Formularz zakupowy

Bilet otwarty - jak to działa?

Bilet otwarty wymienisz na właściwy bilet w kasie kina. Kupując bilet otwarty otrzymujesz kod składający się z 6 znaków. Podajesz go kasjerowi zamiast płatności kartą lub gotówką. Bilet otwarty świetnie sprawdza się jako prezent. Jest ważny przez 9 miesięcy.

Jak kupić bilet otwarty?

Bilet otwarty można kupić na dwa sposoby: w kasie kina lub online przez stronę www.stylowy.net wypełniając poniższy formularz. Po przesłaniu formularza, zostaniesz poproszony o opłacenie zamówienia w systemie płatności online. Gdy środki wpłyną na nasze konto, na podany adres e-mail, otrzymasz zakupione bilety otwarte. Bilety możesz wydrukować ale nie jest to konieczne, bo do wymiany wystarczy znajdujący się na bilecie kod. (6 znaków).

    ZAMAWIAM BILETY OTWARTE

DANE KUPUJĄCEGO BILET

DANE DO FAKTURY

ZGODY I OBOWIĄZKI

  • Jestem świadoma/y, że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne i konieczne do realizacji usługi wg mojego zapytania i wyrażam zgodę na pobranie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania i realizacji usługi. Jestem świadoma/y możliwości wglądu do moich danych osobowych, ich zmiany, ograniczenia przetwarzania, żądania przeniesienia danych oraz wnioskowania o ich usunięcie.

DANE KONTAKTOWE

Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu

ul. Odrodzenia 9, 22-400 Zamość

84 639 23 13

ckf@stylowy.net

bip.stylowy.net

Opis w języku łatwym do czytania

background
Logo BIP Logo Miasto Zamość logo stowarzyszenie kin studyjnych logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds