FERIE W KINIE – ZIMOWA PROMOCJA! 2023.01.16-27

CKF Stylowy zaprasza na FERIE W KINIE. W okresie zimowego wypoczynku (16-20 i 23-27 stycznia 2023) od poniedziałku do piątku, na wszystkie seanse rozpoczynające się przed godziną 15:00, obowiązują bilety w promocyjnej cenie 18 zł. W repertuarze fantastyczne premiery filmowe oraz znakomite animacje dla dzieci i filmy dla młodzieży, m.in.: Kot w butach. Ostatnie życzenie, Mumie, Zadziwiający kot Maurycy, Avatar: Istota wody.
 • premiera dla dzieci

  MUMIE

  Mummies

  Hiszpania 2023 / animowany/komedia/przygodowy / 88 min. / od 7 lat

  premiera: 2023-01-20 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2023-01-14

  rezyseria: Juan Jesus Garcia Galocha

  scenariusz: Jordi Gasull, Javier Lopez Barreira

  obsada:

  Trzy egipskie mumie, przypadkowo trafiają do Londynu. Wyruszają w podróż w poszukiwaniu starego pierścienia należącego do rodziny królewskiej, skradzionego przez ambitnego archeologa Lorda Carnaby'ego.

  Więcej informacji

 • premiera dla dzieci

  ZADZIWIAJĄCY KOT MAURYCY

  The Amazing Maurice

  Wlk. Brytania/Niemcy 2022 / animowany/familijny / 93 min. / od 6 lat

  premiera: 2023-01-20 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2023-01-20

  rezyseria: Toby Genkel, Florian Westermann

  scenariusz: Terry Rossio

  obsada:

  Kot Maurycy obmyśla przekręt doskonały. Wspierany przez „cichego wspólnika” wędruje od miasta do miasta, naciągając ludzi na rzekomą „plagę szczurów”, którą tylko dźwięk magicznego fletu jest w stanie pokonać. Prawda jest jednak taka, że gryzonie to dobrzy kumple Maurycego, bardzo sprytni i wygadani, a instrument jest zaczarowany tylko z nazwy. Jako że nikt nie podejrzewa oszustwa,...

  Więcej informacji

 • premiera dla dzieci

  KOT W BUTACH. OSTATNIE ŻYCZENIE

  Puss in Boots: The Last Wish

  USA 2022 / animowany/komedia/przygodowy / 102 min. / od 6 lat

  premiera: 2023-01-06 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2023-01-06

  rezyseria: Joel Crawford, Januel Mercado

  scenariusz: Paul Fisher

  obsada: Kot w butach - Wojciech Malajkat, Izabella Bukowska - Kitty Kociłapka, Sebastian Machalski - Perro

  Zuchwały banita Kot w butach, znany wszystkim z tak kasowych animacji jak SHREK 2, SHREK 3, SHREK FOREVER oraz KOT W BUTACH, odkrywa, że jego pasja do niebezpiecznego życia i lekceważenie zasad bezpieczeństwa zebrały w końcu swoje żniwo: wykorzystał już osiem z dziewięciu kocich żyć, choć po drodze stracił rachubę. Wyrusza więc w epicką podróż do Czarnego Lasu by znaleźć mityczną...

  Więcej informacji

 • premiera

  AVATAR: ISTOTA WODY

  Avatar 2

  USA 2022 / fantasy/przygodowy/akcja / 192 min. / od 12 lat

  premiera: 2022-12-16 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2022-12-16

  rezyseria: James Cameron

  scenariusz: James Cameron, Josh Friedman

  obsada: Zoe Saldana, Sam Worthington, Vin Diesel, Kate Winslet

  Pandorę znów napada wroga korporacja w poszukiwaniu cennych minerałów. Jack i Neytiri wraz z rodziną zmuszeni są opuścić wioskę i szukać pomocy u innych plemion zamieszkujących planetę. Uwaga: w filmie znajduje się kilka scen z dynamicznymi efektami świetlnymi, które mogą powodować dyskomfort u widzów wrażliwych na światło i wpływać na osoby z epilepsją fotogenną.

  Więcej informacji

Aktualności

 • Sala kinowa w nowej odsłonie

  Zakończył się remont sali nr 1 w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. Widzowie zamojskiego kina oglądają jesienne premiery w nowej, lepszej jakości i w komfortowych warunkach.

  więcej

 • Kino przyjazne sensorycznie

  CKF Stylowy we współpracy z Fundacją Pomoc Autyzm ma przyjemność zaprosić widzów ze spektrum autyzmu i ich opiekunów na dedykowane im projekcje kinowe. Seanse przyjazne sensorycznie są dla wszystkich, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu lub są wrażliwi wzrokowo.

  więcej

 • Więcej niż lekcja, więcej niż kino

  CKF „Stylowy” w roku szkolnym 2023/2024 zaprasza do udziału w nowym programie edukacji filmowej. NOWE HORYZONTY EDUKACJI FILMOWEJ to filmy dostosowane do wszystkich poziomów edukacji: przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych. To cykle tematyczne oparte na wyjątkowych filmach, uzupełnione prelekcją, kartą pracy, scenariuszem lekcji oraz analizą psychologiczną.

  więcej

Starsze newsy
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość logo stowarzyszenie kin studyjnych logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds