Budynek CKF "Stylowy" wyróżniony

Budynek CKF "Stylowy" wyróżniony

W X - jubileuszowej edycji międzynarodowego konkursu o „Kryształową Cegłę – w kategorii „Obiekty kultury, Usługowe” wyróżniony został budynek Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu.


Konkurs ma na celu wytypowanie najlepszych inwestycji budowlanych po obu stronach wschodniej granicy Unii Europejskiej. O „Kryształową Cegłę” rywalizowało 61 inwestycji z kraju i zagranicy, zgłoszonych w 10 kategoriach.

Nie było to jedyne otrzymane wyróżnienie. W kategorii „Przestrzenie Publiczne” Miasto Zamość zdobyło Kryształowa Cegłę za rewitalizację Rynku Wodnego.

9 grudnia 2010 wyróżnienia z rąk Wojewody Lubelskiego Genowefy Tokarskiej odebrał Prezydent Miasta Zamość Marcin Zamoyski.

Najbliższe wydarzenia

  • MARATON DIUNA

    MARATON DIUNA

    Imponujące efekty specjalne, potężna dawka emocji i pasjonująca historia. Zapraszamy na pokaz dwóch części filmowego widowiska DIUNA. Maraton filmowy odbędzie się w sobotę 2 marca 2024. W programie: DIUNA oraz DIUNA: CZĘŚĆ DRUGA. Początek o godz. 17:00.

    więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość logo stowarzyszenie kin studyjnych logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds