PORADY NA ZDRADY 2

Polska 2023, komedia romantyczna, 0 godz. 1 min, od lat 15,

Zwiastun

2023-08-04

Sara Bustamante-Drozdek

Katarzyna Terechowicz, Ryszard Zatorski

Tomasz Karolak, Antoni Królikowski, Karolina Chapko, Julia Kamińska

Jak wytrzymać z tą drugą... płcią!? Czas na komedię o mężczyznach, którzy nie wiedzą jak być facetami i kobietach, które ledwo z nimi wytrzymują. Oto druga część przeboju, który zobaczyło w kinach blisko 700 000 widzów!
Film wyreżyserowała Sara Bustamante-Drozdek pod opieką artystyczną Ryszarda Zatorskiego - twórcy uwielbianych przez miliony Polaków hitów: "Porady na zdrady", "Pech to nie grzech", "Tylko mnie kochaj", "Dlaczego nie!", "Nigdy w życiu!" oraz "Dzień dobry, kocham cię!"! Producentami są eksperci od śmiechów i wzruszeń, którzy na swoim koncie mają m.in. przeboje: "To nie tak jak myślisz kotku" oraz "Śniadanie do łóżka". Obok niezastąpionego Tomasza Karolaka, widzowie zobaczą na wielkim ekranie obsadę marzeń, w tym: Antoniego Królikowskiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Julię Kamińską, Piotra Gąsowskiego, Karolinę Chapko, Annę Samusionek i Renatę Dancewicz.

GRAMY od 2023-08-04
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość logo stowarzyszenie kin studyjnych logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds