Corgi, psiak królowej - KONKURS

Corgi, psiak królowej - KONKURS

Na ekranach CKF Stylowy – CORGI, PSIAK KRÓLOWEJ - pomerdana animowana komedia z psich wyższych sfer! Szalone przygody, nie tylko angielski humor i bohaterowie, których nie sposób nie pokochać! Z okazji premiery filmu mamy dla Was KONKURS.
Do wygrania urocze poduszeczki promujące animację „Corgi, psiak królowej”. Otrzymają je osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie: „Jak ma na imię główny bohater animacji „Corgi, psiak królowej”? Odpowiedzi należy przesłać na adres: konkurs@stylowy.net do 3 marca 2019. Wygrywa 5 pierwszych poprawnych odpowiedzi.

Zwyciezcy konkursu: A. Repeć, E. Szpakowska, D. Siedlecka,  A. Lewandowska, J. Kupiec.

Pliki do pobrania

Najbliższe wydarzenia

  • Bajkowe Lato w Stylowym

    Bajkowe Lato w Stylowym

    CKF Stylowy serdecznie zaprasza najmłodszych kinomanów na wakacyjne seanse filmowe, którym towarzyszyć będą konkursy z nagrodami i niespodzianki. Na dużym ekranie zobaczycie najnowsze i najbardziej oczekiwane animacje. Bajkowe Lato w Stylowym od 2 lipca do 20 sierpnia 2019, w każdy wtorek o godz. 10:30. Bilety: 14 zł.

    więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds