Aktualności

 • Kino Konesera

  CKF Stylowy zaprasza na projekcję filmu z cyklu: Kino Konesera. 9 lutego 2023 o godz. 19:00 na ekranie „Chora na siebie” - fabularny debiut norweskiego reżysera Kristoffera Borgli, który okazał się jedną z największych rewelacji ostatniego festiwalu filmowego w Cannes. Ta przezabawna tragikomedia to do bólu prawdziwa opowieść o tym, jak daleko jesteśmy w stanie posunąć się, by zostać dostrzeżonym. Historia szczególnie aktualna w dobie ekspansji mediów społecznościowych.

  więcej

 • Kino przyjazne sensorycznie

  CKF Stylowy we współpracy z Fundacją Pomoc Autyzm ma przyjemność zaprosić widzów ze spektrum autyzmu i ich opiekunów na dedykowane im projekcje kinowe. Seanse przyjazne sensorycznie są dla wszystkich, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu lub są wrażliwi wzrokowo.

  więcej

 • Kobiecy wieczór w Stylowym

  CKF Stylowy serdecznie zaprasza Panie na spotkanie z cyklu Kobiece wieczory w Stylowym. 2 lutego 2023 o godz. 18:30 na ekranie „Pokusa” - ekranizacja bestsellera Edyty Folwarskiej, w reżyserii Marii Sadowskiej – twórczyni hitów „Dziewczyny z Dubaju” oraz „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. To skandalizująca historia młodej, ambitnej dziewczyny, która podążając za marzeniami wkracza za kulisy świata pięknych i bogatych. Pozna tam skrzętnie ukrywane sekrety celebrytów, sportowców i ludzi biznesu.

  więcej

Starsze wiadomości

Wydarzenia

 • StyLOVE walentynki w kinie

  StyLOVE walentynki w kinie 2023.02.10-14

  Wyjątkowy repertuar, gorąca atmosfera i filmowe emocje… CKF „Stylowy” zaprasza na StyLOVE walentynki w kinie w weekend 10-12 lutego oraz 14 lutego 2023. W tym roku w walentynkowym repertuarze: wzruszające historie, erotyki i płomienne romanse. Bilety już w sprzedaży!

  więcej

Wydarzenia archiwalne
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość logo stowarzyszenie kin studyjnych logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds