„Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” w CKF Stylowy od 13 grudnia... - ruszyła przedsprzedaż biletów

„Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” w CKF Stylowy od 13 grudnia... - ruszyła przedsprzedaż biletów

Dobra wiadomość dla fanów Gwiezdnych wojen! Najnowszą produkcję Lucasfilm „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” w CKF „Stylowy” będzie można obejrzeć przedpremierowo już 13 grudnia 2017. W kolejnej części sagi, bohaterowie „Przebudzenia Mocy” wraz z legendarnymi postaciami gwiezdnego uniwersum odkrywają zaskakujące sekrety przeszłości i niezgłębione dotąd tajemnice Mocy… Kup bilety w przedsprzedaży już dziś i zobacz film jako pierwszy!

 • premiera

  GWIEZDNE WOJNY: OSTATNI JEDI

  USA 2017 / science-fiction/akcja/przygodowy / 150 min. / od 13 lat

  premiera: 2017-12-14 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2017-12-14

  rezyseria: Rian Johnson

  scenariusz: Rian Johnson

  obsada: Daisy Ridley, Oscar Isaac, Domhnall Gleeson

  Rey dołącza do Luke'a Skywalkera, by zostać rycerzem Jedi. Razem odkrywają tajemnice Mocy i sekrety przeszłości.

  Więcej informacji

Najbliższe wydarzenia

 • Bajkowe Lato w Stylowym

  Bajkowe Lato w Stylowym

  Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu serdecznie zaprasza najmłodszych kinomanów na wakacyjne seanse filmowe, którym towarzyszyć będą konkursy z nagrodami i niespodzianki. Na dużym ekranie zobaczycie najnowsze i najbardziej oczekiwane animacje. Bajkowe Lato w Stylowym od 3 lipca do 21 sierpnia 2018 w każdy wtorek o godz. 10:30. Bilety: 12 zł.

  więcej

 • 6. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”

  6. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”

  Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu, Miasto Zamość oraz TVP Historia serdecznie zapraszają na 6. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w Zamościu w dniach 15-18 sierpnia 2018. W programie zaplanowano projekcje filmów o tematyce historycznej oraz liczne wydarzenia towarzyszące. W finale – gala na Rynku Wielkim w Zamościu – wręczenie statuetek „Zamość Perła Renesansu” i nagród Zamojskiego Festiwalu Filmowego oraz koncert zespołu Raz, Dwa, Trzy – ważne piosenki. Na wszystkie wydarzenia festiwalu - wstęp wolny.

  więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds