Aktualności

 • Kobiecy wieczór z filmem ANIA

  CKF Stylowy zaprasza Panie na Kobiecy wieczór w Stylowym. 13 października 2022 o godz. 18:30 na ekranie ANIA - inspirująca historia Anny Przybylskiej - odważnej, kochającej życie i spełniającej marzenia dziewczyny z Gdyni. Ania - mama, partnerka, przyjaciółka, aktorka, modelka, spełniona w każdej z tych ról. Przed seansem konkurs dla Pań.

  więcej

 • AVATAR - ponownie na ekranach!

  Już w grudniu do kin trafi druga część kultowego filmu "Avatar: Istota Wody". Będzie to niezwykłe widowisko wykorzystujące najnowsze możliwości techniki kinowej. Od premiery poprzedniej części minęło 13 długich lat, więc warto przypomnieć sobie fabułę. Głośny film Jamesa Camerona z 2009 r. wraca na ekrany CKF Stylowy już 23 września !

  więcej

 • JOHNNY - film o księdzu Janie Kaczkowskim

  We wrześniu polecamy: JOHNNY - oparta na prawdziwej historii opowieść o niezwykłej przyjaźni księdza Jana Kaczkowskiego i Patryka Galewskiego – chłopaka, który nie miał łatwego startu w życiu. W rolach głównych Dawid Ogrodnik i Piotr Trojan.

  więcej

Starsze wiadomości
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds