MONSTER w Kinie Konesera - film, który trafia prosto w serce

MONSTER w Kinie Konesera - film, który trafia prosto w serce

CKF Stylowy oraz Klub Filmowy „Senso” zapraszają na projekcję filmu „Monster” w ramach cyklu Kino Konesera. Nominowany do Oscara, zdobywca Złotej Palmy, mistrz story-tellingu Hirokazu Kore-eda powraca z nowym, subtelnym i niezwykle poruszającym filmem. W „Monsterze” tworzy pełną oddechu, doskonale skonstruowaną opowieść o dziecięcych tajemnicach. Emocje filmowe potęgowane są przez najwyższej próby ścieżkę dźwiękową, będącą ostatnią pracą, nagrodzonego Oscarem kompozytora Ryuichi Sakamoto. Projekcja filmu odbędzie się 16 maja 2024 o godz. 18:30 w CKF Stylowy.

„Monster” ukazuje trzy perspektywy tej samej, z pozoru prostej, historii. Bójka w szkole, moralnie niepewny nauczyciel i matka walcząca o syna. Kolejne puzzle układane są przez Kore-edę z chirurgiczną precyzją i odsłaniają przed widzem sekrety bohaterów. Opowieść o tym, jak przyjaźń, miłość i odrzucenie tak często istnieją w tym samym kontinuum.

Bilety: 22/25 zł.

 • premiera

  MONSTER

  Kaibutsu

  Japonia / thriller/dramat / 126 min. / od 15 lat

  premiera: 2024-05-17 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2024-05-16

  reżyseria: Hirokazu Kore-eda

  scenariusz: Yuji Sakamoto

  obsada: Sakura Ando, Eita Nagayama, Soya Kurokawa

  Nominowany do Oscara, zdobywca Złotej Palmy, mistrz story-tellingu Hirokazu Kore-eda powraca z nowym, subtelnym i niezwykle poruszającym filmem. W “Monsterze” tworzy pełną oddechu, doskonale skonstruowaną opowieść o dziecięcych tajemnicach. “Monster” ukazuje trzy perspektywy, tej samej, z pozoru prostej historii. Bójka w szkole, moralnie niepewny nauczyciel i matka walcząca o syna....

  Więcej informacji

Najbliższe wydarzenia

 • Dzień Dziecka w Kinie - weekend 1-2 czerwca 2024

  Dzień Dziecka w Kinie - weekend 1-2 czerwca 2024

  GARFIELD, BASIA, STRAŻNICZKA SMOKÓW oraz ISTOTY FANTASTYCZNE ma ekranach zamojskiego kina w Dzień Dziecka. W CKF „Stylowy” Dzień Dziecka świętujemy przez dwa dni 1-2 czerwca 2024. Przed wybranymi seansami konkursy z fantastycznymi nagrodami.

  więcej

 • 15. Przegląd Nowego Kina Francuskiego | 5-12.06.2024

  15. Przegląd Nowego Kina Francuskiego | 5-12.06.2024

  Przegląd Nowego Kina Francuskiego powraca! To wyjątkowa okazja do zapoznania się z najlepszymi i najnowszymi filmami znad Sekwany. Na przegląd zaprasza CKF „Stylowy” w dniach 5-12 czerwca 2024 r. W programie nie zabraknie filmów docenionych przez francuską Akademię Filmową oraz animacji dla najmłodszych kinomanów.

  więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość logo stowarzyszenie kin studyjnych logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds