PREMIERY KINOWE W ZAK

PREMIERY KINOWE W ZAK

Kino w szkole i po szkole? Poznaj nową salę zamojskiego kina, mieszczącą się w budynku I LO. W piątki o godz. 13:00 zapraszamy do Zamojskiej Akademii Kultury (ul. Akademicka 8, II piętro, sala kinowa „Od A do Z”) na gorące premiery filmowe. Na ekranie najnowsze filmowe hity, w kameralnej atmosferze, w najlepszej jakości obrazu i dźwięku.

Repertuar na maj:

17.05.2024 | 13:00 KRÓLESTWO PLANETY MAŁP - najnowsza produkcja 20th Century Studios, sensacyjno-przygodowe widowisko. Reżyser Wes Ball tchnął nowe życie w znaną na całym świecie sagę rozgrywającą się kilka pokoleń po panowaniu Cezara.

24.05.2024 |13:00 FURIOSA: SAGA MAD MAX – wyczekiwany powrót genialnego George’a Millera do kultowego dystopijnego świata, stworzonego przez niego ponad 30 lat temu w filmach z serii Mad Max. Miller prezentuje nową, oryginalną odsłonę cyklu. W rolach głównych: Anya Taylor-Joy i Chris Hemsworth.

Bilety: 22 zł (ulg.), 25 zł (norm.)

Sprzedaż biletów:

• przy wejściu do sali kinowej (30 min. przed seansem), ul. Akademicka 8

• online: www.stylowy.net

• w kasach CKF Stylowy, ul. Odrodzenia 9

 • premiera

  FURIOSA: SAGA MAD MAX

  Furiosa: A Mad Max Saga

  Australia / science-fiction/akcja / 143 min. / od lat

  premiera: 2024-05-24 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2024-05-24

  reżyseria: George Miller

  scenariusz: Nick Lathouris, George Miller

  obsada: Anya Taylor-Joy, Chris Hemsworth, Tom Burke

  Kiedy świat upada, młoda Furiosa zostaje uprowadzona z Zielonego Miejsca Wielu Matek. Wpada w ręce potężnej Hordy Bikerów, której przewodzi watażka Dementus. Po przebyciu Pustkowi porywacze docierają do Cytadeli, gdzie rządzi Wieczny Joe. Dwóch tyranów zaczyna walkę o władzę, Furiosa zaś musi przetrwać wiele prób, jednocześnie gromadząc środki, które pozwolą jej wrócić do domu.

  Więcej informacji

Najbliższe wydarzenia

 • Dzień Dziecka w Kinie - weekend 1-2 czerwca 2024

  Dzień Dziecka w Kinie - weekend 1-2 czerwca 2024

  GARFIELD, BASIA, STRAŻNICZKA SMOKÓW oraz ISTOTY FANTASTYCZNE ma ekranach zamojskiego kina w Dzień Dziecka. W CKF „Stylowy” Dzień Dziecka świętujemy przez dwa dni 1-2 czerwca 2024. Przed wybranymi seansami konkursy z fantastycznymi nagrodami.

  więcej

 • 15. Przegląd Nowego Kina Francuskiego | 5-12.06.2024

  15. Przegląd Nowego Kina Francuskiego | 5-12.06.2024

  Przegląd Nowego Kina Francuskiego powraca! To wyjątkowa okazja do zapoznania się z najlepszymi i najnowszymi filmami znad Sekwany. Na przegląd zaprasza CKF „Stylowy” w dniach 5-12 czerwca 2024 r. W programie nie zabraknie filmów docenionych przez francuską Akademię Filmową oraz animacji dla najmłodszych kinomanów.

  więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość logo stowarzyszenie kin studyjnych logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds