Wieczór Sylwestrowy w Kinie 2019-12-31

CKF Stylowy serdecznie zaprasza na Wieczór Sylwestrowy w Kinie 31 grudnia 2019. W programie projekcja dwóch przebojowych komedii: „Pan T.” i „Futro z misia”. W przerwie między seansami toast noworoczny. Początek o godz. 19:30. Cena: 45 zł/osoba

„Pan T.” - pełna czarnego humoru, zaskakująco współczesna historia o Polsce z absurdalnych czasów, w których rzeczy bardzo nieprawdopodobne były całkiem możliwe. Film w reżyserii Marcina Krzyształowicza – nagrodzonego Orłem i Srebrnymi Lwami na festiwalu filmowym w Gdyni twórcy „Obławy”. W roli głównej odmieniony i powracający w wielkim stylu Paweł Wilczak.

„Futro z misia” – plejada gwiazd w sensacyjnie śmiesznej komedii o przekręcie prawie doskonałym. Sławomir Zapała w brawurowej roli romantyka, który w imię uczucia do kochającej luksusy niewiasty, trafia w samo serce gangsterskich porachunków. Ekipa kultowej komedii „Chłopaki nie płaczą”: Michał Milowicz, Cezary Pazura, Edward Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Bohdan Łazuka i Olaf Lubaszenko, powraca!

Bilety wstępu nie podlegają rezerwacji, można je nabyć w sprzedaży internetowej lub w kasach CKF Stylowy, ul. Odrodzenia 9.

Partner: Studio Figura Zamość
 • premiera

  PAN T.

  Polska 2019 / komedia/dramat / 104 min. / od 15 lat

  premiera: 2019-12-26 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2019-12-26

  rezyseria: Marcin Krzyształowicz

  scenariusz: Marcin Krzyształowicz, Andrzej Gołda

  obsada: Paweł Wilczak, Sebastian Stankiewicz, Wojciech Mecwaldowski

  Powstająca z powojennych ruin Warszawa roku 1953 to miejsce, w którym wszystko jest możliwe. Wszechobecna niepewność, donosy i kontrola oswajane są wódką i dobrym towarzystwem, w podziemiach kościoła daje się słyszeć jazz, a przypadkowe spotkanie w toalecie z I sekretarzem Bolesławem Bierutem może zakończyć się niespodziewaną nietrzeźwością. To wszystko zna z własnego doświadczenia...

  Więcej informacji

 • premiera

  FUTRO Z MISIA

  Polska 2019 / komedia / 100 min. / od 15 lat

  premiera: 2019-12-26 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2019-12-26

  rezyseria: Michał Milowicz, Kacper Anuszewski

  scenariusz: Paweł Bilski, Olaf Lubaszenko, Michał Milowicz, Kacper Anuszewski

  obsada: Michał Milowicz, Olaf Lubaszenko, Cezary Pazura

  Boss podhalańskiej mafii o wiele mówiącej ksywie, Nerwowy jest wściekły. To akurat w jego przypadku normalne, bo facet z natury nie jest oazą spokoju, ale tym razem ma naprawdę dobry powód. Jego ludzie podczas brawurowej akcji ukradli z komisariatu w Tczewie 120 kilogramów ziołowej herbatki. Po cholerę gangsterom ziołowa herbatka? No właśnie. W policyjnym magazynie miała być marihuana,...

  Więcej informacji

Aktualności

 • 1917 – pokazy przedpremierowe

  1917 - wielkie wojenne widowisko na miarę „Dunkierki” i „Szeregowca Ryana”, które przybliża dramatyczne losy żołnierzy na froncie jednej z najbardziej tragicznych wojen w dziejach świata przedpremierowo na ekranach CKF Stylowy 22 i 23 stycznia 2020 o godz. 21:00. Zapraszamy!

  więcej

 • Kino przyjazne sensorycznie - Doktor Dolittle

  CKF Stylowy oraz Fundacja Pomoc Autyzm ma przyjemność zaprosić młodych widzów ze spektrum autyzmu i ich opiekunów na dedykowane im projekcje kinowe. Seanse przyjazne sensorycznie są dla wszystkich, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu lub są wrażliwi wzrokowo.

  więcej

 • Nowa wystawa zdjęć w Galerii Stylowy

  CKF Stylowy oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zapraszają na poplenerową wystawę zdjęć Ukrainian Photo Camp 2019. Fotografie można oglądać w Galerii Stylowy do końca stycznia. Wernisaż odbędzie się 16 stycznia 2020 o godz. 16:30. Wstęp wolny.

  więcej

Starsze newsy
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds