Rzeczywistość symetryczna – nowa wystawa w Galerii Stylowy

Rzeczywistość symetryczna – nowa wystawa w Galerii Stylowy

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne oraz CKF Stylowy zapraszają na wystawę zdjęć Romana Timofiejuka zatytułowaną „Rzeczywistość symetryczna”. Fotografie można oglądać w Galerii Stylowy, ul. Odrodzenia 9 / hol przed wejściem do sal kinowych do końca czerwca 2022. Wstęp wolny.

Roman Timofiejuk

Współczesny polski artysta fotografik mieszka w Gdyni. Od 1988r. jest członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików oraz Związku Polskich Twórców Sztuki. Fotografią zajmuje się od 1973r, a w jego dorobku artystycznym jest wiele indywidualnych i zbiorowych wystaw oraz udział w różnych konkursach i projektach fotograficznych. Tworzy fotografie przeważnie czarno-białe, ale nie unika koloru. Obecnie zajmuje się działaniami artystycznymi na styku filozofii i fotografii. Fotografowanie przestrzeni jest jego ulubionym zajęciem. Interesuje się cyfrowym przetwarzaniem fotografii i jej zastosowaniem w różnych technikach twórczych. Performer i Instalator. Jest w miarę możliwości uczestnikiem i organizatorem działań artystycznych, kulturalnych związanych ze Sztuką i Fotografią. Obecnie poświęca się całkowicie działalności artystycznej i wystawienniczej.

Ostatnie ważniejsze projekty:

2021r. Wystawa fotograficznej wyobraźni „NIC”, 2019r. „Biała Fotografia”; 2019r. Performens - „Intelektualna Pobudka Fotograficzna”; 2018r. „Biało - Czerwona” R. Timofiejuk i A. Zembik ; 2018r. Instalacja “KOD”; 2017r. „Rzeczywistość Symetryczna”; 2016r. „Odyseja”; 2015r. „Obraz polski” ; 2014r. multimedialna wystawa „Genotyp”; 2013r. „H&O Harmonia Obiektywna” ; 2002r. „Veduty" i wcześniejsze

Najbliższe wydarzenia

 • Dzień Dziecka w kinie

  Dzień Dziecka w kinie

  Wyjątkowe filmy dla dzieci w każdym wieku! W tym roku Dzień Dziecka w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu będzie bardzo długi. Od 27 maja 2022 w repertuarze zamojskiego kina najnowsze filmy i animacje, pełne akcji, przygód i humoru. 1 czerwca 2022 przed wybranymi seansami konkursy z nagrodami.

  więcej

 • Nieprzemijający urok kina francuskiego

  Nieprzemijający urok kina francuskiego

  CKF "Stylowy” w Zamościu zaprasza na 13. edycję Przeglądu Nowego Kina Francuskiego. W programie komedie, melodramaty, filmy akcji i thrillery, a w nich duża dawka humoru, naturalność, niebanalne historie i intrygująca akcja. Najlepsze filmy francuskie ostatnich lat w repertuarze zamojskiego kina w dniach 10-17 czerwca 2022.

  więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds