FILMOWE EMOCJE WRACAJĄ OD 29 MAJA!

MARATON FILMOWY AFTER 2020-09-11

CKF „Stylowy” w Zamościu serdecznie zaprasza na maraton filmowy dwóch części bestsellerowego cyklu powieści Anny Todd AFTER. W programie projekcja filmów: AFTER i AFTER 2. Maraton filmowy odbędzie się 11 września 2020 o godz. 19:00. Bilet: 30 zł.

Cykl powieściowy AFTER Anny Todd został okrzyknięty fenomenem wydawniczym na miarę „SAGI ZMIERZCH” I „PIĘĆDZIESIĘCIU TWARZY GREYA”! Powieść zachwyciła ponad 1,5 miliarda czytelników w ponad 40 krajach! To porywająca opowieść o namiętności, która wywraca świat do góry nogami.

W AFTER 2 związek dwojga młodych kochanków staje się jeszcze bardziej skomplikowany i jeszcze bardziej namiętny. Czy miłość, która zrodziła się z kłamstwa ma szanse na przetrwanie?
Aktualności

 • FILMOWE EMOCJE WRACAJĄ

  Cieszymy się, że już 29 maja 2021 kina w całej Polsce będą otwarte. Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu przygotowało dla Państwa specjalną ofertę, pełną rewelacyjnych premier filmowych i widowiskowych hitów.

  więcej

 • VOUCHERY - OFERTA DLA FIRM

  CKF „Stylowy” zaprasza do zakupu voucherów, które można wymienić na bilet wybierając dowolny film, dzień, godzinę seansu, a także ulubione miejsce w sali kinowej. To doskonały pomysł na atrakcyjny firmowy upominek, pozwalający oglądać seanse filmowe w dogodnym terminie.

  więcej

 • „Chiaroscuro infinito” w Galerii Stylowy

  CKF Stylowy oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne serdecznie zapraszają na wystawę fotografii Łukasza Resiaka „Chiaroscuro infinito”. Wystawę można oglądać w Galerii Stylowy (hol przed wejściem do sal kinowych). Wstęp wolny.

  więcej

Starsze newsy
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds