Bajkowe Lato w Stylowym 2019.07.02-08.20

CKF Stylowy serdecznie zaprasza najmłodszych kinomanów na wakacyjne seanse filmowe, którym towarzyszyć będą konkursy z nagrodami i niespodzianki. Na dużym ekranie zobaczycie najnowsze i najbardziej oczekiwane animacje. Bajkowe Lato w Stylowym od 2 lipca do 20 sierpnia 2019, w każdy wtorek o godz. 10:30. Bilety: 14 zł.

PROGRAM:

2 lipca 2019, godz. 10:30 | AGENT KOT

Pełna gagów i sympatycznych bohaterów komedia (prawie) sensacyjna, która z łatwością podbije serca widzów w każdym wieku. Poznaj futrzaki, które nie grają w pchełki, bo właśnie prowadzą śledztwo i ścigają przestępców! A może tylko tak im się wydaje…?

9 lipca 2019, godz. 10:30 | SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH 2

Po gigantycznym sukcesie pierwszej części przebojowej komedii, teraz poznamy dalsze losy najsłodszych zwierzaków świata, które, gdy tylko zamykamy drzwi, wychodząc do szkół i pracy, prowadzą swoje pełne przygód sekretne życie.

16 lipca 2019, godz. 10:30 | SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH 2

Po gigantycznym sukcesie pierwszej części przebojowej komedii, teraz poznamy dalsze losy najsłodszych zwierzaków świata, które, gdy tylko zamykamy drzwi, wychodząc do szkół i pracy, prowadzą swoje pełne przygód sekretne życie.

23 lipca 2019, godz. 10:30 | KRÓL LEW

Disney przedstawia nową, fabularną wersję jednego z największych filmowych hitów. Po 25 latach od premiery kultowej animacji Jon Fevreau ponownie zabiera widzów na afrykańską sawannę…

30 lipca 2019, godz. 10:30 | KRÓL LEW

Disney przedstawia nową, fabularną wersję jednego z największych filmowych hitów. Po 25 latach od premiery kultowej animacji Jon Fevreau ponownie zabiera widzów na afrykańską sawannę…

6 sierpnia 2019, godz. 10:30 | WILK W OWCZEJ SKÓRZE 2

Jeszcze bardziej magiczna, dowcipna i zakręcona przygoda zacznie się, kiedy dwóm zaprzyjaźnionym stadom wilków i owiec ktoś podłoży niezłą… świnkę! Czas na zwariowane zwierzaki, ich tajemnicze mikstury i zaskakujące przemiany, w których bardzo łatwo o zabawną pomyłkę!

13 sierpnia 2019, godz. 10:30 | TOY STORY 4

Wyreżyserowany przez Josha Cooleya i wyprodukowany przez Jonesa Riverę oraz Marka Nielsena kultowy film wytwórni Disney – Pixar powraca na ekrany już po raz czwarty.

20 sierpnia 2019, godz. 10:30 | TOY STORY 4

Wyreżyserowany przez Josha Cooleya i wyprodukowany przez Jonesa Riverę oraz Marka Nielsena kultowy film wytwórni Disney - Pixar powraca na ekrany już po raz czwarty.


Atrakcje zapewnia: Robonauka.pl, Centrum Gravitacja, Ogród Zoologiczny im. S. Milera w Zamościu
 • premiera dla dzieci

  AGENT KOT

  Marnies Welt

  Niemcy/Belgia 2018 / animowany / 85 min. / od b.o. lat

  premiera: 2019-06-14 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2019-06-14

  rezyseria: Christoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein

  scenariusz: Christoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein

  obsada:

  Kotka Roxi marzy o tym, by zostać agentką i brać udział w sekretnych misjach. Szansa na to pojawia się, kiedy w okolicy jej domu dochodzi do zuchwałych kradzieży, a sama Roxi dość przypadkowo zostaje wciągnięta w kryminalną intrygę. Na przekór kłopotom postanawia jednak wziąć sprawy w swoje pazurki i schwytać rabusiów. Szczęśliwie, nie jest sama, bo na swojej drodze spotyka brawurową...

  Więcej informacji

 • premiera

  SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH 2

  The Secret Life of Pets 2

  USA / animowany/komedia / 86 min. / od b.o. lat

  premiera: 2019-06-28 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2019-06-28

  rezyseria: Chris Renaud

  scenariusz: Brian Lynch

  obsada:

  Druga część wielkiego przeboju Sekretne życie zwierzaków domowych. Pierwsza część cieszyła się na całym świecie gigantyczną popularnością, ściągając do kin tłumy widzów. Zachwytu nie kryli także krytycy filmowi. Poznamy dalsze losy najsłodszych zwierzaków świata, które, gdy tylko zamykamy drzwi, wychodząc do szkół i pracy, prowadzą swoje pełne przygód sekretne życie.

  Więcej informacji

 • premiera dla dzieci

  KRÓL LEW

  The Lion King

  USA 2019 / przygodowy / 118 min. / od 7 lat

  premiera: 2019-07-19 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2019-07-19

  rezyseria: Jon Favreau

  scenariusz: Jeff Nathanson

  obsada: Seth Rogen, Donald Glover, James Earl Jones

  Pośród afrykańskiej sawanny przychodzi na świat jej przyszły król. Mały Simba uwielbia swojego ojca, króla Mufasę. Jednak nie wszyscy są szczęśliwi z pojawienia się młodego lwiątka. Dawny następca tronu, Skaza, ma swoje plany dotyczące przyszłości Lwiej ziemi. W efekcie Simba opuszcza swoją rodzinę. Żyjąc na wygnaniu musi dorosnąć i z pomocą zaskakującej dwójki przyjaciół,...

  Więcej informacji

 • premiera dla dzieci

  TOY STORY 4

  Toy Story 4

  USA 2019 / animowany/familijny / 100 min. / od b.o. lat

  premiera: 2019-08-09 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2019-08-09

  rezyseria: John Lasseter, Josh Cooley

  scenariusz: Rashida Jone, Will McCormack

  obsada:

  Chudy zawsze znał swoje miejsce na świecie. Jego życie, jak na prawdziwego szeryfa przystało, kręciło się wokół opieki nad Andym, a później Bonni. Gdy pewnego dnia w pokoju Bonni pojawia się nowa zabawka, Sztuciek, nikt nawet nie przypuszcza, że to początek zaskakującej podróży. Nieoczekiwana wyprawa pozwoli Chudemu przekonać się, jak wielki może być świat dla zwykłej zabawki.

  Więcej informacji

Aktualności

 • Kobiecy wieczór w Stylowym

  CKF Stylowy zaprasza Panie na spotkanie filmowe w kobiecym gronie. 24 października 2019 o godz. 18:00 w repertuarze dla Pań - ŚLICZNOTKI - film inspirowany prawdziwą historią opisaną przez „New York Timesa”. Na ekranie zobaczymy Jennifer Lopez jako striptizerkę, która staje na czele najbardziej powabnego gangu w historii przestępczości. Przed seansem niespodzianki dla kobiet.

  więcej

 • Kino przyjazne sensorycznie – O Yeti!

  Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu oraz Fundacja Pomoc Autyzm ma przyjemność zaprosić młodych widzów ze spektrum autyzmu i ich opiekunów na dedykowane im projekcje kinowe. Seanse przyjazne sensorycznie są dla wszystkich, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu lub są wrażliwi wzrokowo.

  więcej

 • „Mowa ptaków” w Kinie Konesera

  CKF Stylowy oraz DKF Senso zapraszają na projekcję filmu w ramach cyklu Kino Konesera. 17 października 2019 o godz. 19:00 na ekranie „Mowa ptaków” - ekranizacja ostatniego scenariusza zmarłego w 2016 roku Andrzeja Żuławskiego. To niezwykła opowieść o wykluczeniu i alienacji we współczesnej Polsce i szukaniu swojego miejsca w świecie, w którym każdą odmienność próbuje się zepchnąć na margines. Mowa ptaków jest niepokorna, anarchistyczna i szalona. Nie pozwoli o sobie zapomnieć przez długie miesiące.

  więcej

Starsze newsy
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds