DZIWNY ŚWIAT - nowa animacja Disneya!

DZIWNY ŚWIAT - nowa animacja Disneya!

Szykujcie się na wyprawę poza przestrzeń i czas! Od 25 listopada na ekranach CKF Stylowy DZIWNY ŚWIAT. To oryginalna, pełna akcji i przygód, nowa animacja Disneya! Poznacie w niej historię niezwykłej podroży Klanów - legendarnej rodziny odkrywców. W składzie tej nietuzinkowej drużyny znajdziemy niesfornego żelkowatego stwora, trójnogiego psa i całą menażerię dziwacznych istot, które wraz z Klanami przemierzają nieznany i zdradliwy ląd, pełen niebezpiecznych tajemnic.

 • premiera dla dzieci

  DZIWNY ŚWIAT

  Strange World

  USA 2022 / animowany/akcja/przygodowy / 92 min. / od 7 lat

  premiera: 2022-11-25 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2022-11-25

  rezyseria: Don Hall

  scenariusz: Qui Nguyen

  obsada:

  Bohaterowie rozpoczynają podróż do miejsca, w którym nic nie jest takie, jakie mogłoby się początkowo wydawać.

  Więcej informacji

Najbliższe wydarzenia

 • 9. Zamojski Festiwal Podróży „Eskapady Kresowe”

  9. Zamojski Festiwal Podróży „Eskapady Kresowe”

  W kajaku, rowerem, na jednym kole, pieszo… Zamojskie Towarzystwo Turystyczne zaprasza na 9. Zamojski Festiwal Podróży „Eskapady Kresowe”. W tegorocznej edycji odwiedzimy Patagonię czyli miejsce gdzie rodzi się wiatr, Ladakh – małe królestwo himalajskich przełęczy, Amerykę Łacińską, Maroko, szlaki kajakowe, a ponadto… 100 krajów na 6 kontynentach! Wydarzenie dla miłośników podróży i ciekawych świata odbędzie się w dniach 29-30 września 2023 w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu.

  więcej

 • Święto Kina

  Święto Kina

  CKF Stylowy zaprasza na Święto Kina. W sobotę, 30 września 2023 bilet na każdy seans będzie kosztować tylko 12 złotych. To ogólnopolska akcja, której ideą jest upowszechnianie sztuki filmowej i promowanie kina jako rozrywki dostępnej dla wszystkich.

  więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość logo stowarzyszenie kin studyjnych logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds