BAJKOWE LATO W KINIE 2020.07.10-08.27

CKF Stylowy serdecznie zaprasza na wakacyjne seanse filmowe. Od 10 lipca do 27 sierpnia 2020, codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 10:30 w zamojskim kinie na najmłodszych widzów czekają znakomite animacje oraz filmowe hity pełne przygód i humoru. Bilety: 14 zł.

Na początek od 10 do 16 lipca 2020 w wakacyjnym repertuarze URWIS - porywająca animowana komedia producentów „Shreka”. To opowieść o psie z wyższych sfer, który musi nauczyć się żyć wśród zwykłych ulicznych Burków i Azorów. W animacji usłyszymy przebojową ścieżkę dźwiękową z nowym utworem samego Snoop Dogga!

Od 17 do 23 lipca 2020 na ekranie TURU. W POGONI ZA SŁAWĄ - roztańczona i rozśpiewana animacja o muzycznym talencie rodem z kurnika. Tętniąca latynoskimi rytmami, pełna zwierzaków opowieść o psotnej kwoce, która ze zwykłej kurki przemienia się w wielką gwiazdę estrady.

Od 24 lipca do 6 sierpnia 2020 na ekranie SCOOBY-DOO - epicka przygoda z najsłynniejszym psim detektywem i jego przyjaciółmi. Występują: Scooby-Doo, Kudłaty, Velma, Daphne, Fred.
Aktualności

 • WŁOSKIE WAKACJE

  Malownicza wioska w Toskanii, lokalne wino, najlepsze risotto i włoskie słońce, które zmienia wszystko. Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce? I jeszcze Liam Neeson, tym razem w cudownej, komediowej odsłonie, w rozgrzewającej serce opowieści o tym, że wszystko można zacząć od nowa! "Włoskie wakacje" na ekranach CKF Stylowy od 7 sierpnia. Zapraszamy!

  więcej

 • INCEPCJA – 10. rocznica premiery

  Trudno uwierzyć, że mija właśnie 10 lat, odkąd „Incepcja’ Christophera Nolana trafiła na ekrany kin. Nominowany do 8 nagród Akademii i zdobywca 4 Oscarów, film ten był przełomowy pod wieloma względami - wizualnie, narracyjnie i promocyjnie. Od czasu „Incepcji” wszyscy kinomani na świecie wiedzą, że każdy film Christophera Nolana to nowa tajemnica, wyzwanie i uczta dla wszystkich zmysłów. „Incepcja” to także produkcja, która 10 lat temu zainaugurowała pokazy filmowe w nowym budynku Centrum Kultury Filmowej „Stylowy’ w Zamościu…

  więcej

 • Nowe filmy na ekranach zamojskiego kina

  Już w piątek 31 lipca 2020 na ekranach CKF „Stylowy” nowe premierowe filmy. Zadowoleni będą nie tylko najmłodsi ale również wielbiciele komedii, horrorów i kina o wysokich walorach artystycznych.

  więcej

Starsze newsy
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds