FILMOWE WTORKI

FILMOWE WTORKI

Zapraszamy na seanse filmowe odbywające się w Zamojskiej Akademii Kultury. Na ekranie najnowsze produkcje filmowe, poprzedzone wideoprelekcją. To kino bez popcornu i reklam, z premierowym repertuarem. Projekcje filmowe odbywają się we wtorki o godzinie 13:00, ul. Akademicka 8, II piętro, sala "Od A do Z".

Wideoprelekcja została przygotowana w ramach projektu Edukacja Spojrzenia, który uczy całościowego i uważnego odbioru dzieła filmowego. Filmy edukacyjne omawiają budowę dzieła filmowego, uczą zasad analizy i interpretacji na przykładzie klasyki polskiego kina i wybranych dzieł kina światowego. (www.edukacjaspojrzenia.pl)

Bilety: 19 zł

Sprzedaż biletów:

• przy wejściu do sali kinowej (30 min. przed seansem), ul. Akademicka 8

• online: www.stylowy.net

• w kasach CKF Stylowy, ul. Odrodzenia 9

REPERTUAR NA MAJ

28.05.2024 | 13:00 | JUTRO BĘDZIE NASZE

Mocny, a jednocześnie zabawny i pełen emocji kobiecy głos, który stał się jednym z największych przebojów kinowych we Włoszech F emanuje duchem zmiany, wiarą w siłę kobiet i kobiecą solidarność. Jest też odą na cześć pięknych, acz burzliwych relacji matek z córkami.

 • premiera

  JUTRO BĘDZIE NASZE

  C'e ancora domani

  Włochy / komedia/dramat / 118 min. / od 15 lat

  premiera: 2024-05-24 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2024-05-24

  reżyseria: Paola Cortellesi

  scenariusz: Furio Andreotti, Giulia Calenda, Paola Cortellesi

  obsada: Paola Cortellesi, Valerio Mastandrea, Romana Maggiora Vergano

  "Nawet na służącą się nie nadajesz!", mówi do Delii jej mąż, jedną ręką zabierając jej wypłatę, a drugą wymierzając siarczysty policzek.Nieśmieszne? A może jednak dobrze się będziecie bawić w tym (nie)miłym towarzystwie? "Jutro będzie nasze" - mocny, a jednocześnie zabawny i pełen emocji kobiecy głos, który stał się jednym z największych przebojów...

  Więcej informacji

Najbliższe wydarzenia

 • Dzień Dziecka w Kinie - weekend 1-2 czerwca 2024

  Dzień Dziecka w Kinie - weekend 1-2 czerwca 2024

  GARFIELD, BASIA, STRAŻNICZKA SMOKÓW oraz ISTOTY FANTASTYCZNE ma ekranach zamojskiego kina w Dzień Dziecka. W CKF „Stylowy” Dzień Dziecka świętujemy przez dwa dni 1-2 czerwca 2024. Przed wybranymi seansami konkursy z fantastycznymi nagrodami.

  więcej

 • 15. Przegląd Nowego Kina Francuskiego | 5-12.06.2024

  15. Przegląd Nowego Kina Francuskiego | 5-12.06.2024

  Przegląd Nowego Kina Francuskiego powraca! To wyjątkowa okazja do zapoznania się z najlepszymi i najnowszymi filmami znad Sekwany. Na przegląd zaprasza CKF „Stylowy” w dniach 5-12 czerwca 2024 r. W programie nie zabraknie filmów docenionych przez francuską Akademię Filmową oraz animacji dla najmłodszych kinomanów.

  więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość logo stowarzyszenie kin studyjnych logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds