FILMOWE EMOCJE WRACAJĄ OD 29 MAJA!

POLOWANIE

The Hunt

USA 2020, thriller/akcja, 1 godz. 30 min, od lat 15,

Zwiastun

2020-07-24

Craig Zobel

Nick Cuse, Damon Lindelof

Betty Gilpin, Emma Roberts, Hilary Swank

Blumhouse Productions przedstawia thriller, przerażającą wizję amerykańskiego koszmaru, która jakby zbyt mocno pasuje do dzisiejszych czasów...

Dwanaścioro obcych sobie ludzi budzi się na polanie. Nie wiedzą, gdzie są i jak się tu znaleźli. Nie wiedzą, że zostali wybrani... w bardzo nieoczywistym celu. Tym celem jest tytułowe polowanie.

W cieniu internetowej teorii spiskowej grupa wybrańców gromadzi się w oddalonym domostwie, aby polować na zwykłych ludzi w ramach... sportu. Ale wybrańcy nie wiedzą, że jedna z tych, na których będą polować, Crystal (Betty Glipin), zna tę grę lepiej niż oni. Sytuacja się zmienia, a role odwracają. Pozbywając się kolejnych osób, Crystal dociera do tajemniczej kobiety (dwukrotna laureatka Oscara Hilary Swank), która stoi w samym centrum tej przerażającej gry.

Film w produkcji Jasona Bluma ("Uciekaj!", "Noc oczyszczenia") i Damona Lindelofa, twórcy " Watchmen ". Prowokujący thriller - satyra, który zanim wszedł do kin, zdążył narobić sporo zamieszania.

GRAMY od 2020-07-24
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds