"Ulotności" Andrzeja Borysa - nowa wystawa w Galerii Stylowy

"Ulotności" Andrzeja Borysa - nowa wystawa w Galerii Stylowy Galeria

CKF Stylowy oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne serdecznie zapraszają na wystawę zdjęć Andrzeja Borysa zatytułowaną „Ulotności”. Wystawę można oglądać w Galerii Stylowy do końca lutego 2019. Wstęp wolny.

Andrzej Borys – urodzony 10.05.1949 w Łowiczu.

Debiut artystyczny – to wyróżnienie w Biennale Fotografii Studenckiej w Szczecinie 1972 r. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików leg. nr. 509 od roku 1978. Prezes Okręgu Świętokrzyskiego ZPAF w latach 1990 – 1994 oraz 2002 – 2015. Pomysłodawca i organizator Międzynarodowych Plenerów Fotograficznych ART-EKO w latach 1988 – 2014 oraz ART-EKO 31/ 1 w 2018 r. Brał udział w ponad 150 wystawach zbiorowych w kraju i za granicą oraz w blisko 100 wystawach i prezentacjach autorskich. Nagradzany wieloma dyplomami i odznaczeniami z których najważniejsze branżowe to Brązowy Medal Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego GLORIA ARTIS w 2007r. oraz Srebrny Medal GLORIA ARTIS w 2016r.

Najbliższe wydarzenia

 • FERIE W KINIE

  FERIE W KINIE

  CKF „Stylowy” zaprasza najmłodszych widzów na ferie w kinie. W czasie zimowego wypoczynku we wtorki, środy, czwartki i piątki (12-15.02 oraz 19-22.02.2019) o godz. 10:30 odbędą się projekcje bajek i filmów familijnych poprzedzone ciekawymi spotkaniami lub konkursami. Bilety: 14 zł

  więcej

 • 24. Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego SACROFILM

  24. Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego SACROFILM

  Projekcje filmów, które podejmują szeroko rozumianą tematykę religijną, metafizyczną i egzystencjalną, prelekcje, wykłady oraz spotkania z twórcami filmowymi – przed nami 24. edycja Międzynarodowych Dni Filmu Religijnego „Sacrofilm”. Tematem wiodącym tegorocznego przeglądu będzie nadzieja. Warto podkreślić, że w roku 2019 przypada 20. rocznica wizyty Jana Pawła II w Zamościu. Hasło papieskiej pielgrzymki do Zamościa brzmiało „Mocni nadzieją”. To papieskie nauczanie o nadziei w czasie 24. edycji „Sacrofilmu" będzie mocno akcentowane, zarówno w części wykładowej, jak też filmowej. Wśród zaproszonych gości będą: Krzysztof Zanussi, Grażyna Błęcka-Kolska, Adrian Panek, Łukasz Maciejewski, ks. prof. Marek Lis, Piotr Kotowski, ks. Leszek Surma, o. prof. Witold Kawecki, ks. Andrzej Mulka oraz przedstawiciele festiwali religijnych z Włoch, Francji i Ukrainy.

  więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds