Budynek CKF "Stylowy" wyróżniony

Budynek CKF "Stylowy" wyróżniony

W X - jubileuszowej edycji międzynarodowego konkursu o „Kryształową Cegłę – w kategorii „Obiekty kultury, Usługowe” wyróżniony został budynek Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu.


Konkurs ma na celu wytypowanie najlepszych inwestycji budowlanych po obu stronach wschodniej granicy Unii Europejskiej. O „Kryształową Cegłę” rywalizowało 61 inwestycji z kraju i zagranicy, zgłoszonych w 10 kategoriach.

Nie było to jedyne otrzymane wyróżnienie. W kategorii „Przestrzenie Publiczne” Miasto Zamość zdobyło Kryształowa Cegłę za rewitalizację Rynku Wodnego.

9 grudnia 2010 wyróżnienia z rąk Wojewody Lubelskiego Genowefy Tokarskiej odebrał Prezydent Miasta Zamość Marcin Zamoyski.

Najbliższe wydarzenia

  • Bajkowe Lato w Stylowym

    Bajkowe Lato w Stylowym

    CKF Stylowy serdecznie zaprasza najmłodszych kinomanów na wakacyjne seanse filmowe, którym towarzyszyć będą konkursy z nagrodami i niespodzianki. Na dużym ekranie zobaczycie najnowsze i najbardziej oczekiwane animacje. Bajkowe Lato w Stylowym od 2 lipca do 20 sierpnia 2019, w każdy wtorek o godz. 10:30. Bilety: 14 zł.

    więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds