Aktualności

 • TEN FILM PODNIESIE WAS NA DUCHU!

  Zastanawiałeś się kiedyś co sprawia, że Ty, to Ty…? CO W DUSZY GRA - najnowsza animacja studia Disney/Pixar na ekranach CKF Stylowy już od 5 marca 2021. Ten film podniesie Was na duchu! To historia o tym dlaczego życie jest wspaniałe i jak odnaleźć odpowiedzi na niektóre spośród najważniejszych życiowych pytań. Film dostępny w formacie: 2D, 3D oraz 2D Dolby Atmos®. Zapraszamy!

  więcej

 • DZIEŃ KOBIET W KINIE

  CKF Stylowy zaprasza Panie na Dzień Kobiet w Kinie! 8 marca 2021 w repertuarze dla Pań: OBIECUJĄCA. MŁODA. KOBIETA - film, który zelektryzował publiczność na festiwalu Sundance. Prowokacyjny i buntowniczy. Określany jako „arcydzieło” i „jeden z najlepszych filmów roku”.

  więcej

 • JAK ZOSTAĆ GWIAZDĄ

  Maciej Zakościelny, Julia Kamińska i Urszula Dudziak jako bezwzględni jurorzy muzycznego talent show! Film „Jak zostać gwiazdą” pokazuje kulisy programu, w którym sława równie mocno zależy od głosu i kunsztu muzycznego, co rozpętanych skandali i zakulisowych intryg. Po raz pierwszy w głównej roli wystąpi uzdolniona wokalistka młodego pokolenia – Katarzyna Sawczuk, w ścieżce dźwiękowej usłyszymy zaś największe przeboje ostatnich lat. Film na ekranach CKF Stylowy od 26 lutego. Zapraszamy!

  więcej

Starsze wiadomości
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds