FERIE W KINIE – ZIMOWA PROMOCJA! 2023.01.16-27

CKF Stylowy zaprasza na FERIE W KINIE. W okresie zimowego wypoczynku (16-20 i 23-27 stycznia 2023) od poniedziałku do piątku, na wszystkie seanse rozpoczynające się przed godziną 15:00, obowiązują bilety w promocyjnej cenie 18 zł. W repertuarze fantastyczne premiery filmowe oraz znakomite animacje dla dzieci i filmy dla młodzieży, m.in.: Kot w butach. Ostatnie życzenie, Mumie, Zadziwiający kot Maurycy, Avatar: Istota wody.
 • premiera dla dzieci

  MUMIE

  Mummies

  Hiszpania 2023 / animowany/komedia/przygodowy / 88 min. / od 7 lat

  premiera: 2023-01-20 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2023-01-14

  rezyseria: Juan Jesus Garcia Galocha

  scenariusz: Jordi Gasull, Javier Lopez Barreira

  obsada:

  Trzy egipskie mumie, przypadkowo trafiają do Londynu. Wyruszają w podróż w poszukiwaniu starego pierścienia należącego do rodziny królewskiej, skradzionego przez ambitnego archeologa Lorda Carnaby'ego.

  Więcej informacji

 • premiera dla dzieci

  ZADZIWIAJĄCY KOT MAURYCY

  The Amazing Maurice

  Wlk. Brytania/Niemcy 2022 / animowany/familijny / 93 min. / od 6 lat

  premiera: 2023-01-20 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2023-01-20

  rezyseria: Toby Genkel, Florian Westermann

  scenariusz: Terry Rossio

  obsada:

  Kot Maurycy obmyśla przekręt doskonały. Wspierany przez „cichego wspólnika” wędruje od miasta do miasta, naciągając ludzi na rzekomą „plagę szczurów”, którą tylko dźwięk magicznego fletu jest w stanie pokonać. Prawda jest jednak taka, że gryzonie to dobrzy kumple Maurycego, bardzo sprytni i wygadani, a instrument jest zaczarowany tylko z nazwy. Jako że nikt nie podejrzewa oszustwa,...

  Więcej informacji

 • premiera dla dzieci

  KOT W BUTACH. OSTATNIE ŻYCZENIE

  Puss in Boots: The Last Wish

  USA 2022 / animowany/komedia/przygodowy / 100 min. / od 7 lat

  premiera: 2023-01-06 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2023-01-06

  rezyseria: Joel Crawford, Januel Mercado

  scenariusz: Paul Fisher

  obsada:

  Zuchwały banita Kot w butach, znany wszystkim z tak kasowych animacji jak SHREK 2, SHREK 3, SHREK FOREVER oraz KOT W BUTACH, odkrywa, że jego pasja do niebezpiecznego życia i lekceważenie zasad bezpieczeństwa zebrały w końcu swoje żniwo: wykorzystał już osiem z dziewięciu kocich żyć, choć po drodze stracił rachubę. Wyrusza więc w epicką podróż do Czarnego Lasu by znaleźć mityczną...

  Więcej informacji

 • premiera

  AVATAR: ISTOTA WODY

  Avatar 2

  USA 2022 / fantasy/przygodowy/akcja / 192 min. / od 12 lat

  premiera: 2022-12-16 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2022-12-16

  rezyseria: James Cameron

  scenariusz: James Cameron, Josh Friedman

  obsada: Zoe Saldana, Sam Worthington, Vin Diesel, Kate Winslet

  Pandorę znów napada wroga korporacja w poszukiwaniu cennych minerałów. Jack i Neytiri wraz z rodziną zmuszeni są opuścić wioskę i szukać pomocy u innych plemion zamieszkujących planetę. Uwaga: w filmie znajduje się kilka scen z dynamicznymi efektami świetlnymi, które mogą powodować dyskomfort u widzów wrażliwych na światło i wpływać na osoby z epilepsją fotogenną.

  Więcej informacji

Aktualności

 • Kino Konesera

  CKF Stylowy zaprasza na projekcję filmu z cyklu: Kino Konesera. 9 lutego 2023 o godz. 19:00 na ekranie „Chora na siebie” - fabularny debiut norweskiego reżysera Kristoffera Borgli, który okazał się jedną z największych rewelacji ostatniego festiwalu filmowego w Cannes. Ta przezabawna tragikomedia to do bólu prawdziwa opowieść o tym, jak daleko jesteśmy w stanie posunąć się, by zostać dostrzeżonym. Historia szczególnie aktualna w dobie ekspansji mediów społecznościowych.

  więcej

 • Kino przyjazne sensorycznie

  CKF Stylowy we współpracy z Fundacją Pomoc Autyzm ma przyjemność zaprosić widzów ze spektrum autyzmu i ich opiekunów na dedykowane im projekcje kinowe. Seanse przyjazne sensorycznie są dla wszystkich, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu lub są wrażliwi wzrokowo.

  więcej

 • Kobiecy wieczór w Stylowym

  CKF Stylowy serdecznie zaprasza Panie na spotkanie z cyklu Kobiece wieczory w Stylowym. 2 lutego 2023 o godz. 18:30 na ekranie „Pokusa” - ekranizacja bestsellera Edyty Folwarskiej, w reżyserii Marii Sadowskiej – twórczyni hitów „Dziewczyny z Dubaju” oraz „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. To skandalizująca historia młodej, ambitnej dziewczyny, która podążając za marzeniami wkracza za kulisy świata pięknych i bogatych. Pozna tam skrzętnie ukrywane sekrety celebrytów, sportowców i ludzi biznesu.

  więcej

Starsze newsy
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość logo stowarzyszenie kin studyjnych logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds