Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi - FAQ

Dlaczego nie można dokonać rezerwacji na seans filmowy?

Niestety bardzo dużo klientów (ok. 40-50%) nie wykupuje rezerwacji i miejsca są zablokowane dla innych. Z tego powodu jesteśmy zmuszeni ograniczyć możliwość rezerwacji biletów. Osoby zdecydowane zachęcamy do zakupu biletów przez Internet lub w kasach.

Nie otrzymałem wiadomości e-mail z informacją o zakupie biletów lub potwierdzeniem rezerwacji.

Częstą przyczyną takiej sytuacji są literówki przy wprowadzaniu adresu e-mail, zdarza się, że wiadomość trafia do katalogu ze spamem.

Na jakie konto przelać pieniądze za bilety jeśli nie udało mi się dokonać płatności automatycznie?

Proces zakupu biletów jest zautomatyzowany i musi zakończyć się w czasie jednej sesji. Jeżeli z jakiegoś powodu nie uda się dokonać płatności bezpośrednio w procesie kupowania biletu np. zerwane połączenie z bankiem - zakup należy powtórzyć od początku, od wybrania seansu i miejsc. Nieopłacone bilety są anulowane po 30 minutach i nie ma możliwości zapłaty przelewem tradycyjnym.

Kiedy na stronie pojawi się nowy repertuar?

Tydzień dla repertuaru kinowego rozpoczyna się w piątek i kończy się w czwartek. Repertuar na kolejny okres publikowany jest na stronie internetowej kina (www.stylowy.net) we wtorek. Plany na kolejne tygodnie można sprawdzić w dziale zapowiedzi.

DANE KONTAKTOWE

Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu

ul. Odrodzenia 9, 22-400 Zamość

84 639 23 13

ckf@stylowy.net

bip.stylowy.net

Opis w języku łatwym do czytania

background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds