Corgi, psiak królowej - KONKURS

Corgi, psiak królowej - KONKURS

Na ekranach CKF Stylowy – CORGI, PSIAK KRÓLOWEJ - pomerdana animowana komedia z psich wyższych sfer! Szalone przygody, nie tylko angielski humor i bohaterowie, których nie sposób nie pokochać! Z okazji premiery filmu mamy dla Was KONKURS.
Do wygrania urocze poduszeczki promujące animację „Corgi, psiak królowej”. Otrzymają je osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie: „Jak ma na imię główny bohater animacji „Corgi, psiak królowej”? Odpowiedzi należy przesłać na adres: konkurs@stylowy.net do 3 marca 2019. Wygrywa 5 pierwszych poprawnych odpowiedzi.

Zwyciezcy konkursu: A. Repeć, E. Szpakowska, D. Siedlecka,  A. Lewandowska, J. Kupiec.

Pliki do pobrania

Najbliższe wydarzenia

 • Wiosna filmów w Zamościu

  Wiosna filmów w Zamościu

  Podróżujący po całej Polsce festiwal WIOSNA FILMÓW po raz kolejny trafi do Zamościa. To wyjątkowa okazja, by przedpremierowo zobaczyć najlepsze i najciekawsze filmy, wielokrotnie nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych świata. Zamojska replika festiwalu WIOSNA FILMÓW odbędzie się w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu w dniach 10-16 maja 2019, godz. 19:00.

  więcej

 • Wielka miłość i wielka polityka… ANTONIUSZ I KLEOPATRA | retransmisja spektaklu

  Wielka miłość i wielka polityka… ANTONIUSZ I KLEOPATRA | retransmisja spektaklu

  CKF Stylowy zaprasza na retransmisję spektaklu z cyklu „National Theatre Live”. 19 czerwca 2019 o godz. 19:00 na kinowym ekranie wielka miłość i wielka polityka czyli „Antoniusz i Kleopatra” Williama Szekspira. Spektakl wyreżyserował Simon Godwin, który w poprzednich latach stworzył niezwykle popularne inscenizacje transmitowane do kin w cyklu „NT Live”. W rolach tytułowych kochanków widzowie zobaczą Ralpha Fiennesa i Sophie Okonedo. Retransmisja spektaklu „Antoniusz i Kleopatra” odbędzie się w ramach 44. Zamojskiego Lata Teatralnego.

  więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds