DLA DZIECI

RETRO-BAJKI CZ.2

od lat b.o.,

Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny zaprasza na familijny pokaz kultowych animacji. Zaczarowany Ołówek, Gapiszon, Kot Filemon oraz Miś Uszatek zabiorą nas do czasów dzieciństwa naszych rodziców, babć czy dziadków.

W programie:

ZACZAROWANY OŁÓWEK, odc. Katastrofa w górach - Piotrek i jego pies Pimpek udają się w zaśnieżone góry. Tam dochodzi do wypadku. Z pomocą przychodzą magiczne zdolności ołówka.

PRZYGODY GAPISZONA, odc. Gapiszon w cyrku - Chłopiec w pasiastej czapeczce chce zobaczyć pokazy w cyrku. Jednak nie może skorzystać z głównego wejścia.

DZIWNY ŚWIAT KOTA FILEMONA, odc. Poważne zmartwienie - Jak cię widzą tak cię piszą. Filemon ma kłopot z własnym wyglądem. Czy uda mu się z nim uporać?

NOWE PRZYGODY MISIA USZATKA, odc. Kto wstał lewą nogą - Koziołek zdecydowanie nie chce iść do przedszkola. Uszatek i koledzy starają się pomóc mu w pokonaniu złego nastroju.

background
Logo BIP Logo Miasto Zamość logo stowarzyszenie kin studyjnych logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds