Stylowy Dzień Matki

Stylowy Dzień Matki

CKF Stylowy zaprasza wszystkie Mamy na specjalne pokazy filmu „Pozycja obowiązkowa” w dniu 26 maja 2018 o godz. 16:00 i 20:15. To pikantna komedia o grupie przyjaciółek, które po lekturze "Pięćdziesięciu twarzy Greya” postanawiają dać miłości drugą szansę. Przed seansami konkurs z nagrodami dla Pań. Spędź z Mamą wyjątkowy wieczór w kinie!

 

Bilety: 15 zł (ulgowe), 17 zł (normalne)

Sponsor nagród: Kinads, Salon Odnowy Biologicznej Relax & Beauty 

 • premiera

  POZYCJA OBOWIĄZKOWA

  Book Club

  USA 2018 / komedia / 104 min. / od 15 lat

  premiera: 2018-05-25 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2018-05-25

  rezyseria: Bill Holderman

  scenariusz: Bill Holderman, Erin Simms

  obsada: Jane Fonda, Alicia Silverstone, Diane Keaton

  Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale "Pięćdziesiąt twarzy Greya" okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości....

  Więcej informacji

Najbliższe wydarzenia

 • Premiera filmu HISTORIA DOMINIKA SZAJNERA

  Premiera filmu HISTORIA DOMINIKA SZAJNERA

  Telewizja Regionalna – Stowarzyszenie Europejskie, Alter Ego – Telewizyjna Agencja Producencka oraz CKF „Stylowy” w Zamościu zapraszają na premierę filmu dokumentalnego Magdaleny i Rafała Kołodziejczyków HISTORIA DOMINIKA SZAJNERA. To krótki, zrealizowany w sposób mieszany (reportersko-komiksowy) film o życiu pilota i wywiadowcy AK, zamojskiego Hansa Klosa, autora kilku spektakularnych akcji szpiegowskich, dzięki którym uratowano setki osób na Zamojszczyźnie. Film jest wspólną produkcją lubelskiego stowarzyszenia „Telewizja Regionalna – Stowarzyszenie Europejskie” oraz Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych, przy wsparciu Miasta Zamość. Premiera filmu z udziałem twórców odbędzie się 23 października 2018 o godz. 11:00.

  więcej

 • 7. Przegląd Filmowy ALCHEMIA KINA

  7. Przegląd Filmowy ALCHEMIA KINA

  Olgierd Łukaszewicz, Anna Radwan, Ewa Bukowska, Łukasz Maciejewski będą gośćmi 7. Przeglądu Filmowego ALCHEMIA KINA, który odbędzie się w dniach 12-14 listopada 2018 w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. W programie przeglądu znajdą się projekcje najnowszych polskich filmów fabularnych: „Kamerdyner”, ”Jak pies z kotem”, „53 wojny” oraz spotkania z wybitnymi twórcami filmowymi. Wydarzenie oraz rozmowy z twórcami poprowadzi publicysta i krytyk filmowy Łukasz Maciejewski.

  więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds