Wystawa fotografii: ROZTOCZE - JESIEŃ 2018

Wystawa fotografii: ROZTOCZE - JESIEŃ 2018 Galeria

CKF Stylowy oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne serdecznie zapraszają na wystawę zdjęć Spontanicznej Grupy Nowosądeckich Fotografików zatytułowaną „Roztocze – jesień 2018”. Wystawę można oglądać w Galerii Stylowy do 2 lutego 2019. Wstęp wolny. Wernisaż wystawy odbędzie się 25 stycznia 2019 o godz. 16:30.

Zbiorowa, poplenerowa wystawa stanowi zbiór ośmiu różnorodnych spojrzeń i artystycznych interpretacji Roztocza. Jest to fotograficzna opowieść o niesamowitym uroku roztoczańskiego krajobrazu, bogactwie natury, opowieść o ludziach tu żyjących. Plener odbył się w dniach 4 do 7 października 2018 roku w Czernięcinie i jego okolicach. Przewodnikiem i drogowskazem w eksploracji terenu był niezastąpiony Tadeusz Mierzwa, który na ten plenerowy czas został członkiem naszej Grupy. Była to też okazja do spotkania z przedstawicielami Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego, wymiany doświadczeń i rozmów ludzi, których łączy pasja fotografowania.

W wystawie udział biorą: Alicja Przybyszowska AFRP AFIAP, Urszula Ferenc, Maria Bogusława Wójcik, Anna Wantuch, Paweł Ferenc, Marek Popiela, Grzegorz Tokarczyk oraz gościnnie Tadeusz Mierzwa.

Najbliższe wydarzenia

 • Premiera filmu „Wszystko dla Polski. Dzieje II Zamojskiego Inspektoratu AK”

  Premiera filmu „Wszystko dla Polski. Dzieje II Zamojskiego Inspektoratu AK”

  Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość oraz CKF Stylowy serdecznie zapraszają na uroczystą premierę filmu „Wszystko dla Polski. Dzieje II Zamojskiego Inspektoratu Armii Krajowej” w reżyserii Magdaleny i Rafała Kołodziejczyków. Premiera filmu odbędzie się 22 marca 2019 o godz. 17:00.

  więcej

 • Georges Bizet | CARMEN | retransmisja opery

  Georges Bizet | CARMEN | retransmisja opery

  Hiszpańskie rytmy, słynne melodie habanery, seguidilli i kupletów toreadora czynią z „Carmen” operowy przebój. Na retransmisję wielkiego dzieła Georgesa Bizeta z nowojorskiej The Metropolitan Opera CKF „Stylowy” zaprasza 4 kwietnia 2019 o godz. 18:00. Tym razem polscy widzowie skoncentrują swoją uwagę nie na postaci tytułowej, ale na Micaëli i Don Josém, w których role wcieli się operowe małżeństwo: Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna. Metropolitan Opera już dwa razy włączyła operę Bizeta do programu transmisji, bo to tytuł cieszący się największą popularnością wśród widzów zgromadzonych w salach kinowych całego świata.

  więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds