Aktualnie na ekranie

#TU I TERAZ NA TOPIE URWIS DILILI W PARYŻU CZYSTA JAK ŚNIEG COŚ SIĘ KOŃCZY, COŚ ZACZYNA ZAGINIONA DZIEWCZYNA ZDRAJCA CZWORO DZIECI I COŚ WIĘZIEŃ ZERO

Aktualności

 • KINO PRZYJAZNE SENSORYCZNIE

  CKF Stylowy oraz Fundacja Pomoc Autyzm ma przyjemność zaprosić młodych widzów ze spektrum autyzmu i ich opiekunów na dedykowane im projekcje kinowe. Seanse przyjazne sensorycznie są dla wszystkich, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu lub są wrażliwi wzrokowo.

  więcej

 • FRANCUSKA UCZTA FILMOWA

  Już 10 lipca 2020 w CKF Stylowy rozpocznie się 11. Przegląd Nowego Kina Francuskiego. To dobra okazja aby obejrzeć osiem najciekawszych produkcji francuskich ostatnich lat. W zestawie filmów nie zabraknie wakacyjnych komedii, gwiazdorskiej obsady oraz pozytywnych historii, które wprawią widza w dobry nastrój. Francuska uczta filmowa w CKF Stylowy potrwa przez cały tydzień, do 16 lipca 2020.

  więcej

 • Wakacyjne hity w Stylowym

  CKF Stylowy serdecznie zaprasza na wakacyjne hity filmowe. Na ekranach zamojskiego kina, filmy idealne na letnie dni i wieczory, które pozwolą oderwać się od codzienności.

  więcej

Starsze wiadomości

Wydarzenia

 • 11. Przegląd Nowego Kina Francuskiego

  11. Przegląd Nowego Kina Francuskiego 2020.07.10-16

  Wakacyjne komedie, znakomite kreacje aktorskie, zaskakujące tematy i wiele pozytywnych emocji - Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na 11. Przegląd Nowego Kina Francuskiego. Najciekawsze filmy francuskie ostatnich lat będzie można obejrzeć w zamojskim kinie w dniach 10-16 lipca 2020.

  więcej

 • BAJKOWE LATO W KINIE

  BAJKOWE LATO W KINIE 2020.07.10-08.27

  CKF Stylowy serdecznie zaprasza na wakacyjne seanse filmowe. Od 10 lipca do 27 sierpnia 2020, codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 10:30 w zamojskim kinie na najmłodszych widzów czekają znakomite animacje oraz filmowe hity pełne przygód i humoru. Bilety: 14 zł.

  więcej

Wydarzenia archiwalne
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds