Cennik biletów

 
 
  Normalny Ulgowy Grupowy
Poniedziałek, środa, czwartek, piątek
(piątek do godz. 15)

22 zł 20 zł 18 zł
Tani wtorek
18 zł 18 zł 18 zł
Weekend i święta
(piątek od godz. 15)
24 zł 22 zł 20 zł
Projekcje w sali studyjnej 14 zł 12 zł 10 zł +tani wtorek
  + Okulary do filmów 3D w cenie 3 zł
 Cennik ważny od 01.01.2022

Drogi Widzu, jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz otrzymać fakturę za zakup biletów, prosimy o dokonanie zakupu w kasie kina. 
 
Rezerwacja biletu na seans nie jest możliwa z wyjątkiem grup szkolnych.  
 
Reklamacje i zapytania dotyczące biletów oraz nieprawidłowego działania serwisu biletowego należy zgłaszać CKF Stylowy za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: bilety@stylowy.net
 
 • Weekend rozpoczyna się w piątek od godziny 15:00.

 • Okulary 3D – są to specjalne okulary niezbędne do prawidłowego odbioru seansu w technologii 3D. Okulary są do nabycia w kasach kina w cenie 3 zł. Po obejrzeniu filmu prosimy ich nie wyrzucać mogą one służyć wielokrotnie. Zabierając je ze sobą na kolejny seans 3D nie poniesiesz dodatkowej opłaty za okulary. Cena biletu 3D nie zawiera opłaty za okulary.

 • Bilet normalny, bilet bez dodatkowych ulg.

 • Bilet ulgowy przysługuje:
  - dzieciom i młodzieży szkolnej, studentom do lat 26, seniorom po 60 roku życia, po okazaniu ważnej legitymacji (dzieci poniżej 12 roku życia nie muszą okazywać legitymacji), weryfikacja uprawnień przy wejściu na salę kinową lub/i podczas zakupu biletu w kasie kina;
  - zakładom pracy dla grup liczących min. 15 osób;
  - rodzicom z dziećmi na seanse filmów dla dzieci i filmów familijnych, codziennie do godziny 14:00 (cena biletu jest ceną od osoby, nie całej rodziny);
  - osobom niepełnosprawnym, do biletu ulgowego ma również prawo opiekun osoby niepełnosprawnej;

 • Karta dużej rodzinny - uprawnia do zniżki na bilet do kina w wysokości 10% od ceny regularnej. Karta nie uprawnia do zniżek w przypadku zakupów on-line, na seanse i wydarzenia specjalne oraz nie łączy się z promocją tanich wtorków oraz z promocją biletów rodzinnych. Karta dużej rodzinny jest kartą imienną. Posiadacz karty zobowiązany jest do okazywania jej wraz z dokumentem tożsamości .
 • Bilet grupowy, przysługuje wyłącznie zorganizowanym grupom szkolnym i przedszkolnym liczącym min. 15-osób na seanse przedpołudniowe. Dla każdej grupy 1 opiekun (na 10 osób) gratis!

 • Bilet otwarty  w cenie 22 zł (od 01.01.2022) – ważny przez 9 miesięcy, uprawnia do wymiany na odpowiedni bilet upoważniający do wejścia na seans filmowy. Przydatny jeśli nie znamy tytułu, daty filmu, a chcemy zakupić bilet, np. na prezent. Bilet otwarty nie upoważnia do wstępu na wydarzenia i pokazy specjalne.

 • Voucher dla firm w cenie 20 zł (od 01.01.2022) – ważny przez 9 miesięcy, uprawnia do wymiany na bilet upoważniający do wejścia na każdy z seansów filmowych. Voucher jest sprawdzonym sposobem nagradzania pracowników, może być czynnikiem promującym Państwa firmę. Minimalna liczba voucherów, którą można zakupić to 10 szt. Voucher nie upoważnia do wstępu na wydarzenia i pokazy specjalne.

 • Bilet klubowy - w cenie 10 zł przysługuje członkom DKF "Senso" na seanse w ramach działalności klubu.
 • Tanie wtorki - *promocja nie dotyczy wtorków przypadających w dzień świąteczny oraz wydarzeń i pokazów specjalnych.

Bilety zakupić można w kasach biletowych czynnych pon.-pt. od godziny 9:00, sob.-nd. 30 minut przed pierwszym seansem. Kasy biletowe zamykane są 15 minut po rozpoczęciu ostatniego seansu.

Zwrotu biletu można dokonać tylko przed rozpoczęciem seansu, na który bilet został zakupiony po okazaniu paragonu i biletu, który nie został przedarty.  

Bilety można kupić za pośrednictwem naszej strony internetowej. W tym celu należy kliknąć w godzinę seansu. Bilet zakupiony za pośrednictwem naszej strony można wydrukować na swojej drukarce lub odebrać za pomocą SMS (opcja SMS dodatkowo płatna 1 zł brutto). Posiadacz takiego biletu nie musi już czekać w kolejkach przed kasami, wystarczy go okazać przed wejściem na sale.

 

DANE KONTAKTOWE

Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu

ul. Odrodzenia 9, 22-400 Zamość

84 639 23 13

ckf@stylowy.net

bip.stylowy.net

Opis w języku łatwym do czytania

background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds