Wakacyjna promocja 2022.07.01-08.31

CKF Stylowy zaprasza na Lato w kinie. W wakacje (lipiec -sierpień), od poniedziałku do piątku, na wszystkie seanse rozpoczynające się przed godziną 15:00, obowiązują bilety w promocyjnej cenie 18 zł. Lato zapowiada się gorąco, więc warto schłodzić się i odpocząć w kinie. W repertuarze fantastyczne premiery filmowe oraz dużo znakomitych animacji i filmów dla dzieci i młodzieży.

W wakacyjnym repertuarze m.in.: „Minionki: Wejście Gru” - nowe przygody, niepoodziewane zwroty akcji i bezbłędny humor waszych ulubionych żółtych rozrabiaków. Na ekranach zamojskiego kina Minionki zaczną rozrabiać już 1 lipca. Tydzień później, 8 lipca, bohaterowie kontra kosmiczne przeciwności w filmie „Thor: miłość i grom” prosto z Marvel Studios.

Czy wiecie co trzeba zrobić żeby zostać strażakiem? Przede wszystkim obejrzeć animację „Niezgaszalni”. To jedna z najpiękniejszych animowanych historii ostatnich lat. Porywająca opowieść o dzielnej dziewczynce, która wbrew stereotypom i licznym przeciwnościom postanawia zrealizować swoje największe marzenie i zostać pierwszą na świecie kobietą strażaczką. "Niezagaszalni" już 15 lipca w CKF Stylowy.

Tęsknicie za Muminkami? 22 lipca na ekranach CKF Stylowy „Pamiętniki Tatusia Muminka”. To pełna ciepła, szczera, familijna animacja o wspaniałej, wciągającej każdego widza fabule, która rozgrywa się w Dolinie Muminków.

Mają supermoce, ale marni z nich superbohaterowie. Oglądaj DC Liga Super-Pets w kinie w Zamościu od 29 lipca.

W sierpniu m.in. „Lena i Śnieżek” - czarująca emocjami i humorem, familijna opowieść o niesamowitej przyjaźni oraz „Kurozając i zagadka chomika ciemności” - porywająca animowana komedia przygodowa o tym, że jeśli czujesz się inny, to znaczy, że jesteś wyjątkowy!
Aktualności

 • Kobiecy wieczór z filmem ANIA

  CKF Stylowy zaprasza Panie na Kobiecy wieczór w Stylowym. 13 października 2022 o godz. 18:30 na ekranie ANIA - inspirująca historia Anny Przybylskiej - odważnej, kochającej życie i spełniającej marzenia dziewczyny z Gdyni. Ania - mama, partnerka, przyjaciółka, aktorka, modelka, spełniona w każdej z tych ról. Przed seansem konkurs dla Pań.

  więcej

 • AVATAR - ponownie na ekranach!

  Już w grudniu do kin trafi druga część kultowego filmu "Avatar: Istota Wody". Będzie to niezwykłe widowisko wykorzystujące najnowsze możliwości techniki kinowej. Od premiery poprzedniej części minęło 13 długich lat, więc warto przypomnieć sobie fabułę. Głośny film Jamesa Camerona z 2009 r. wraca na ekrany CKF Stylowy już 23 września !

  więcej

 • JOHNNY - film o księdzu Janie Kaczkowskim

  We wrześniu polecamy: JOHNNY - oparta na prawdziwej historii opowieść o niezwykłej przyjaźni księdza Jana Kaczkowskiego i Patryka Galewskiego – chłopaka, który nie miał łatwego startu w życiu. W rolach głównych Dawid Ogrodnik i Piotr Trojan.

  więcej

Starsze newsy
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds