"Ulotności" Andrzeja Borysa - nowa wystawa w Galerii Stylowy

"Ulotności" Andrzeja Borysa - nowa wystawa w Galerii Stylowy Galeria

CKF Stylowy oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne serdecznie zapraszają na wystawę zdjęć Andrzeja Borysa zatytułowaną „Ulotności”. Wystawę można oglądać w Galerii Stylowy do końca lutego 2019. Wstęp wolny.

Andrzej Borys – urodzony 10.05.1949 w Łowiczu.

Debiut artystyczny – to wyróżnienie w Biennale Fotografii Studenckiej w Szczecinie 1972 r. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików leg. nr. 509 od roku 1978. Prezes Okręgu Świętokrzyskiego ZPAF w latach 1990 – 1994 oraz 2002 – 2015. Pomysłodawca i organizator Międzynarodowych Plenerów Fotograficznych ART-EKO w latach 1988 – 2014 oraz ART-EKO 31/ 1 w 2018 r. Brał udział w ponad 150 wystawach zbiorowych w kraju i za granicą oraz w blisko 100 wystawach i prezentacjach autorskich. Nagradzany wieloma dyplomami i odznaczeniami z których najważniejsze branżowe to Brązowy Medal Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego GLORIA ARTIS w 2007r. oraz Srebrny Medal GLORIA ARTIS w 2016r.

Najbliższe wydarzenia

 • Wiosna filmów w Zamościu

  Wiosna filmów w Zamościu

  Podróżujący po całej Polsce festiwal WIOSNA FILMÓW po raz kolejny trafi do Zamościa. To wyjątkowa okazja, by przedpremierowo zobaczyć najlepsze i najciekawsze filmy, wielokrotnie nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych świata. Zamojska replika festiwalu WIOSNA FILMÓW odbędzie się w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu w dniach 10-16 maja 2019, godz. 19:00.

  więcej

 • Wielka miłość i wielka polityka… ANTONIUSZ I KLEOPATRA | retransmisja spektaklu

  Wielka miłość i wielka polityka… ANTONIUSZ I KLEOPATRA | retransmisja spektaklu

  CKF Stylowy zaprasza na retransmisję spektaklu z cyklu „National Theatre Live”. 19 czerwca 2019 o godz. 19:00 na kinowym ekranie wielka miłość i wielka polityka czyli „Antoniusz i Kleopatra” Williama Szekspira. Spektakl wyreżyserował Simon Godwin, który w poprzednich latach stworzył niezwykle popularne inscenizacje transmitowane do kin w cyklu „NT Live”. W rolach tytułowych kochanków widzowie zobaczą Ralpha Fiennesa i Sophie Okonedo. Retransmisja spektaklu „Antoniusz i Kleopatra” odbędzie się w ramach 44. Zamojskiego Lata Teatralnego.

  więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds