Decyzją rządu RP od 7 listopada kino jest nieczynne.
Do zobaczenia wkrótce!

9. Przegląd Filmowy ALCHEMIA KINA - Promocja Polskiego Filmu 2020.11.23-24

Z powodu zamknięcia kin wydarzenie zostało odwołane.

Spotkanie online z Agnieszką Holland a także znakomici goście: Tomasz Włosok i Łukasz Maciejewski oraz projekcja filmów: „Polot" i „Szarlatan" w programie 9. Przeglądu Filmowego „Alchemia Kina" - Promocja Polskiego Filmu. Na wydarzenie zaprasza Centrum Kultury Filmowej „Stylowy" w Zamościu w dniach 23-24.11.2020. 

„Polot” to poruszająca historia o wkraczaniu w dorosłość, realizacji marzeń oraz przyjaźni wystawionej na próbę. W filmie zobaczymy najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia oraz cenione gwiazdy polskiego kina. W roli głównej Maciej Musiałowski, a partnerują mu: Tomek Włosok, Eryk Kulm, Pola Błasik, Iza Kuna oraz Andrzej Konopka.

Agnieszka Holland najważniejsza polska reżyserka i zarazem jedna z najwybitniejszych autorek światowego kina powraca opartym na faktach, zrealizowanym z rozmachem „Szarlatanem”. Debiutujący na tegorocznym Berlinale, gdzie uznano go za jeden z najlepszych tytułów festiwalu, film Agnieszki Holland to znakomita, nieszablonowa i niesłychanie zmysłowa opowieść o mężczyźnie, który zapragnął okiełznać naturę.

Spotkania z gośćmi 9. Alchemii Kina poprowadzi publicysta i krytyk filmowy: Łukasz Maciejewski.

PROGRAM

23.11.2020 | 18:30 projekcja filmu POLOT oraz spotkanie z aktorem Tomaszem Włosokiem

24.11.2020 | 18:30 projekcja filmu SZARLATAN oraz spotkanie online z Agnieszką Holland

Bilet na jeden film: 20 zł (normalny), 18 zł (ulgowy) - dostępne wyłącznie w sprzedaży w kasach CKF Stylowy, ul. Odrodzenia 9 lub online: www.stylowy.net
 • premiera

  POLOT

  Polska 2020 / obyczajowy / 92 min. / od 15 lat

  premiera: 2020-10-23 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2020-10-23

  rezyseria: Michał Wnuk

  scenariusz: Michał Wnuk, Kaja Krawczyk-Wnuk

  obsada: Maciej Musiałowski, Tomasz Włosok, Eryk Kulm jr, Pola Błasik, Izabela Kuna, Andrzej Konopka

  "Polot" to poruszająca historia o wkraczaniu w dorosłość, realizacji marzeń oraz przyjaźni wystawionej na próbę. Karol, utalentowany i przedsiębiorczy 25-latek, dorabia w rodzinnej firmie i prowadzi własny obiecujący biznes. Gdy ojciec, instruktor lotnictwa, ginie w wypadku, na barki Karola spada obowiązek utrzymania domu i matki. Wraz z dwójką najlepszych przyjaciół stawia...

  Więcej informacji

 • premiera

  SZARLATAN

  Charlatan

  Czechy/Irlandia/Słowacja/Polska 2020 / dramat/obyczajowy / 118 min. / od 15 lat

  premiera: 2020-10-09 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2020-10-09

  rezyseria: Agnieszka Holland

  scenariusz: Marek Epstein

  obsada: Jan Vlasak, Joachim Paul Assbock, Ivan Trojan

  Najważniejsza polska reżyserka i zarazem jedna z najwybitniejszych autorek światowego kina powraca opartym na faktach, zrealizowanym z rozmachem "Szarlatanem". Debiutujący na tegorocznym Berlinale, gdzie uznano go za jeden z najlepszych tytułów festiwalu, film Agnieszki Holland to znakomita, nieszablonowa i niesłychanie zmysłowa opowieść o mężczyźnie, który zapragnął okiełznać...

  Więcej informacji

Aktualności

 • Ks. Marek Lis otrzymał tytuł profesora nauk teologicznych

  Ksiądz Marek Lis, wieloletni współpracownik Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu, współtwórca Międzynarodowych Dni Filmu Religijnego „Sacrofilm”, prelegent Przeglądu Filmowego „Alchemia Kina” oraz Ambasador Kultury Zamościa, decyzją Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, otrzymał tytuł profesora nauk teologicznych.

  więcej

 • Nowa wystawa fotografii w Galerii Fotografii STYLOWY

  Galeria Fotografii STYLOWY oraz autorka Diana Berdak, zapraszają na wystawę fotografii „Między słowami”. Wystawę można oglądać w Galerii Stylowy (hol przed wejściem do sal kinowych) do końca listopada 2020. Wstęp wolny.

  więcej

 • BikeTheWorld - Rowerami Dookoła Świata

  Adela Tarkowska i Krzysztof Józefowski - pierwsza polska para, która objechała świat na rowerach. W drodze byli nieprzerwanie 9,5 roku, przejechali 60 państw na 6 kontynentach, pokonując 87 700 kilometrów. Jest to najdłuższa polska wyprawa rowerowa w historii.

  więcej

Starsze newsy
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds