Biletomat

Biletomat

W holu CKF „Stylowy” pojawił się biletomat. Automat przewiduje dwie opcje: można tu kupić bilet, albo odebrać ten, który zarezerwowaliśmy już wcześniej. Wystarczy wykonać kilka prostych operacji. Automat obsługuje płatność kartą.

Instrukcja, która pojawia się w trakcie korzystania z biletomatu, krok po kroku wyjaśnia, co trzeba zrobić, aby właściwie skorzystać z urządzenia. Odbierając rezerwację należy wpisać jej numer oraz sprawdzić, czy zgadzają się wszystkie dane dotyczące seansu, na który się wybieramy. Jeśli dokonujemy zakupu biletu bez uprzedniej rezerwacji wybieramy datę, tytuł i godzinę seansu oraz miejsce na sali. To szybki i prosty sposób zakupu biletów bez oczekiwania w kolejkach do kas. 

Najbliższe wydarzenia

  • Bajkowe Lato w Stylowym

    Bajkowe Lato w Stylowym

    CKF Stylowy serdecznie zaprasza najmłodszych kinomanów na wakacyjne seanse filmowe, którym towarzyszyć będą konkursy z nagrodami i niespodzianki. Na dużym ekranie zobaczycie najnowsze i najbardziej oczekiwane animacje. Bajkowe Lato w Stylowym od 2 lipca do 20 sierpnia 2019, w każdy wtorek o godz. 10:30. Bilety: 14 zł.

    więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds