Rekordowy luty w CKF Stylowy

Rekordowy luty w CKF Stylowy

W lutym 2019 CKF „Stylowy” odwiedziła rekordowa liczba widzów – ponad 41 tys. Na tak wysoki wynik frekwencyjny złożył się przede wszystkim bardzo popularny weekend walentynkowy (8815 widzów), ferie (28345 widzów) oraz filmowe hity obecne w kinowym repertuarze.

Najchętniej oglądany był MISZMASZ CZYLI KOGEL MOGEL 3 - ciąg dalszy przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów kultowych komedii (16,5 tys. widzów od 25.01), PLANETA SINGLI 3 (7,9 tys.) - trzecia część i wielki finał komediowego hitu, który chwycił za serca, rozbawił do łez i rozkochał w sobie miliony widzów oraz JAK WYTRESOWAĆ SMOKA 3 (7 tys.) - kolejne szalone przygody Czkawki, Nocnej Furii, Szczerbatka i innych postaci z przebojowej serii filmów animowanych.

Marzec zapowiada się równie ciekawie. W dniach 9-14.03.2019 w CKF Stylowy odbędą się 24. Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego „Sacrofilm”. W programie ciekawe propozycje filmowe oraz goście: Krzysztof Zanussi, Adrian Panek, Łukasz Maciejewski, ks. prof. Marek Lis, Piotr Kotowski oraz przedstawiciele festiwali religijnych z Włoch, Francji i Ukrainy. Natomiast w kinowym repertuarze w marcu m.in.: CAŁE SZCZĘŚCIE (premiera 8.03) - pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach, KURIER (premiera 15.03) - nowy film Władysława Pasikowskiego, sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego kuriera z Warszawy - Jana Nowaka-Jeziorańskiego, ROBACZKI Z ZAGIONIONEJ DŻUNGLI (premiera 8.03) - zapierające dech w piersiach połączenie realistycznych ujęć przyrody z generowaną komputerowo animacją, DUMBO (premiera 29.03) – przygotowana przez Studio Disney aktorska adaptacja jednej z najbardziej wzruszających i uwielbianych przez widzów historii. Na początku kwietnia (4.04.2019) CKF Stylowy zaprasza na retransmisję CARMEN - wielkiego dzieła Georgesa Bizeta z nowojorskiej The Metropolitan Opera.

Najbliższe wydarzenia

  • Bajkowe Lato w Stylowym

    Bajkowe Lato w Stylowym

    CKF Stylowy serdecznie zaprasza najmłodszych kinomanów na wakacyjne seanse filmowe, którym towarzyszyć będą konkursy z nagrodami i niespodzianki. Na dużym ekranie zobaczycie najnowsze i najbardziej oczekiwane animacje. Bajkowe Lato w Stylowym od 2 lipca do 20 sierpnia 2019, w każdy wtorek o godz. 10:30. Bilety: 14 zł.

    więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds