Aktualności

 • NARCYZ I ZŁOTOUSTY - konkurs

  Zapraszamy na pierwszą w historii ekranizację głośnej powieści niemieckiego noblisty Hermanna Hessego, w której konfrontuje on dwie życiowe postawy. Duchowość zestawia z rozumem, ascezę – z ciekawością świata i pędem do życia pełnego wrażeń. To wartości, którymi na co dzień kierują się dwaj tytułowi bohaterowie – „Narcyz i Złotousty”. Stefan Ruzowitzky, reżyser filmu, wykorzystując historyczny kostium, nakręcił humanistyczną baśń, która ma w sobie rozmach kina przygodowego, ale jest też interesującą refleksją na temat poszukiwania własnej drogi do szczęścia. Film w repertuarze studyjnym CKF Stylowy od 22 października.

  więcej

 • Kino Seniora

  CKF Stylowy serdecznie zaprasza Seniorów na dedykowane im seanse filmowe. W repertuarze najnowsze produkcje filmowe, poprzedzone prelekcją. Najbliższy seans z cyklu Kino Seniora odbędzie się 5 listopada 2021 o godz. 12:00. Na ekranie francuska komedia „Usłane różami”, której akcja toczy się wśród najpiękniejszych, a przy tym pełnych symbolicznych znaczeń kwiatów – róż.

  więcej

 • INDUSTRIAL - wystawa zdjęć Rafała Kalinowskiego

  Galeria Fotografii STYLOWY oraz autor Rafał Kalinowski zapraszają na wystawę fotografii „Industrial”. Wystawa dostępna jest w okresie październik – listopad 2021 / hol przed wejściem do sal kinowych. Wstęp wolny.

  więcej

Starsze wiadomości
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds