Aktualności

Kobiecy wieczór w Stylowym

2017-01-15

„La la Land” - romantyczna komedia z dwójką najgorętszych młodych aktorów Hollywood - Emmą Stone i Ryanem Goslingiem w ramach cyklu filmowego Kobiece wieczory w Stylowy 26 stycznia 2017 o godz. 18:30. To rozgrywająca się na tle tętniącego życiem Los Angeles, historia dwojga marzycieli - Sebastiana i Mii, którzy próbują zrealizować swoje sny o karierze w show businessie. Na projekcję filmu zaprasza CKF Stylowy. Przed seansem atrakcje i upominki dla Pań. Bilety: 15/17 zł.

więcej
"Honorowy obywatel" w Kinie Konesera

2017-01-09

CKF „Stylowy” oraz DKF „Senso” zapraszają na projekcję filmu z cyklu Kino Konesera. 19 stycznia 2017 o godz. 19:00 w repertuarze dla miłośników dziesiątej muzy film Gastóna Duprata i Mariano Cohna "Honorowy obywatel". To argentyński kandydat do Oscara, komedia z elementami thrillera, która bezlitośnie obnaża pustkę wszelkich przejawów gwiazdorstwa, ludzkiej małostkowości i zamiłowania do kiczu. Oscar Martínez za rolę w tym filmie otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora na ostatnim Festiwalu Filmowym w Wenecji.

więcej
Premiera filmu „Wszystko dla Polski - Powstanie Zamojskie 1942-1944”

2017-01-09

Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość oraz Telewizja Polska S.A. Oddział w Lublinie mają zaszczyt zaprosić na premierowy pokaz filmu dokumentalnego „Wszystko dla Polski. Powstanie Zamojskie 1942-1944” - 17 stycznia 2017 o godz. 18:00 w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu, ul. Odrodzenia 9.

więcej
Kobiecy wieczór w Stylowym z filmem „Po prostu przyjaźń”

2017-01-04

CKF Stylowy zaprasza Panie na filmowe spotkanie w kobiecym gronie. 12 stycznia 2017 o godz. 18:00 na ekranie „Po prostu przyjaźń” - nowy film autorów "Listów do M". To wzruszająca komedia o grupie przyjaciół z absolutnie doborową obsadą, m.in.: Agnieszka Więdłocha, Magdalena Różczka, Sonia Bohosiewicz, Bartłomiej Topa, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Katarzyna Dąbrowska. Przed seansem konkursy z nagrodami dla Pań.

więcej
SPEKTAKLE TEATRALNE Z LONDYNU I PARYŻA

2017-01-10

CKF "Stylowy" zaprasza na retransmisję przedstawień teatralnych z National Theatre w Londynie i z Comédie-Française w Paryżu. 24 stycznia 2017, godz. 19:00 na kinowym ekranie „Ziemia niczyja” z Ianem McKellenem i Patrickiem Stewartem. To klasyczna już komedia Harolda Pintera („Kochanica Francuza”), laureata literackiej Nagrody Nobla, przedstawiciela teatru absurdu. Z kolei 28 lutego 2017, godz. 19:00 zupełna nowość wśród prezentowanych do tej pory przedstawień teatralnych – „Mizantrop” Moliera - jedna z najważniejszych sztuk francuskiej dramaturgii. Sztukę wyreżyserował Clément Hervieu-Léger, aktor i reżyser młodego pokolenia. Spektakl będzie retransmitowany z Comédie-Française w Paryżu.

więcej
Rekordowy rok w Stylowym

2017-01-01

CKF "Stylowy" w 2016 roku odnotowało rekordową frekwencję. Zamojskie kino odwiedziło 219 196 widzów. To najlepszy wynik od czasu powstania nowego obiektu. Największą popularnością cieszyły się filmy: „Wołyń” (13 068 widzów), „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” (11 965 widzów) oraz „Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie” (10 781 widzów).

więcej
PARAUSZEK I PRZYJACIELE - DZIECIĘCE PORANKI FILMOWE

2016-12-30

CKF Stylowy zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym na Dziecięce Poranki Filmowe. W styczniu w każdą niedzielę o godz. 12.30 najmłodsi widzowie zobaczą serial „Parauszek i przyjaciele”. Każdy z odcinków w przystępny dla dzieci sposób porusza takie problemy jak szacunek, przyjaźń, tolerancja, odwaga, wytrwałość czy mądrość. Dzięki perypetiom zwierzątek dziecięcy widzowie uczą się dobrego wychowania, zasad życia społecznego, działania w grupie, odpowiedzialności i wiary we własne siły. „Parauszek i przyjaciele” to powrót do mądrej dydaktyki, podanej w sposób dostosowany do współczesnych realiów. Czas trwania pokazu to ok. 60 min. Bilety: 9 zł

więcej
CIEMNIEJSZA STRONA GREYA – PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW

2016-12-06

Jamie Dornan i Dakota Johnson powracają jako Christian Grey i Anastasia Steele w filmie „Ciemniejsza strona Greya”, drugiej części ekranizacji światowego bestsellera E.L. James. Film na ekranach CKF Stylowy na Walentynki (od 10 lutego 2017). Kup bilety w przedsprzedaży już dzisiaj!

więcej
WESOŁYCH ŚWIĄT

2016-12-22

Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku życzą Dyrektor i Pracownicy Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu. Życząc Wesołych Świąt uprzejmie informujemy, że w Wigilię (24 grudnia) oraz w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia (25 grudnia) kino będzie nieczynne. Na świąteczne seanse zapraszamy już 26 grudnia!

więcej
XXV jubileuszowa edycja Biennale Fotografii ZABYTKI - wystawa pokonkursowa

2016-12-03

CKF „Stylowy” oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne gorąco zapraszają na pokonkursową wystawę jubileuszowego XXV Międzynarodowego Biennale Fotografii Zabytki. Wystawę można oglądać do końca grudnia w Galerii Stylowy /hol kinowy przed wejściem do sal/. Wstęp wolny.

więcej
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds