Bliskie spotkania z dinozaurami

Bliskie spotkania z dinozaurami

Steven Spielberg i Colin Trevorrow powracają jako producenci trzeciej odsłony „Jurassic World”, jednej z największych serii w historii kina! Zobacz nieznane dinozaury, znakomitą akcję i zadziwiające efekty wizualne. JURASSIC WORLD DOMINION na ekranach CKF Stylowy od 10 czerwca!

 • premiera

  JURASSIC WORLD: DOMINION

  Jurassic World Dominion

  USA / przygodowy/science-fiction / 146 min. / od 13 lat

  premiera: 2022-06-10 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2022-06-10

  rezyseria: Colin Trevorrow

  scenariusz: Colin Trevorrow, Emily Carmichael

  obsada: Bryce Dallas Howard, Chris Pratt, Sam Neill

  Steven Spielberg i Colin Trevorrow powracają jaki producenci wykonawczy trzeciej odsłony serii „Jurassic World”, jednej z największych serii w historii kina. Chris Pratt i Bryce Dallas Howard, zdobywczyni Oscara® - Laura Dern, Jeff Goldblum i Sam Neill w Jurassic World Dominion w zapierającym dech w piersiach widowisku. Jurassic World Dominion rozgrywa się cztery lata po zniszczeniu...

  Więcej informacji

Najbliższe wydarzenia

 • Wakacyjna promocja

  Wakacyjna promocja

  CKF Stylowy zaprasza na Lato w kinie. W wakacje (lipiec -sierpień), od poniedziałku do piątku, na wszystkie seanse rozpoczynające się przed godziną 15:00, obowiązują bilety w promocyjnej cenie 18 zł. Lato zapowiada się gorąco, więc warto schłodzić się i odpocząć w kinie. W repertuarze fantastyczne premiery filmowe oraz dużo znakomitych animacji i filmów dla dzieci i młodzieży.

  więcej

 • Najsłynniejszy zespół akordeonowy na świecie

  Najsłynniejszy zespół akordeonowy na świecie

  Janusz Wojtarowicz, Paweł Baranek i Marcin Gałażyn to światowej klasy akordeoniści. Wykorzystując w swej twórczości wszelkie zalety akordeonu, odkrywają wciąż nowe możliwości tego instrumentu, zmieniając jego oblicze. Ich koncerty to muzyczne spektakle zawierające akcję i dramaturgię.

  więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds