STYLOVE WALENTYNKI 2020.02.14-16

CKF Stylowy zaprasza na Stylove walentynki. Święto zakochanych w zamojskim kinie potrwa cały weekend 14 -16 lutego 2020. W repertuarze: „Zenek”, „365 dni”, „Dżentelmeni”, „Miłość mojego brata”, "Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)" „Wyspa fantazji”, „Bayala i ostatni smok” oraz „Gang zwierzaków”. Bilety już w sprzedaży!

"Zenek" - pełna wzruszeń, humoru i przebojów historia skromnego chłopaka z Podlasia, który roztańczył całą Polskę i został królem disco polo. „365 dni” to film, jakiego w Polsce jeszcze nie było. To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Film powstał na podstawie bestsellerowej książki Blanki Lipińskiej.

W repertuarze studyjnym „Miłość mojego brata” - przekomiczna, poruszająca komedia o trudnej relacji rodzinnej w reżyserii jednej z ulubionych aktorek Xaviera Dolana - Moni Chokri. 

Guy Ritchie, twórca kultowego „Przekrętu” i „Porachunków”, odpowiedzialny za reaktywację Sherlocka Holmesa, Króla Artura i Aladyna, powraca w gangsterskie rewiry. „Dżentelmeni” - brytyjska odpowiedź na „PULP FICTION” na miarę XXI wieku! "Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)" to pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. 

A dla najmłodszych: „Bayala i ostatni smok” - wspaniała wyprawa do krainy magii. Pełna elfów i smoków animacja przenosi widzów prosto do świata kultowych zabawek Schleich, w którym nie sposób się nudzić. „Gang zwierzaków” - pełna przygód animowana komedia o paczce czworonogów, która musi wspólnymi siłami ocalić swoje miasto.

Bilety: 17 zł (ulgowe), 20 zł (normalne), sala studyjna: 12 zł (normalne), 10 zł (ulgowe)
Aktualności

 • KINO SENIORA

  CKF Stylowy serdecznie zaprasza seniorów na dedykowane im seanse filmowe. W repertuarze z cyklu Kino Seniora znajdą się najnowsze produkcje filmowe, poprzedzone prelekcją.

  więcej

 • Zwycięzca Oscarów - PARASITE - wraca na ekrany!

  "Parasite" triumfował na tegorocznych Oscarach. Film nagrodzono w czterech kategoriach: najlepszy film, najlepszy reżyser, najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy i najlepszy scenariusz oryginalny. Dzieło Bong Joon-ho wraca na ekrany CKF Stylowy. Zapraszamy!

  więcej

 • Projekcja filmu „Boże Ciało”

  „Boże Ciało” w reżyserii Jana Komasy, polski kandydat do Oscara, wraca na ekran CKF Stylowy. Projekcja filmu odbędzie się 1 marca 2020 o godz. 17:00 w ramach 25. Międzynarodowych Dni Filmu Religijnego Sacrofilm.

  więcej

Starsze newsy
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds