SYLWESTROWY WIECZÓR FILMOWY 2022-12-31

Najbardziej wyczekiwane filmy sezonu podczas Sylwestrowego Wieczoru Filmowego w CKF „Stylowy” w Zamościu! Widzowie, którzy zechcą spędzić ostatnie godziny 2022 roku w kinie, mogą wybierać spośród dwóch filmowych propozycji. Pierwsza z nich to przedpremierowe pokazy dwóch szalonych komedii: „Ślub doskonały” i „W trójkącie”. Druga to projekcja filmu „Avatar: Istota wody” – superprodukcji Jamesa Camerona z imponującymi scenami akcji, epickim rozmachem i emocjami, działającymi na nieprawdopodobnym poziomie. Na wydarzenie zaprasza Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu 31 grudnia 2022.

Propozycja 1 - KOMEDIE SYLWESTROWE

• Filmy: „Ślub doskonały” (90 min.) i „W trójkącie” (150 min.)

• Początek projekcji o godzinie: 19:15

• Bilety: 44 zł (ulg.) / 48 zł (norm.)

W „Ślubie doskonałym” próba ustalenia prawdziwej tożsamości bohaterów i ich sekretów będzie nie lada wyczynem. To nowy film producenta hitu „Mayday” na podstawie brawurowej sztuki teatralnej, Robina Hawdona. W obsadzie Adam Woronowicz oraz Aleksandra Adamska jako państwo młodzi z przypadku.

Akcja filmu „W trójkącie” rozgrywa się na luksusowym jachcie, pośród najbogatszych ludzi świata. Ocean szampana, morze pieniędzy i kapitan, który zawsze płynie pod prąd – tak zaczyna się rejs na miarę naszych czasów.

KUP BILET

 

Propozycja 2 - AVATAR: ISTOTA WODY

• Film: „Avatar: Istota wody” 2D, napisy (193 min.)

• Początek projekcji o godzinie: 20:15

• Bilety: 22 zł (ulg.) / 24 zł (norm.)

Akcja filmu „Avatar: Istota wody” rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o rodzinie Jake’a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom, mimo tragedii, których wspólnie doświadczają i bitew, które muszą stoczyć, aby przeżyć. W filmie występują: Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement i Kate Winslet.

KUP BILET

 

Podczas Sylwestrowego Wieczoru Filmowego bary kinowe będą czynne do godziny 21:30. 

Bilety wstępu można nabyć w sprzedaży internetowej: www.stylowy.net

lub w kasach CKF Stylowy, ul. Odrodzenia 9.
Aktualności

 • "Psi Patrol: Wielki Film" - pokazy przedpremierowe

  Już w sobotę i niedzielę 7-8 października zapraszamy na przedpremierowe pokazy filmu: „Psi Patrol: Wielki Film”. Seanse o godz.: 13:00 i 15:15.Przekonacie się, że małe pieski mają wielkie moce! Premiera filmu: 13 października.

  więcej

 • Sala kinowa w nowej odsłonie

  Zakończył się remont sali nr 1 w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. Widzowie zamojskiego kina oglądają jesienne premiery w nowej, lepszej jakości i w komfortowych warunkach.

  więcej

 • Kino przyjazne sensorycznie

  CKF Stylowy we współpracy z Fundacją Pomoc Autyzm ma przyjemność zaprosić widzów ze spektrum autyzmu i ich opiekunów na dedykowane im projekcje kinowe. Seanse przyjazne sensorycznie są dla wszystkich, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu lub są wrażliwi wzrokowo.

  więcej

Starsze newsy
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość logo stowarzyszenie kin studyjnych logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds