Święto Kina 2023-09-30

CKF Stylowy zaprasza na Święto Kina. W sobotę, 30 września 2023 bilet na każdy seans będzie kosztować tylko 12 złotych. To ogólnopolska akcja, której ideą jest upowszechnianie sztuki filmowej i promowanie kina jako rozrywki dostępnej dla wszystkich.

Zapraszamy do wspólnego świętowania. Repertuar zaplanowany na 30 września będzie naprawdę bogaty - każdy znajdzie coś dla siebie! Tego dnia na ekranach: KOSMICI W MOJEJ SZKOLE - nieziemsko śmieszną komedia o miniaturowych kosmitach, którzy zamieszkali w… ciele nastoletniego chłopca. Razem przyjdzie im zmierzyć się z galaktycznym zagrożeniem, obronić szkołę przed najeźdźcami z kosmosu i dokonać takich cudów, że w głowie się nie mieści. TWÓRCA - nowy film Garetha Edwardsa, który ma na koncie już takie produkcje, jak "Strefa X" oraz "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie". Krytycy, obiecują widzom niezapomniany spektakl, zapowiadając, że to najlepsze science fiction od lat! Fabuła opowie o świecie, w który toczy się wojna między ludźmi i sztuczną inteligencją. DOPPELGANGER. SOBOWTÓR - nowy film Jana Holoubka („25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”), w gwiazdorskiej, międzynarodowej obsadzie. Film otrzymał 5 statuetek na 48. FPFF w Gdyni. TESCIOWIE 2 - kontynuacja komediowego hitu w gwiazdorskiej obsadzie. ZIELONA GRANICA – najnowsze dzieło trzykrotnie nominowanej do Oscara Agnieszki Holland. MOJE WIELKIE GRECKIE WESELE 3 – kontynuacja fantastycznej komedii o rodzinie Portokalosów i Millerów. PIŁAX - kolejna odsłona kultowego horroru nawiązująca bezpośrednio do najbardziej udanych i krwawych pierwszych trzech części serii. NIEZNISZCZALNI - stara gwardia twardzieli powraca w towarzystwie młodszego pokolenia gwiazd kina akcji, by ocalić świat przed trzecią wojną światową.

 
Aktualności

 • Wielki powrót na ekrany! 20. rocznica filmu

  Czy uwierzycie, że od światowej premiery, uwielbianej przez miliony fanów komedii „To właśnie miłość”, minęło już 20 lat? Z tej okazji mamy niezwykłą gratkę dla wielbicieli tego wigilijnego hitu. Film z absolutnie wspaniałą obsadą: Emma Thompson, Hugh Grant, Keira Knightley, Colin Firth, Liam Neeson, Rowan Atkinson, Alan Rickman, Billy Bob Thornton, Bill Nighy, Martin Freeman, Rodrigo Santoro, został zremasterowany i w dniach 8-10 grudnia 2023 będzie można zobaczyć go w CKF Stylowy. Zapraszamy!

  więcej

 • Pojawił się znikąd. Podbił wszystko... NAPOLEON

  „Napoleon" to monumentalne widowisko, przedstawiające drogę do władzy jednej z najbardziej znaczących postaci światowej historii - Napoleona Bonaparte, w którego rolę wcielił się laureat Oscara® Joaquin Phoenix. Ta imponująca swoim rozmachem produkcja filmowa, zrealizowana przez legendarnego reżysera Ridley’a Scotta, pokazuje historię przyszłego cesarza Francuzów przez pryzmat jego burzliwego związku z jedyną prawdziwą miłością, Józefiną. Na ekranie zobaczymy zarejestrowane okiem kamery w niezwykle realistycznych sekwencjach sceny bitew, będących realizacją wizjonerskich taktyk militarno-politycznych Napoleona – „geniusza wojny”. „Napoleon" w CKF Stylowy od 24 listopada 2023r.

  więcej

 • Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży - konkurs

  Na ekranach CKF Stylowy wielkie widowisko w gwiazdorskiej obsadzie „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży”. Dla prawdziwych fanów przebojowej serii mamy konkurs. Do wygrania gadżety promujące film – torba i przypinka. Otrzymają je osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie: W jakim mieście w Polsce kręcone były sceny do filmu „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży”? Odpowiedzi należy przesłać na adres: konkurs@stylowy.net Wygrywają 2 pierwsze poprawne odpowiedzi.

  więcej

Starsze newsy
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość logo stowarzyszenie kin studyjnych logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds