe wydarzenia

 • Małgorzata Kożuchowska, Janusz Majewski i Bartłomiej Topa gośćmi Alchemii Kina!

  Małgorzata Kożuchowska, Janusz Majewski i Bartłomiej Topa gośćmi Alchemii Kina!

  Małgorzata Kożuchowska, Janusz Majewski i Bartłomiej Topa będą gośćmi 8. Przeglądu Filmowego „Alchemia Kina” - Promocja Polskiego Filmu, który odbędzie się w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu w dniach 25-27 listopada 2019. W programie znajdą się projekcje najnowszych polskich filmów fabularnych: „Żelazny most”, „Proceder” i „Czarny mercedes” oraz spotkania z twórcami, które poprowadzi publicysta i krytyk filmowy: Łukasz Maciejewski.

  więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds