FILMOWE EMOCJE WRACAJĄ OD 29 MAJA!

KINO POD GWIAZDAMI 2015.07.10-08.22

Serdecznie zapraszamy na "Kino pod gwiazdami". Wakacyjne projekcje plenerowe będą wyświetlane w piątki i soboty od 10 lipca do 22 sierpnia 2015 o godz. 21:00 na dziedzińcu Hotelu Mercure. Na wszystkie projekcje wstęp bezpłatny.

Organizatorzy: Centrum Kultury Filmowej „Stylowy" w Zamościu, Miasto Zamość, Hotel Mercure przy wsparciu z programu "Lubelskie - smakuj życie" i firmy Betotechnika. 

REPERTUAR:

WKRĘCENI (10.07.2015)

reż. Piotr Wereśniak, komedia, 100 min.

Franczesko, Fikoł i Szyja znają się od lat, razem pracują i razem spędzają wolny czas. Kiedy tracą pracę w lokalnej fabryce, postanawiają spędzić szalony weekend w stolicy. Jednak prawdziwa przygoda ma się dopiero zacząć, gdy trójka kumpli zostaje omyłkowo wzięta za niemieckich inwestorów. Zdjęcia do filmu kręcone były w Zamościu, gdzie również odbyła się ogólnopolska premiera filmu z udziałem twórców.

WKRĘCENI 2 (11.07.2015)

reż. Piotr Wereśniak, komedia, 95 min.

Kontynuacja przebojowej komedii Piotra Wereśniaka. Tym razem bohaterowie znani z pierwszej części filmu - z Szyją i Fikołem na czele - ruszą na podbój stolicy i polskiego showbiznesu. A widzowie przekonają się, jak naprawdę funkcjonuje świat gwiazd znanych z programów rozrywkowych i plotkarskich portali.

SUGAR MAN (17.07.2015)

reż. Malik Bendjelloul, dokumentalny muzyczny, 86 min.

Uniwersalna i zaskakująca opowieść o potędze przypadku i roli szczęścia w ludzkim życiu. Ten trzymający w napięciu film przedstawia niewiarygodną, pełną niespodzianek, a do tego prawdziwą historię życia Sixto Rodrigueza, piosenkarza, któremu wróżono karierę większą niż Bobowi Dylanowi, a o którym… nikt nie słyszał.

SEN O WARSZAWIE (18.07.2015)

reż. Krzysztof Magowski, dokumentalny muzyczny, 104 min.

Pierwszy pełnometrażowy film biograficzny o Czesławie Niemenie, bogato ilustrowany jego muzyką. Wykorzystano w nim wiele nieznanych dotąd materiałów archiwalnych, które rzucają nowe światło na życie Niemena. Fani muzyka przypomną sobie jego najważniejsze przeboje, a starsi widzowie – własną młodość.

BABCIA GANDZIA (24.07.2015)

reż. Jérôme Enrico, komedia, 87 min.

Dynamiczna komedia, pełna niepoprawnych politycznie gagów. Gdy w ręce zgorzkniałej i pokłóconej z całym światem staruszki, trafia nieoczekiwanie paczka z haszyszem, kobieta postanawia skorzystać z możliwości zarobku i rozkręca biznes narkotykowy.

TEORIA WSZYSTKIEGO (25.07.2015)

reż. Terry Gilliam, dramat fantasy, 105 min.

Niezwykła wyprawa do szalonego, surrealistycznego świata Terry'ego Gilliama. Ukrywający się przed światem, ekscentryczny geniusz komputerowy Qohen Leth otrzymuje od prezesa zarządu najpotężniejszego koncernu świata tajną misję… ma odkryć zagadkę istnienia.

WHO AM I (31.07.2015)

reż. Baran bo Odar, thriller, 105 min.

Brawurowo zrealizowana historia młodego geniusza komputerowego, należącego do hakerskiej grupy CLAY, która przeprowadzając coraz więcej spektakularnych ataków na różne instytucje i korporacje, przyciąga uwagę służb specjalnych i Europolu. W sytuacji praktycznie bez wyjścia CLAY wymyśla najsprytniejszy w dziejach plan ucieczki...

METRO (1.08.2015)

reż. Anton Megerdichev, katastroficzny, 132 min.

Wbijająca w fotel, najdroższa i zarazem najbardziej dochodowa produkcja katastroficzna w historii rosyjskiej kinematografii. Nadmierna rozbudowa centrum Moskwy doprowadza do pęknięcia ściany tunelu metra. Setki pasażerów pociągu zostają zamknięci w śmiertelnej pułapce.

WSPANIAŁA (7.08.2015)

reż. Régis Roinsard, komedia romantyczna, 111 min.

Szalony i kolorowy świat lat 50., gdzie mistrzostwa w szybkim pisaniu na maszynie budzą większe emocje niż ceremonia rozdania Oscarów i wybory Miss Universe razem wzięte. Młoda i pełna wdzięku Rose marzy, by uciec z małego miasteczka i znaleźć najlepszą pracę na świecie, o której w 1958 roku śnią wszystkie nowoczesne dziewczyny – pracę sekretarki…

RUSSENDISKO (8.08.2015)

reż. Oliver Ziegenbalg, komedia, 100 min.

Brawurowa komedia w rytmie rosyjskiego disco o miłości, przyjaźni i poszukiwaniu szczęścia. Jest lato 1990 roku, zmęczony komunizmem świat budzi się do życia. Trzej przyjaciele z Moskwy - Vladimir, Misza i Andriej przyjeżdżają do niemieckiej stolicy i postanawiają otworzyć klub nocny z rosyjskim disco, który z miejsca staje się ulubioną rozrywką berlińczyków.

JAK OJCIEC I SYN (21.08.2015)

reż. Hirokazu Kore-eda, dramat, 121 min.

Subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że ich sześcioletni syn został zamieniony w szpitalu tuż po narodzinach. Rodzice muszą wybrać między biologicznym dzieckiem a tym, które dotąd wychowywali.

IDA (22.08.2015)

reż. Paweł Pawlikowski, dramat, 80 min.

Lata 60. w Polsce. Anna jest nowicjuszką, sierotą wychowywaną w zakonie. Przed złożeniem ślubów matka przełożona stawia warunek: Anna musi odwiedzić swoją ciotkę Wandę, jedyną żyjącą krewną. Obie wyruszają w podróż, która ma im pomóc nie tylko w poznaniu tragicznej historii ich rodziny, ale i prawdy o tym, kim są. Zdjęcia do filmu kręcone były m.in. w pałacu Zamoyskich w Klemensowie, blisko Zamościa.
Aktualności

 • FILMOWE EMOCJE WRACAJĄ

  Cieszymy się, że już 29 maja 2021 kina w całej Polsce będą otwarte. Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu przygotowało dla Państwa specjalną ofertę, pełną rewelacyjnych premier filmowych i widowiskowych hitów.

  więcej

 • VOUCHERY - OFERTA DLA FIRM

  CKF „Stylowy” zaprasza do zakupu voucherów, które można wymienić na bilet wybierając dowolny film, dzień, godzinę seansu, a także ulubione miejsce w sali kinowej. To doskonały pomysł na atrakcyjny firmowy upominek, pozwalający oglądać seanse filmowe w dogodnym terminie.

  więcej

 • „Chiaroscuro infinito” w Galerii Stylowy

  CKF Stylowy oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne serdecznie zapraszają na wystawę fotografii Łukasza Resiaka „Chiaroscuro infinito”. Wystawę można oglądać w Galerii Stylowy (hol przed wejściem do sal kinowych). Wstęp wolny.

  więcej

Starsze newsy
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds