Święto Kina 2022-10-30

CKF Stylowy zaprasza na Święto Kina. W niedzielę, 30 października 2022 bilet na każdy seans będzie kosztować tylko 10 złotych. To ogólnopolska akcja, której ideą jest upowszechnianie sztuki filmowej i promowanie kina jako rozrywki dostępnej dla wszystkich.

Repertuar zaplanowany na 30 października będzie naprawdę bogaty - każdy znajdzie coś dla siebie! Tego dnia na ekranach: ANIA - wzruszający film o Annie Przybylskiej; BEJBIS – najnowsza komedia Andrzeja Saramonowicza, twórcy kultowych „Testosteronu” i „Lejdis”; BLACK ADAM – gigantyczne widowisko pełne superbohaterów; MEDJUGORJE - pierwszy kinowy film o objawieniach w Medjugorje. W repertuarze dla najmłodszych KOPCIUSZEK I KAMIEŃ ŻYCIA - animacja, która aż tętni od porywających przygód i magicznych bohaterów. Dla miłośników horrorów: EGZORCYZMY SIOSTRY ANN –przerażająca historia siostry Ann, młodej zakonnicy, pierwszej w historii kobiety, której kościół katolicki zezwolił wykonania obrzędu egzorcyzmu; HALLOWEEN. FINAŁ - Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) po raz ostatni staje do walki z wcieleniem zła, Michaelem Myersem. Tylko jedno z nich przeżyje…W repertuarze sali studyjnym: ZDARZYŁO SIĘ – film nagrodzony Złotym Lwem na festiwalu w Wenecji. To poruszająca opowieść o kobiecie walczącej o prawo do decydowania o własnym ciele i życiu.

Zapraszamy do wspólnego świętowania. Szczegółowe informacje, repertuar, sprzedaż biletów: www.stylowy.net
Aktualności

 • "Psi Patrol: Wielki Film" - pokazy przedpremierowe

  Już w sobotę i niedzielę 7-8 października zapraszamy na przedpremierowe pokazy filmu: „Psi Patrol: Wielki Film”. Seanse o godz.: 13:00 i 15:15.Przekonacie się, że małe pieski mają wielkie moce! Premiera filmu: 13 października.

  więcej

 • Sala kinowa w nowej odsłonie

  Zakończył się remont sali nr 1 w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. Widzowie zamojskiego kina oglądają jesienne premiery w nowej, lepszej jakości i w komfortowych warunkach.

  więcej

 • Kino przyjazne sensorycznie

  CKF Stylowy we współpracy z Fundacją Pomoc Autyzm ma przyjemność zaprosić widzów ze spektrum autyzmu i ich opiekunów na dedykowane im projekcje kinowe. Seanse przyjazne sensorycznie są dla wszystkich, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu lub są wrażliwi wzrokowo.

  więcej

Starsze newsy
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość logo stowarzyszenie kin studyjnych logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds