11. Przegląd Filmowy ALCHEMIA KINA Promocja Polskiego Filmu 2023.11.20-21

Dorota Stalińska – znakomita aktorka teatralna i filmowa, której wybitne role przeszły do historii polskiego kina oraz Artur Barciś – człowiek wielu talentów, aktor uniwersalny, który dobrze czuje się zarówno w repertuarze komediowym, jak i dramatycznym będą gośćmi 11. Przeglądu Filmowego „Alchemia Kina” Promocja Polskiego Filmu. Spotkania z twórcami poprowadzi Łukasz Maciejewski – publicysta i krytyk filmowy. W alchemicznym repertuarze: ciepła, świąteczna komedia „Uwierz w Mikołaja” oraz thriller polityczny „Polowanie”. Na wydarzenie zaprasza Centrum Kultury Filmowej „Stylowy" w Zamościu w dniach 20-21 listopada 2023 godz. 18:30.

„Uwierz w Mikołaja” - przezabawna opowieści o tym, że w magicznym czasie Świąt Bożego Narodzenia każdemu może przytrafić się coś najpiękniejszego w życiu! W obsadzie filmu plejada gwiazd. Któż lepiej zapanuje nad bożonarodzeniowym chaosem niż kobiety? Dlatego nie dziwi, że to właśnie one stoją za sterami nowej świątecznej produkcji. Komedia jest efektem połączenia sił przez: Magdalenę Witkiewicz, autorkę bestsellera pod tym samym tytułem, na podstawie którego scenariusz napisała Ilona Łepkowska („Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, „Och, Karol 2”).

„Polowanie” - nowy film współtwórców „Układu Zamkniętego”, zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami. To historia małego miasta z wielkimi tajemnicami. W thrillerze Artur Barciś, wciela się w postać, która mocno odbiega od kojarzonych z nim komediowych ról. Takiego Artura Barcisia nie znacie. Jego Roman Huss to człowiek bezwzględny i pozbawiony moralnego kompasu; czarny charakter. 

Program:

20.11.2023 | 18:30 Pokaz filmu Uwierz w Mikołaja oraz spotkanie z aktorką Dorotą Stalińską

21.11.2023 | 18:30 Pokaz filmu Polowanie oraz spotkanie z aktorem Arturem Barcisiem 

Bilet na jeden film: 22 zł (ulg.), 25 zł (norm.), dostępne w kasiach CKF Stylowy lub online: www.stylowy.net

 
 • UWIERZ W MIKOŁAJA

  Polska / komedia romantyczna / 97 min. / od 13 lat

  premiera: 2023-11-03 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2023-11-10

  reżyseria: Anna Wieczur-Bluszcz

  scenariusz: Ilona Łepkowska

  obsada: Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Aleksandra Grabowska

  Agnieszka z powodu gwałtownej śnieżycy zostaje odcięta od reszty świata w urokliwej górskiej chatce, a na jej drodze pojawia się tajemniczy i przystojny mężczyzna w stroju Świętego Mikołaja. Pięcioletnia Zosia wraz ze swoją mamą, mimo kiepskiej sytuacji finansowej, próbują przygotować tradycyjną rodzinną wigilię, a pomóc im w tym może Robert – pełniący służbę w Święta...

  Więcej informacji

 • POLOWANIE

  Polska / thriller / 120 min. / od 15 lat

  premiera: 2023-10-06 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2023-11-21 do 2023-11-21

  reżyseria: Paweł Chmielewski

  scenariusz: Mirosław Piepka, Michał S. Pruski

  obsada: Michał Czernecki, Magdalena Walach, Artur Barciś

  Każde miasteczko ma swoje tajemnice. Boleśnie przekonuje się o tym Michał Król – przedsiębiorca, który zostaje burmistrzem. Trafia w sam środek układu, który chce go zniszczyć. Skorumpowani urzędnicy, oszustwa finansowe i medialne manipulacje stają się jego codziennością. Musi odpierać ataki tych, którym zaszedł za skórę. W pewnym momencie zaczyna bać się o życie swoje i swojej...

  Więcej informacji

Aktualności

 • Świętujcie zakończenie roku szkolnego w kinie razem z Minionkami

  Zapraszamy na przedpremierowe pokazy komedii "Gru i Minionki: pod przykrywką" w dniu 21 czerwca - świętujcie zakończenie roku szkolnego w kinie razem z Minionkami! Seanse o godz.: 14:30, 16:30, 18:30. Trwa przedsprzedaż biletów!

  więcej

 • Nie TŁUM EMOCJI

  W filmie „W głowie się nie mieści 2” produkcji Disney/Pixar ponownie będziemy mogli podejrzeć, co się dziele w umyśle nastoletniej już Riley. Animacja na ekranach CKF Stylowy od 12 czerwca. Zapraszamy! Nie TŁUM EMOCJI!

  więcej

 • Trzymaj się fotela.... nadchodzi GARFIELD

  Gotowi na śmiech i przygody z najbardziej leniwym kotem świata? Garfield na ekranach CKF Stylowy od 31 maja. Zapraszamy!

  więcej

Starsze newsy
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość logo stowarzyszenie kin studyjnych logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds