Rekordowy luty w CKF Stylowy

Rekordowy luty w CKF Stylowy

W lutym 2019 CKF „Stylowy” odwiedziła rekordowa liczba widzów – ponad 41 tys. Na tak wysoki wynik frekwencyjny złożył się przede wszystkim bardzo popularny weekend walentynkowy (8815 widzów), ferie (28345 widzów) oraz filmowe hity obecne w kinowym repertuarze.

Najchętniej oglądany był MISZMASZ CZYLI KOGEL MOGEL 3 - ciąg dalszy przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów kultowych komedii (16,5 tys. widzów od 25.01), PLANETA SINGLI 3 (7,9 tys.) - trzecia część i wielki finał komediowego hitu, który chwycił za serca, rozbawił do łez i rozkochał w sobie miliony widzów oraz JAK WYTRESOWAĆ SMOKA 3 (7 tys.) - kolejne szalone przygody Czkawki, Nocnej Furii, Szczerbatka i innych postaci z przebojowej serii filmów animowanych.

Marzec zapowiada się równie ciekawie. W dniach 9-14.03.2019 w CKF Stylowy odbędą się 24. Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego „Sacrofilm”. W programie ciekawe propozycje filmowe oraz goście: Krzysztof Zanussi, Adrian Panek, Łukasz Maciejewski, ks. prof. Marek Lis, Piotr Kotowski oraz przedstawiciele festiwali religijnych z Włoch, Francji i Ukrainy. Natomiast w kinowym repertuarze w marcu m.in.: CAŁE SZCZĘŚCIE (premiera 8.03) - pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach, KURIER (premiera 15.03) - nowy film Władysława Pasikowskiego, sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego kuriera z Warszawy - Jana Nowaka-Jeziorańskiego, ROBACZKI Z ZAGIONIONEJ DŻUNGLI (premiera 8.03) - zapierające dech w piersiach połączenie realistycznych ujęć przyrody z generowaną komputerowo animacją, DUMBO (premiera 29.03) – przygotowana przez Studio Disney aktorska adaptacja jednej z najbardziej wzruszających i uwielbianych przez widzów historii. Na początku kwietnia (4.04.2019) CKF Stylowy zaprasza na retransmisję CARMEN - wielkiego dzieła Georgesa Bizeta z nowojorskiej The Metropolitan Opera.

Najbliższe wydarzenia

 • Wiosna filmów w Zamościu

  Wiosna filmów w Zamościu

  Podróżujący po całej Polsce festiwal WIOSNA FILMÓW po raz kolejny trafi do Zamościa. To wyjątkowa okazja, by przedpremierowo zobaczyć najlepsze i najciekawsze filmy, wielokrotnie nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych świata. Zamojska replika festiwalu WIOSNA FILMÓW odbędzie się w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu w dniach 10-16 maja 2019, godz. 19:00.

  więcej

 • Wielka miłość i wielka polityka… ANTONIUSZ I KLEOPATRA | retransmisja spektaklu

  Wielka miłość i wielka polityka… ANTONIUSZ I KLEOPATRA | retransmisja spektaklu

  CKF Stylowy zaprasza na retransmisję spektaklu z cyklu „National Theatre Live”. 19 czerwca 2019 o godz. 19:00 na kinowym ekranie wielka miłość i wielka polityka czyli „Antoniusz i Kleopatra” Williama Szekspira. Spektakl wyreżyserował Simon Godwin, który w poprzednich latach stworzył niezwykle popularne inscenizacje transmitowane do kin w cyklu „NT Live”. W rolach tytułowych kochanków widzowie zobaczą Ralpha Fiennesa i Sophie Okonedo. Retransmisja spektaklu „Antoniusz i Kleopatra” odbędzie się w ramach 44. Zamojskiego Lata Teatralnego.

  więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds