Aktualności

Kobiecy wieczór w Stylowym

2019-05-16

CKF Stylowy serdecznie zaprasza Panie na Kobiecy wieczór w Stylowym. 23 maja 2019 o godz. 18:15 na ekranie „Słodki koniec dnia” czyli wielki powrót Krystyny Jandy w roli głównej! To historia o odwadze, sile słowa i skomplikowanych relacjach rodzinnych. O lęku przed nieznanym i pasji życia. Miejscem akcji filmu jest włoska prowincja, etruskie miasto Volterra. Przed seansem niespodzianki dla Pań.

więcej
Kino przyjazne sensorycznie

2019-05-11

CKF Stylowy oraz Fundacja Pomoc Autyzm ma przyjemność zaprosić młodych widzów ze spektrum autyzmu i ich opiekunów na dedykowane im projekcje kinowe. Seanse przyjazne sensorycznie są dla wszystkich, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu lub są wrażliwi wzrokowo.

więcej
„Portret w czerni” – wystawa w Galerii Stylowy

2019-05-06

CKF „Stylowy oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zapraszają na wystawę fotograficzną pt. „Portret w czerni”. To projekt zbiorowy Młodzieżowej Pracowni Fotografii „Negatyw” istniejącej przy S.M. im. J. Zamoyskiego w Zamościu, zrealizowany w ramach warsztatów, w których uczestnicy zajęć wykonywali zdjęcia w technice low key (niska tonacja). Autorami zdjęć są: Monika Barczyńska, Eliza Chadaj, Alicja Dudzińska, Oliwia Kwiatkowska, Aleksandra Magryta, Dominika Radymiak i Krystian Strupieniuk. Wystawę można oglądać w Galerii Stylowy do końca maja 2019. Wstęp wolny. Wernisaż wystawy odbędzie się 9 maja 2019 o godz. 16:30.

więcej
Kobiecy wieczór w Stylowym: Vox Lux

2019-04-27

CKF Stylowy zaprasza Panie na spotkanie filmowe z cyklu Kobiece wieczory w Stylowym. 9 maja 2019 o godz. 18:15 w repertuarze dla Pań - Vox Lux - hipnotyczna, prowokująca i elektryzująca opowieść o życiu i karierze wielkiej gwiazdy pop. Oryginalne piosenki do filmu stworzyła jedna z najpopularniejszych wokalistek XXI wieku – Sia. Na wielkim ekranie - znowu razem - laureatka Oscara Natalie Portman i Jude Law! Przed seansem niespodzianki dla Pań.

więcej
CORGI, PSIAK KRÓLOWEJ wraca na ekrany!

2019-04-27

Pomerdana animowana komedia z psich wyższych sfer - CORGI, PSIAK KRÓLOWEJ wraca na ekrany CKF Stylowy. Projekcje filmu odbędą się w dniach 3-5 maja 2019 o godz. 14:00 i 18:00. CORGI, PSIAK KRÓLOWEJ to szalone przygody, nie tylko angielski humor i bohaterowie, których nie sposób nie pokochać, Zapraszamy !

więcej
Kobiecy wieczór w Stylowym z filmem „After”

2019-04-13

CKF Stylowy zaprasza Panie na spotkanie filmowe w kobiecym gronie. 25 kwietnia 2019 o godz. 18:15 w repertuarze dla Pań „After” - ekranizacja bestsellerowej powieści Anny Todd okrzykniętej najnowszym fenomenem wydawniczym na miarę „Sagi zmierzch” i „Pięćdziesięciu twarzy Greya”! To porywająca opowieść o namiętności, która wywraca świat do góry nogami. Przed seansem niespodzianki i konkursy dla Pań.

więcej
Wesołych Świąt

2019-04-16

Pełnych spokoju i nadziei świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz dobrego wypoczynku i wiosennego nastroju życzą Dyrektor i Pracownicy Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu.

więcej
„Złodziejaszki” w Kinie Konesera

2019-04-09

CKF Stylowy i DKF „Senso” serdecznie zapraszają na spotkanie filmowe z cyklu Kino Konesera. 24 kwietnia 2019 o godz. 19:00 w repertuarze dla miłośników dziesiątej muzy najnowsze dzieło Hirokazu Koreedy „Złodziejaszki”. Film zdobył Złotą Palmę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes 2018 oraz kilkadziesiąt innych wyróżnień i nagród, w tym tegoroczne nominacje do Złotego Globu, Independent Spirit Awards oraz BAFTA.

więcej
PRAZIOMEK - pokazy przedpremierowe

2019-04-08

"Praziomek" - pełna humoru i szalonych przygód opowieść o zakręconym poszukiwaczu przygód i jego niezwykłym przyjacielu, który oficjalnie nie istnieje. "Praziomek" na ekranach CKF Stylowy przedpremierowo 13 i 14 kwietnia 2019. Premiera: 22 kwietnia. Zapraszamy!

więcej
Przygody Basi znowu na dużym ekranie

2019-03-27

Z kart książek Marianny Oklejak i Zofii Staneckiej, seria przygód o rezolutnej pięciolatce, która w zeszłym roku wywołała furorę wśród najmłodszej widowni, ponownie trafi na ekrany zamojskiego kina.„Basia 2” w CKF Stylowy od 5 kwietnia. To doskonałą propozycja filmowa dla najmłodszych kinomanów.

więcej
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds