Aktualnie na ekranie

O YETI! CZAROWNICA 2 BYŁ SOBIE PIES 2 IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA ZOMBIELAND 2: KULKI W ŁEB BOŻE CIAŁO ŚLICZNOTKI SYNONIMY

Aktualności

 • Kobiecy wieczór w Stylowym

  CKF Stylowy zaprasza Panie na spotkanie filmowe w kobiecym gronie. 24 października 2019 o godz. 18:00 w repertuarze dla Pań - ŚLICZNOTKI - film inspirowany prawdziwą historią opisaną przez „New York Timesa”. Na ekranie zobaczymy Jennifer Lopez jako striptizerkę, która staje na czele najbardziej powabnego gangu w historii przestępczości. Przed seansem niespodzianki dla kobiet.

  więcej

 • Kino przyjazne sensorycznie – O Yeti!

  Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu oraz Fundacja Pomoc Autyzm ma przyjemność zaprosić młodych widzów ze spektrum autyzmu i ich opiekunów na dedykowane im projekcje kinowe. Seanse przyjazne sensorycznie są dla wszystkich, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu lub są wrażliwi wzrokowo.

  więcej

 • „Mowa ptaków” w Kinie Konesera

  CKF Stylowy oraz DKF Senso zapraszają na projekcję filmu w ramach cyklu Kino Konesera. 17 października 2019 o godz. 19:00 na ekranie „Mowa ptaków” - ekranizacja ostatniego scenariusza zmarłego w 2016 roku Andrzeja Żuławskiego. To niezwykła opowieść o wykluczeniu i alienacji we współczesnej Polsce i szukaniu swojego miejsca w świecie, w którym każdą odmienność próbuje się zepchnąć na margines. Mowa ptaków jest niepokorna, anarchistyczna i szalona. Nie pozwoli o sobie zapomnieć przez długie miesiące.

  więcej

Starsze wiadomości

Wydarzenia

 • Małgorzata Kożuchowska, Janusz Majewski i Bartłomiej Topa gośćmi Alchemii Kina!

  Małgorzata Kożuchowska, Janusz Majewski i Bartłomiej Topa gośćmi Alchemii Kina! 2019.11.25-27

  Małgorzata Kożuchowska, Janusz Majewski i Bartłomiej Topa będą gośćmi 8. Przeglądu Filmowego „Alchemia Kina” - Promocja Polskiego Filmu, który odbędzie się w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu w dniach 25-27 listopada 2019. W programie znajdą się projekcje najnowszych polskich filmów fabularnych: „Żelazny most”, „Proceder” i „Czarny mercedes” oraz spotkania z twórcami, które poprowadzi publicysta i krytyk filmowy: Łukasz Maciejewski.

  więcej

Wydarzenia archiwalne
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds