DO ZOBACZENIA W ZAŚWIATACH - konkurs

DO ZOBACZENIA W ZAŚWIATACH - konkurs

W repertuarze studyjnym CKF Stylowy – "Do zobaczenia w zaświatach" - poruszającą historią przyjaźni silniejszej niż śmierć. UWAGA KONKURS! Do wygrania książka P. Lemaitre, na podstawie której powstał film.

Otrzymają je osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe: Ile Cezarów 2018 otrzymał film „Do zobaczenia w zaświatach”? Odpowiedzi należy przesłać na adres: konkurs@stylowy.net do 22 sierpnia 2018. Wygrywają 2 pierwsze osoby, które spełnią powyższe warunki. Regulamin konkursu poniżej.

Zwyciezcy konkursu:

M. Soroka

E. Walusiuk

Pliki do pobrania

Najbliższe wydarzenia

  • 4. Zamojski Festiwal Podróży „Eskapady Kresowe”

    4. Zamojski Festiwal Podróży „Eskapady Kresowe”

    Relacje z wypraw w najdalsze zakątki świata, wybitni podróżnicy, himalaiści oraz sportowcy ekstremalni, fascynujące zdjęcia, filmy i prezentacje z pasjonujących eskapad. Zamojskie Towarzystwo Turystyczne serdecznie zaprasza na 4. Zamojski Festiwal Podróży „Eskapady Kresowe”, który odbędzie się w dniach 4-7 października 2018 w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu.

    więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds