Wystawa fotografii: ROZTOCZE - JESIEŃ 2018

Wystawa fotografii: ROZTOCZE - JESIEŃ 2018 Galeria

CKF Stylowy oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne serdecznie zapraszają na wystawę zdjęć Spontanicznej Grupy Nowosądeckich Fotografików zatytułowaną „Roztocze – jesień 2018”. Wystawę można oglądać w Galerii Stylowy do 2 lutego 2019. Wstęp wolny. Wernisaż wystawy odbędzie się 25 stycznia 2019 o godz. 16:30.

Zbiorowa, poplenerowa wystawa stanowi zbiór ośmiu różnorodnych spojrzeń i artystycznych interpretacji Roztocza. Jest to fotograficzna opowieść o niesamowitym uroku roztoczańskiego krajobrazu, bogactwie natury, opowieść o ludziach tu żyjących. Plener odbył się w dniach 4 do 7 października 2018 roku w Czernięcinie i jego okolicach. Przewodnikiem i drogowskazem w eksploracji terenu był niezastąpiony Tadeusz Mierzwa, który na ten plenerowy czas został członkiem naszej Grupy. Była to też okazja do spotkania z przedstawicielami Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego, wymiany doświadczeń i rozmów ludzi, których łączy pasja fotografowania.

W wystawie udział biorą: Alicja Przybyszowska AFRP AFIAP, Urszula Ferenc, Maria Bogusława Wójcik, Anna Wantuch, Paweł Ferenc, Marek Popiela, Grzegorz Tokarczyk oraz gościnnie Tadeusz Mierzwa.

Najbliższe wydarzenia

 • Wielka miłość i wielka polityka… ANTONIUSZ I KLEOPATRA | retransmisja spektaklu

  Wielka miłość i wielka polityka… ANTONIUSZ I KLEOPATRA | retransmisja spektaklu

  CKF Stylowy zaprasza na retransmisję spektaklu z cyklu „National Theatre Live”. 19 czerwca 2019 o godz. 19:00 na kinowym ekranie wielka miłość i wielka polityka czyli „Antoniusz i Kleopatra” Williama Szekspira. Spektakl wyreżyserował Simon Godwin, który w poprzednich latach stworzył niezwykle popularne inscenizacje transmitowane do kin w cyklu „NT Live”. W rolach tytułowych kochanków widzowie zobaczą Ralpha Fiennesa i Sophie Okonedo. Retransmisja spektaklu „Antoniusz i Kleopatra” odbędzie się w ramach 44. Zamojskiego Lata Teatralnego.

  więcej

 • Bajkowe Lato w Stylowym

  Bajkowe Lato w Stylowym

  CKF Stylowy serdecznie zaprasza najmłodszych kinomanów na wakacyjne seanse filmowe, którym towarzyszyć będą konkursy z nagrodami i niespodzianki. Na dużym ekranie zobaczycie najnowsze i najbardziej oczekiwane animacje. Bajkowe Lato w Stylowym od 2 lipca do 20 sierpnia 2019, w każdy wtorek o godz. 10:30. Bilety: 14 zł.

  więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds