MARATON GROZY

3 godz. 5 min, od lat 15,

To prawdziwa gratka dla miłośników filmów grozy! CKF „Stylowy” w sobotę 28 października 2023 o godz. 19:00 zaprasza na MARATON GROZY. W programie: SLOTHERHOUSE: LENIWA ŚMIERĆ i OBSERWOWANY. Cena biletu: 36 zł.

„Slotherhouse: Leniwa śmierć” to klasyczne kino grozy, połączone z absurdalnym humorem. Tytuł jest pomysłowy, ponieważ stanowi połączenie słów „sloth”, po angielsku: leniwiec, i „slaughterhouse,” czyli rzeźnia. Producenci zapowiadają, że szykuje się zabawna, ale i ekstremalna jazda bez trzymanki. Film jest jedną z większych sensacji mediów społecznościowych i niespodzianek filmowych tego roku, bohater filmu – uroczy leniwiec doczekał się już własnej kolekcji odzieżowej i innych gadżetów.

„Obserwowany” – w głównych rolach zobaczymy Augustusa Prew, Andree Bang, René Escobara Jr., Camerona Nicolla i Justina Longa. Co ciekawe omawiany właśnie tytuł jest trzecią koprodukcją między BuzzFeed Studios a Lionsgate Films. W filmie zobaczymy klasyczny motyw opętania mężczyzny przez demonicznego potwora.

Bilety w cenie 36 zł do nabycia w kasie kina, ul. Odrodzenia 9 lub online: www.stylowy.net

background
Logo BIP Logo Miasto Zamość logo stowarzyszenie kin studyjnych logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds