Przegląd Filmów Oscarowych 2024.04.03-04

„Przesilenie zimowe” oraz „Anatomia upadku” w ramach Przeglądu Filmów Oscarowych w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. Na wydarzenie zamojskie kino zaprasza w dniach 3-4 kwietnia 2024. Projekcja filmu „Przesilenie zimowe” odbędzie się 3 kwietnia 2024 o godz. 19:00, „Anatomia upadku” na ekranie 4 kwietnia 2024, godz. 19:00.

Przesilenie zimowe (3.04.2024 | 19:00) - nowy film Alexandra Payne'a, reżysera "Bezdroży" i "Spadkobierców". Film otrzymał mnóstwo nagród: Oscara w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa (Da'Vine Joy Randolph), 2 Złote Globy, 2 BAFTA i in. To słodko-gorzka opowieść o zupełnie różnych i obcych sobie życiowych rozbitkach, którzy zmuszeni są spędzić ze sobą święta. Film trafia w czułe miejsca dzięki swej prostocie i szczerości.

Anatomia upadku (4.04.2024 | 19:00) – to absolutne wydarzenie – jeden z najgłośniejszych filmów roku, zdobywca Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny, 2 Złotych Globów, nagrodzony Złotą Palmą w Cannes. To mistrzowski thriller, w którym poszukiwanie odpowiedzi na pytanie „czy zabiła?” ogląda się jak pełną napięcia intrygę. To coś więcej niż śledztwo w sprawie morderstwa: to niepokojąca podróż w sam środek burzliwej relacji w pozornie szczęśliwym małżeństwie. W roli głównej nominowana do Oscara fenomenalna Sandra Hüller.

Bilety na jeden film: 22/25 zł | dostępne w kasie CKF Stylowy, ul. Odrodzenia 9 lub online: www.stylowy.net
 • PRZESILENIE ZIMOWE

  Holdovers

  USA / komedia/dramat / 133 min. / od 15 lat

  premiera: 2024-01-26 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2024-04-03 do 2024-04-03

  reżyseria: Alexander Payne

  scenariusz: David Hemingson

  obsada: Paul Giamatti, Tate Donovan, Da'Vine Joy Randolph, Dominic Sessa

  Nominowany do Oscara Paul Giamatti w roli nielubianego nauczyciela, Paula. Paul jest postrzegany przez uczniów, nauczycieli oraz dyrektora szkoły jako osoba pompatyczna i irytująca. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia w 1970 roku i Paul, nie mając rodziny, nigdzie nie wyjeżdża. Nauczyciel zostaje w szkole, aby pilnować uczniów, którzy nie mogą wrócić do domu. Po kilku dniach zostaje...

  Więcej informacji

 • ANATOMIA UPADKU

  Anatomie d'une chute

  Francja / thriller/kryminalny / 151 min. / od 15 lat

  premiera: 2024-02-23 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2024-04-04 do 2024-04-04

  reżyseria: Justine Triet

  scenariusz: Arthur Harari, Justine Triet

  obsada: Sandra Huller, Swann Arlaud, Milo Machado Graner

  Życie szczęśliwej rodziny we francuskich Alpach zostaje przerwane, gdy Samuel ginie w wyniku upadku. Skoczył sam, poślizgnął się czy może z balkonu wypchnęła go Sandra, żona i matka? Śledczym brakuje dowodów, w sprawie brakuje świadków. Na oczach opinii publicznej Sandra będzie musiała spowiadać się z najdrobniejszych i najintymniejszych szczegółów swojego małżeństwa, które...

  Więcej informacji

Aktualności

 • PRZYSIĘGA IRENY - film kręcony w Lublinie na ekranach CKF Stylowy!

  Od piątku 19 kwietnia w repertuarze CKF Stylowy PRZYSIĘGA IRENY. Film kręcono w Lublinie!

  więcej

 • Kobiecy wieczór w Stylowym

  CKF Stylowy zaprasza na Kobiecy wieczór w Stylowym. 25 kwietnia 2024 o godz. 19:00 w repertuarze dla Pań „Back to Black. Historia Amy Winehouse” – długo oczekiwany film o muzycznej ikonie, wyreżyserowany przez Sam Taylor-Johnson, reżyserkę filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya”.

  więcej

 • KINO SENIORA

  CKF Stylowy zaprasza Seniorów na dedykowane im seanse filmowe. W repertuarze najnowsze produkcje filmowe, poprzedzone wideoprelekcją. Najbliższy seans z cyklu Kino Seniora odbędzie się we wtorek 9 kwietnia 2024 o godz. 13:00 w Zamojskiej Akademii Kultury, ul. Akademicka 8, II piętro, sala kinowa „Od A do Z”.

  więcej

Starsze newsy
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość logo stowarzyszenie kin studyjnych logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds